Zmena šatníku - učiteľ vysokej školy

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Oldyn
6401 příspěvků 22.11.12 21:16
@LadyPapajka píše:
@Oldyn Z Vašeho vyprávění mě až mrazí v kostech. At žije individualita.

Ale to vůbec nemusí…
Spíš to chce nadhled a smysl pro humor, který ovšem každý nemá…

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.12 21:22

@Čierny Jantár a proc to menit? moji bakalarskou praci na univerzite vedl typek, ktery nosil tricka s vtipnymi ci politickymi napisy, glady a bombra… a byl mnohem sympatictejsi nez typci v kvadru:)))

westane
35 příspěvků 22.11.12 22:21

To u nas ve skole jsou vsichni vyucujici v obleku a musim rict, ze se mi to libi, i kdyz jsem jeste loni nosila temer porad kombinaci mikina+teplaky. Ale tohle na me pusobi fakt dobre, jakoze jim stojime za to, aby si na sebe vzali neco lepsiho. :-)

Čierny Jantár
25 příspěvků 26.11.12 11:42

@razorblade Študentka, ktorej som viedla prácu reagovala na moj „civil“ dobre. A moju kanceláriu označvala ako „miesto, kde sú krásne plagáty“.

Čierny Jantár
25 příspěvků 26.11.12 11:44

@yanulienka
Tak z toho, že ste ma považovali za muža si nerobím nič :D. Mňa to celkom pobavilo :)

Čierny Jantár
25 příspěvků 26.11.12 11:47

@klubo

mne sa veľmi páči kameň s názvom čierny jantár (niekde ho nájdete pod menom gagát, ale to sa mi nepáčilo)a nenapadlo ma, že to vyzerá ako pánsky nick. Oblečenie som riešila s otcom, pretože s mamou sa to už žiaľbohu nedá.

Čierny Jantár
25 příspěvků 26.11.12 11:49

@i-vana

mne sa tie obrázky páčili!!! Sveter s véčkom a košeľa, to je dobrá kombinácia.

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 15:54

@Čierny Jantár zdá se mi váš příspěvek skoro omluvný, to proboha nemusíte… jen jsem si podala vysvětlení pro sebe, že jsem si špatně vyložila ten úvodní dotaz. To s maminkou je mi líto a děkuji za vysvětlení toho jantaru. Ani gagát stejně také není femininum, ale to není ani klubo:-)

DanielaS
5214 příspěvků 26.11.12 20:56

A dá se na ty záhonky vyběhnut v sukni? Jako jestli tam jen pobíháte, nebo se i shýbáte a hrabete v hlíně, prodíráte bejlím (takž odpad možnost punčoch)…

přez-dívka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 22:37

.

Příspěvek upraven 16.06.13 v 21:00

Čierny Jantár
25 příspěvků 27.11.12 07:42

@DanielaS

zohýbam sa, robím veľmi veľké kroky, aby som nič nezašliapla, v hline hrabem málokedy, ale občas sa potrebujem prodrat bejlím, takže na sukňu som zatiaľ nemyslela (a celkovo nie som sukňový typ). A pančuchy by to asi naozaj škaredo odniesli.

DanielaS
5214 příspěvků 27.11.12 09:57

Takze se odpichneme od tohoto. Myslim, ze flanelove kalhoty, pripadne s podilem elastanu, at pri shybani netrpi, by mohly byt zakladem spodku. Ani treba ne vylozene klasicke s puky, on i petikapsovy strih se sirokymi nohavicemi udela s lepsim materialem hned jiny dojem.
A na telo sako, treba mansestrove, pod to klidne tricko nebo rolak (kdyz potrebujete delat nejakou gymnastiku, sako shodite a v pletenine budete pohyblivejsi). Na krk salu nebo satek. No a hladke (nesemisove) boty.

http://s1.static.c-and-a.com/…/87294_1.jpg http://s1.static.c-and-a.com/…/91592_1.jpg http://s1.static.c-and-a.com/…/83500_1.jpg http://s1.static.c-and-a.com/…/91682_1.jpg http://s1.static.c-and-a.com/…/91422_1.jpg

Čierny Jantár
25 příspěvků 27.11.12 11:36

@DanielaS

Ďakujem Vám za inšpiráciu, tretí a piaty obrázok sa mi páčia najviac.

Mahtiel
443 příspěvků 27.11.12 12:32

@Oldyn Proboha, vy zde napíšete, že vyhazujete manželovo oblečení a přijde Vám odpor nekonstruktivní. Jsem ráda, že jste ve vztahu spokojeni. Nicméně se nedivte, že tu pár lidem přijde padlé na hlavu, že jste manžela přivedla od kožené bundy k růžovému polotriku…Místo kritiky jste čekala radu? Třeba…Místo tichých změn…„Zlato, myslím, že tvoje bunda je již hodně obnošená, stará, rozthaná. Měli bychom ji vyhodit a kouknout se po nové.“ Všimla jste si rozdílu?

DanielaS
5214 příspěvků 27.11.12 14:13
@Čierny Jantár píše:
@DanielaSĎakujem Vám za inšpiráciu, tretí a piaty obrázok sa mi páčia najviac.

Vsechny modely jsou ze stranek C&A.

Stuclinka
166 příspěvků 9.5.14 09:17

Mahtiel: třeba se Oldyn nechtěla tolik rozepisovat. Určitě to neznamená, že by se vše odehrálo za zády nic netušící oběti. My si taky děláme doma srandu, že když některé mužovo oblečení zůstane dostatečně dlouho odložené v koši na žehlení, zapomene na něj a pak tolik nebrečí, když ho objeví v tašce na charitu. Myslím, že chlapi jsou často praktičtí a prostě když už něco mají, tak si řeknou, že je škoda to vyhazovat, i když to není úplně ono, že to ještě nějak unosí… tím pádem je skutečně těžké to dostat ze skříně :o)) Jednu dobu měl můj muž půl skříně nacpanou věcmi, které nechtěl nosit, ale měl špatný pocit z toho, že by ty „dary“ našich matek rovnou odstranil. Sláva charitě!!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek