Život bez líčení

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Ghost B.C.
3797 příspěvků 09.01.15 13:31

@Oveeec On ten make-up totiž taky není všelék. Myslím si, že právě osobitost je to, co ho dokáže přebít. Aneb taky asi znáte ten pocit, že se namalujete, oblečete, načešete,… a pak stojíte vedle holky, co vypadá, že právě vstala z postele a stejně cítíte, že je v ní něco, co vás i přes její „neupravenost“ válcuje na celé čáře. Nevím, jestli to vysvětluju správně, ale kdo zažil, tak pochopí. Celé to asi souvisí s tím vnitřním vyzařováním, které se řešilo hned na začátku. Jsou prostě ženy, které mají něco, co jiné ani líčením nenaženou.

shanimplavkynahrocha
4591 příspěvků 09.01.15 14:11

Vzpomněla jsem si při čtení diskuze ještě na jednu věc:
Když už se líčím, většinou to není ráno. Vstávám patnáct minut před odchodem (věci si připravuji večer). Na odpolední kafe nebo třeba do kina se pak nalíčím už ráda, protože mám čas, energii a líp vidím :D.

Pirek
7059 příspěvků 09.01.15 14:41

Když jdu po práci plavat nebo cvičit, tak se nelíčím. Myslím si, že i bez make-upu vypadám celkem obstojně. Navíc chodím buď plavat, nebo se při cvičení dost zpotím na čele a pod nosem a pořád si pak obličej šudlím ručníkem. A nosit si kvůli tomu s sebou odličovací ubrousky a pak se zase líčit, to se mi zrovna dvakrát nechce.

Tebah
4257 příspěvků 09.01.15 14:57

@Pirek Po cvičení se už nelíčím, tak hrozně snad nevypadá nikdo, aby nezvládl cestu domů bez makeupu :-) A to jezdím normálně metrem.

Siaje
109 příspěvků 09.01.15 15:26

Líčím se a ráda i jako mamča na mateřské se dvěma dětmi. :-) I když jdeme třeba na hřiště nebo se jen tak projít… :-) Nechci skončit jako nějaká matka-lesana nebo jak to říct - sportovní nebo vytahané oblečení, vždy a všude botasky, krátké ježaté vlasy, bez známky nějaké péče, že nejde někdy rozpoznat zda je to muž nebo žena… :-/

dost_bot
2071 příspěvků 09.01.15 18:36

@Siaje Ta myšlenka nejasnosti pohlaví je dokonalá k vašemu avataru :-)

Siaje
109 příspěvků 09.01.15 18:52

@dost_bot To snad ne, to je jen můj oblíbenec. :-D Když sem dám vlastní foto, budete mi věřit že jsem žena? :-)

dost_bot
2071 příspěvků 09.01.15 18:59

@Siaje Já vám to věřím, mě to jen pobavilo - miluju tyhle nechtěné ironie :-)

Siaje
109 příspěvků 09.01.15 19:51

@dost_bot JJ, já taky. :-D Chtěla jsem si to změnit, ale nějak to nejde, jen smazat fotka, nevím…:-)

Karja
4837 příspěvků 09.01.15 19:57

@Tebah No jak kdo, já si přinejmenším zachumlám půlku obličeje pěkně do šály:-D.
V létě běžně vypadám líp, takže naštěstí ve vedrech tu šálu na krku nosit nemusim:-D. Ale stejně většinou po plavání tomu tu jednu minutu věnuju.

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 09.01.15 22:29
@Siaje píše:
Líčím se a ráda i jako mamča na mateřské se dvěma dětmi. :-) I když jdeme třeba na hřiště nebo se jen tak projít… :-) Nechci skončit jako nějaká matka-lesana nebo jak to říct - sportovní nebo vytahané oblečení, vždy a všude botasky, krátké ježaté vlasy, bez známky nějaké péče, že nejde někdy rozpoznat zda je to muž nebo žena… :-/

Jeje, tak to jsem měla na mateřské taky. To spíš už teď vyjdu nenalíčená, než tehdy. A to kolikrát byly dny, kdy jsem ani ven nešla (rýmička, kašlíček, smogová situace), nalíčená jsem byla hned od rána. Vnímala jsem to jako takové spojení s tím nešišlavým světem.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 09.01.15 23:37
@colette11 píše:
Jeje, tak to jsem měla na mateřské taky. To spíš už teď vyjdu nenalíčená, než tehdy. A to kolikrát byly dny, kdy jsem ani ven nešla (rýmička, kašlíček, smogová situace), nalíčená jsem byla hned od rána. Vnímala jsem to jako takové spojení s tím nešišlavým světem.

Ked sa raz vyspim a zmizne mi ekzem, tiez sa namalujem aj na doma! :-D Hm, a nemate (nemala ste) pri tom pocit, ze sa od toho makeupu vsetko zapatla? Moje ditko mi dost casto o tvar obtiera hracky, seba, dava mi pusu, obcas nechtiac olizne…jako jo, aspon by som sa vecer nemusela odlicovat :-D (ne, nenosim botasky ani nemam kratke jezate vlasy, a myslim, ze aj ked si na doma obleciem teplaky, stale sa da pomerne presne odhadnut, ze som zena :-) )

andano
764 příspěvků 10.01.15 01:18

Odkaz na nenalíčené české celebrity:
http://www.super.cz/…-sminek.html
Všimněte si Kubelkové - jestli je fotka současná (ruce napovídají, že ano?), tak je prostě neskutečná.

Kafe_s_mlíkem
135 příspěvků 10.01.15 08:19

Padlo tady, že drtivá většina žen vypadá lépe s aspoň jemným make-upem než bez něj… Drtivá většina kromě mě :D Nalíčená (jenom trochu) jsem byla asi třikrát v životě, necítím se v tom dobře a myslím si, že objektivně vypadám lépe bez toho. Pokud bych se někdy vdávala, tak se taky nalíčit nenechám, když na to člověk není zvyklý, tak se pak v tom necítí sám dobře a výsledek může být dost rozpačitý.

Jinak jak jsem prozradila v jiném vlákně, žiju v Číně a tady mi prakticky všechny Číňanky závidí, jak vypadám, a vůbec nevadí, že nejsem nalíčená :) Taky mi pořád říkají, jakou mám prý super pleť, přitom mně to nikdy tak nepřišlo… V Číně je každá z nás potenciální modelka, stačí mít bledou tvář a velké oči :)

No a každá žena ať se líčí podle toho, jak se cítí dobře a příjemně. Kdo se cítí lépe s make-upem, může se líčit dle libosti, já osobně se naopak cítím lépe bez make-upu, naštěstí mám možnost se nelíčit, no a všichni jsme spokojení :)

UzZase
84 příspěvků 10.01.15 08:44

@andano Na těch fotkách nemá make-up akorát Bittnerová a Faltýnová, u Vondráčkové to nepoznám. Zbytek namalovaný je.

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 10.01.15 10:34

@MP alex přiznám se, že tak jsem nikdy neuvažovala. Ale to bude asi tím, že po roce na mateřské jsem měla pocit, že mám úplně „vykojený“ mozek a celkově mi to moc nemyslelo. Musím ale uvést na pravou míru jednu věc: podle toho, co píšu to vypadá, že ta mateřská a moje holčička pro mne byly utrpením. Tak to není a nebylo. Jsem za ni vděčná a mám ji moc ráda. Jen takto nějak to zpětně vnímám. Dost mi chyběla společnost lidí, kteří neřeší plínky a kašičky a první slůvka. A jakmile máte vezete kočárek, automaticky se řadíte mezi plínky a kašičky a slůvka. Je to stejné jako když venčíte pejska, taky prostě jste pejskař. Ale to už jsem dost OT

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 10.01.15 16:14
@andano píše:
Odkaz na nenalíčené české celebrity:
http://www.super.cz/…-sminek.html
Všimněte si Kubelkové - jestli je fotka současná (ruce napovídají, že ano?), tak je prostě neskutečná.
Řekla bych, že většina z nich vypadá OK. Ta Kubelková je tedy přírodní zázrak. A kdo mě vyloženě vystrašil, tak to byla Krainová. To je dost masakr (podle mě)
jdisepřevlíct
492 příspěvků 10.01.15 16:16

@colette11 Krainovou jsem taky nepochopila :) Ty zavilé sexy pózy, ach jo.

jdisepřevlíct
492 příspěvků 10.01.15 16:18

@UzZase jj, ochotská má i tvářenku. Nemá jen oči a pusu. Tomu taky neříkám „nenalíčená“.

colette11
452 příspěvků 2 inzeráty 11.01.15 18:21
@jdisepřevlíct píše:
@colette11 Krainovou jsem taky nepochopila :) Ty zavilé sexy pózy, ach jo.

Asi jsem ichtyl, ale sexy mi nepřipadá ani trochu

Ghost B.C.
3797 příspěvků 11.01.15 18:36

@andano Miluška Bitnerů vypadá dost příšerně. Ale spíš díky tomu, že má strašně hnusný odstín vlasů. Přesně ten typ (patrně chladný), kterému peroxidová žlutá vytahuje v obličeji červeň a dělá ho tak nějak ušmudlaně ošklivým - když to nepřerazí líčením. Bohužel vím, o čem mluvím, taky jsem byla tak blbá a popelavou blond stáhla na tenhle žlutej hnus.
Jinak nepatřím mezi zastánkyně tvrzení, že téměř každá žena vypadá lépe s (lehkým) make-upem. Ale pokud si doprzní barvu vlasů na takovou, která se k jejím typu absolutně nehodí, tak se jí z líčení skutečně stane bič.

andano
764 příspěvků 11.01.15 18:59

@Ghost B.C. souhlas.
Matně vzpomínám, jestli jsem ji někdy viděla s jiným odstínem barvy vlasů… myslím, že ne.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.15 18:59

Pro změnu život s líčením :D
http://www.novinky.cz/…cokoliv.html

Ivicca
11 příspěvků 12.01.15 16:19

@Kokoska1

Co to muselo dát práce…a přitom taková blbost, co? :)

pecka79
2011 příspěvků 12.01.15 16:27

@ještěřička ako/cim nanasate ten make up?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek