Zlatá Mládež - docureality ČT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Dammy
1672 příspěvků 22.11.15 18:53

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 15:49

Karja
4837 příspěvků 22.11.15 19:03

@Dammy Kdybych mohla nasázim Vám těch zelených nepočítaně!

Gorilka
1206 příspěvků 22.11.15 20:48

@Dammy Ač jsi to nechtěla, popsala jsi rozdíl mezi USA a Českem. V USA ti lidé pomáhají ostatním lidem v rámci své komunity a nejsou vyčleněni mimo společnost. V Česku takových lidí moc není, bo se o nich nemluví. A ti co ze svého živí zatoulaná zvířata jsou považováni za podivíny či přímo asociály a jsou vyčleněni na okraj společnosti.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.15 21:02

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:37

Dammy
1672 příspěvků 23.11.15 08:34

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 15:49

antikh
132 příspěvků 23.11.15 22:45
@Qara píše:
@Dammy mám kamaráda co pracuje v útulku a jeho názor je, že by to mělo být pouze místo, kam se odveze nalezené zvíře aby měl páníček možnost ho najít. Je silně proti tomu aby s cpalo spoustu peněz do léčby zvířat zabavených v množírnách apod. Sám říká, že pobyt zvířat v útulku by měl být časově omezený. Že ta zvířata tam nejsou nijak šťastná. Já úplně chápu, že to zde není populární názor, ale co s toulavýma kočkama? Vážně si myslíte, že všech těch nalezenců se někdo ujme? Myslíte, že mají šanci na umístění pitbullové, vlčáci, rotvajleři a nemocná zvířata? Neříkám, aby ty útulky neexistovaly a zvířata se střílela na potkání, ale je nesmysl dělat sbírky na léčení zvířat, která se mnohdy z útulku vůbec nedostanou.Ať se vám to líbí nebo ne, lidi jsou důležitější než zvířata. Pomoc lidem je důležitější než ten pes s amputovanou nohou a jsou charity důležité více a méně. A když to podám hnusně - uznání si více zaslouží člověk jenž zabije svého psa aby nakrmil hladového, než ten co mine žebráka a dá nažrat psovi.

Tak z tohodle příspěvku se mi udělalo zle.
Proč by měli být lidi důležitější než zvířata? Já mám teda zvířata rozhodně radši, největší hrůzy ze všech živých tvorů na Zemi páchají lidi. Žádný jiný druh se jim v tom ani vzdáleně neblíží. A v namyšlenosti a pocitu vlastní vyjímečnosti taky ne.

VandaRybna
3713 příspěvků 24.11.15 07:02
@antikh píše:
Tak z tohodle příspěvku se mi udělalo zle.
Proč by měli být lidi důležitější než zvířata? Já mám teda zvířata rozhodně radši, největší hrůzy ze všech živých tvorů na Zemi páchají lidi. Žádný jiný druh se jim v tom ani vzdáleně neblíží. A v namyšlenosti a pocitu vlastní vyjímečnosti taky ne.

Pro mne osobně zcela nepochopitelný názor a nechoďte na mě s tím, že kdo nemá rád zviřátka nemá rád lidi.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.15 07:29

@antikh Svatá prostoto…

Pirek
7060 příspěvků 24.11.15 07:48

@VandaRybna
Ne všichni, kdo mají rádi zvířata, mají rádi lidi. Myslím, že takový přístup ke zvířatům, jako popisuje antikh, není zdravý. A to já jsem teda velká zvířenomilka. Tak nějak si myslím to, co Dammy.

Diankenstein
1895 příspěvků 24.11.15 09:57

@Qara já to vnímám podobně. Osobně mi na tom zvířátkování vadí, že samotní psí dobrodějové se svými hrdinnými skutky pyšní stejně, jako by to byly osiřelé děti.
(a docela často pronášejí něco na způsob @antikh, ale spíše mezi řádky) - ale určit né všichni, to bych jim křivdila.

Zase si říkám, že pořád lepší pomáhat alespon té zvěři.

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 24.11.15 10:18

Já jsem pro, ať každý pomáhá jak umí a snaží se zlepšovat svět kolem sebe nakolik stačí.
Souhlasím s @Dammy ve všem. Jinak k příspěvku @antikh - rozhodně nemám zvířata radši než lidi a jsem přesvěčená o tom, že člověk by měl mít před zvířetem absolutní přednost, ale někdy mě ta lidská arogance a nerespektování toho, že na světě nežijeme sami, taky docela drásá.

profesorka
114 příspěvků 2.12.15 14:48
druhý díl

Ráda bych diskusi vrátila od toulavých zvířat ke zlaté mládeži. Viděla jsem druhý díl, byli v Chánově. musím konstatovat, že po 40 letech praxe v sexuologii jsem takto prezentovaného homosexuála neviděla, hoch vyloženě přehrává, aby splnil obecná klišé. Muž mi říká, že takoví jsou možná gayové v Praze, ale ani mezi pražskými takového neznám.

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 12:22

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:35

Brunhilde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 13:00

Renato je vtipnej, ale za kamaráda bych ho mít nechtěla.
V tom posledním dílu jsem byla překvapená, jak málo zlatomládežníci vydrží. Tyhle věci nejsou nijak náročné.
Moc se mi líbili kluci z armády, úplně všichni :-)

Qara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.15 13:05

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:35

volfish
938 příspěvků 5.12.15 15:42

Náhodou jsem přepla TV, když dávali díl z armádního výcviku a s otevřenou pusou zůstala koukat až do konce. Noty3,14cocotokuwabylo???!

Eset
127 příspěvků 5.12.15 15:55

Hlavně té české variantě The Simple Life chybí ty správné zlatomládežnické celebrity, které by si veřejnost mohla pod pojmem „zlatá mládež“ snadno vybavit. Prostě druhá Paris Hilton a Nicole Ritchie. V českém kontextu bych to viděla ideálně na Agátu Hanychovou s někým.

Majka22
332 příspěvků 5.12.15 18:50
@Pirek píše:
@VandaRybna
Ne všichni, kdo mají rádi zvířata, mají rádi lidi. Myslím, že takový přístup ke zvířatům, jako popisuje antikh, není zdravý. A to já jsem teda velká zvířenomilka. Tak nějak si myslím to, co Dammy.

On je hlavně obrovský rozdíl mezi reálnými činy a proklamacemi. Znám plno lidí (jsou i mezi mými přáteli a znám je celý život), kteří veřejně prohlašují, že mají raději zvířata než lidi, ale z jejich chování to absolutně nepoznáte. Hlavně když dojde na lámání chleba a je třeba, jsou nesmírně obětaví a nápomocní lidem, často za cenu velkých osobních i majetkových ztrát. Zato znám spoustu lidí, co vykřikují, jak milují lidi, ale pouze to všude hlásají, ale v životě pro nikoho nic neudělali, tedy pokud z toho nekápl výhodný bonus. Asi tak. Je velký rozdíl v tom, co kdo říká a co ve skutečnosti potom dělá.

Karja
4837 příspěvků 5.12.15 19:41
@Brunhilde píše:
Moc se mi líbili kluci z armády, úplně všichni :-)

Safra, tak to bych si to hned pustila, ale prej je večer nějaký fotbal, ach jo! Tak zítra:-D

Anwen
692 příspěvků 6.12.15 00:04

Koukala jsem se na videochat a bylo tam řečeno, že když na účast kývli, tak se to vůbec nemělo jmenovat Zlatá mládež a účastníci sami se za Zlatou mládež nepovažují.
( byla to odpoveď na komentář Ornelly: Vy nejste žádná zlatá mlédež)

Dammy
1672 příspěvků 6.12.15 09:22

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 15:52

Naimé
88 příspěvků 6.12.15 10:06

Mě docela překvapilo, že vůbec nefungují jako tým. Čekala bych, že je „nepřátelské prostředí“ stmelí a budou držet při sobě. Ne se při každé příležitosti dohadovat.
A při každém „to já dělat nebudu“ se mi otvírá kudla v kapse. Co od toho projektu čekali? Že největší výzvou bude absolvovat thajskou masáž? To je podle mne největší slabinou pořadu, že štáb jim tohle toleruje.

betty198
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.15 18:16

@Dammy @Naimé Viděla jsem jen jeden díl, konkrétně ten armádní, a přišlo mi, že argument: „Po natáčení budu muset do práce dohánět resty a fakt nemůžu být nemocná.“ mi přišel celkem validní proti spaní v lese. Vzhledem k tomu, jak byli hotoví a že otužilí nejsou, tak by v tom pseudopřístřešku patrně opravdu nastydli snadno.

betty198
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.12.15 18:19

A osobně se domnívám, že to kňourání dost možná mají trochu ve smlouvě. Kdyby se zlatá mládež nadšeně vrhala na spaní v lese a vykrvování prasat, tak by to se na to Lojza s Máňou v Horní dolní nemohli dívat s pivem v ruce a plácat se po rameni, jací jsou sami pašáci. A mám dojem, že to je trochu účel.

Dammy
1672 příspěvků 6.12.15 18:53

.

Příspěvek upraven 24.12.16 v 15:52

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek