ZIP u kozacek tlačí do kotniku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ezechiel
4 příspěvky 26.12.15 22:52
ZIP u kozacek tlačí do kotniku

Dobry vecer, koupila jsem si nove kozacky znacky Caprise. Na prodejne bylo vse dobre. Pri normalni chuzi vsak nastal tento problem- zacal me tlacit zip na boku do kotníku. Ma, prosím, někdo takový problém? Da se s tím něco dělat. na onom místě už se mi děla modrina. Ještě žádné kozacky mi to neudělaly. Je možné toto reklamovat?

Reklama

Reklama

Reakce:

Lucienka_M
219 příspěvků 29.12.15 10:57
Zip

Tyto problémy mám celý život - v ponorkách, kozačkách, kotníkových botách, lyžákách…
Mám něco, co jen tak někdo nemá, a to dvojitý vnitřní kotník (pakloubek). V kožených botách se to většinou po nějaké době podá, v molitanem futrovaných také. Ve vyšších kozačkách mi pomohlo nošení tenké ponožky s vlnou.
Podívejte se, zda vám taky třeba nenatékají kotníky, pak pokud nevíte z čeho, je lepší s tím zajít k doktorovi.
Reklamace asi v tomto případě asi nemá cenu.

Ezechiel
4 příspěvky 29.12.15 17:46
Zip

Tak to je zajímavé, to jsou první boty, které mi to udělaly. Snad to rozchodim, jsou kožené. Děkuji za odpověď. E.

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama