Zkušenosti s vlasovou mezoterapiií?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Makyla
4 příspěvky 11.09.19 14:36
Zkušenosti s vlasovou mezoterapiií?

Může někdo napsat jestli to mělo nějaký účinek nebo je to jen lákadlo a tahání peněz z lidí?

Reakce:
olivia811
2 příspěvky 11.09.19 16:26

Mezoterapiu som absolvovala kvoli vypadavaniu vlasov sposobeneho seboreou, po prvej aplikacii som bola prekvapena, padanie po par dnoch skoro uplne ustalo. Dalsie dve davky boli v podstate len preistotu. Bohuzial, po roku sa mi problem vratik a tam to uz vyraznejsi efekt nemalo. Dcera na mezoterapii bola asi trikrat, kvoli kruhovemu vypadavaniu vlasov, efekt v jej prípade minimalny.

mladapani
41 příspěvků 11.09.19 20:00

Chodím na mezoterapii asi 3/4 roku, teď už jen 1× za měsíc. Nějaký super efekt to nemá. Vypadavani se mírně zlepsilo, ale nepřestalo. Absolvovala jsem taky 10 terapii sviceni laserem a to mi v kombinaci s mezo připadalo docela efektní. Ale došlo pouze ke zmírnění vypadavaní. Souvisí to s menopauzou a tam se už žádný zázrak očekávat nedá. Nicméně na mezo chci chodit dál. Bohužel je to poměrně dost bolestivé, alespoň pro mne. Takže za mne - efekt nepříliš výrazný, ale mám aspoň pocit, že to nějak řeším. Rozhodně mi nepomahaly žádné drahe roztoky ani tabletky.

Makyla
4 příspěvky 11.09.19 20:50

Díky za vaši zkušenost, mám podobnou, pocit po 8 mezoterapii nic moc. Spíš mi pomohly tablety Revitalonu, beru 5 měsíc a mám spoustu 2-3cm vlasů a na vypadavani vlasů mi zabrala křemelina. Po vysazení HA mi hodně moc 3 měsíce padaly vlasy a pak to nějak přestalo, padají tak nějak v normálu.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek