Změna stylu: holka do nepohody vs. dámička!

Fotoalbum tématu (24) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Katyush
100 příspěvků 7.2.18 12:53

na domácí nošení

Ramicc
32 příspěvků 7.2.18 13:11
@Katyush píše:
Bezohledné je to protože on má na vás něco rád a vy to prostě odŕíznete. Nechat si mikiny na domácí řešení je úplně normální kompromis.

A čo keď tie mikiny nechcem nosiť ani na doma, lebo sa mi proste zunovali? Netvrdím, že na doma nosím nepohodlné veci, práve naopak, ale krajšie a ženskejšie. Mikiny sú vhodné maximálne na beh alebo výlet do lesa. Sama sa divím, že som ich kedysi nosila. Podľa mňa v podstate neslušia ani mladým dievčatám. Ale dajmetomu, že je to taká pubertálna „móda“.

dagino
811 příspěvků 7.2.18 18:35

@Ramicc Robte ako myslíte, len potom sa nerozčuľujte, ak manžel niečo zmení vo vašom spoločnom živote a " zabudene " sa vás opýtať. Povie si, však ona to prežije.

Ramicc
32 příspěvků 7.2.18 18:55

@dagino Ja už nič nepotrebujem robiť, mikiny a džínsy som už prestala nosiť dávnejšie. Ako som písala, v mojom prípade šli do smetiaka postupne, kamoška ich vyradila naraz. A aj ten môj to prežil, aj jej. Pýtať na povolenie som sa nepotrebovala, keby bolo po jeho, tak nenosím doteraz nič iné. Svoj nesúhlas mi dával patrične najavo, ale prešlo ho to a časom si zvykol. Nevidím na tom nič zlé.

dagino
811 příspěvků 8.2.18 20:41

@Ramicc Na zmene šatníka nie je nič zlé. Ja som len chcel povedať, že žijete spolu, predpokladám, že spolu trávite veľa času, rozprávate sa spolu, takže nevidím problém povedať manželovi, že sa vám už staré oblečenie nepáči a nie je v móde a chcete byť krajšia… A keď budete šikovná môže si manžel myslieť, že vlastne on chce, aby ste zmenili šatník. A všetci budú spokojný. Život je boj, tak načo bojovať aj doma.

Ramicc
32 příspěvků 8.2.18 21:21
@dagino píše:
@Ramicc Na zmene šatníka nie je nič zlé. Ja som len chcel povedať, že žijete spolu, predpokladám, že spolu trávite veľa času, rozprávate sa spolu, takže nevidím problém povedať manželovi, že sa vám už staré oblečenie nepáči a nie je v móde a chcete byť krajšia… A keď budete šikovná môže si manžel myslieť, že vlastne on chce, aby ste zmenili šatník. A všetci budú spokojný. Život je boj, tak načo bojovať aj doma.

Nie, to ste si asi zle vysvetlili, ja som s nim nebojovala. Len som postupne vymenila satnik tak trochu aj proti jeho voli, lebo on by ma aj dnes najradsej videl v mikine a dzinsach. Samozrejme, ze spolu komunikujeme a bavili sme sa aj o tomto. Ale kedze to nejak nepobral, tak som tomu trosku dopomohla. Niekedy nie su na mieste kompromisy. Ako hovorim, nejaky cas frflal, ale potom pochopil, ze uz na tom nic nezmeni a proste si zvykol.

Katyush
100 příspěvků 13.2.18 19:30

@dagino Souhlas, oblečení by nemělo být předmětem boje. A kompromis v tomhle případě jde udělat zcela v pohodě.

Ramicc
32 příspěvků 14.3.18 22:31

@Katyush Prave naopak, ako som pisala, niekedy treba byt nekompromisna! V mojom aj kamoskinom pripade to zabralo:-) Mikiny sa predsa nedaju nosit do konca zivota.

Radek21
1 příspěvek 24.3.18 20:44

Asi tak podle me to muze byt tim z kluci nekteri nechteji o holku prijit tak moc radi nejsou jak maji holku co porad nosi nobl vsak ani ja bych nikdy nebyl s holkou co je tzv nobl casto tak pak bych si rikal jak chidi pryc moc nobl ze se chce zalibit jinym a proste vypadnout ( nerik ze to tak musi byt ale ja bych nikdy holku co by byla porad nobl

megusa
431 příspěvků 24.3.18 20:46

@Radek21 já nerozumět jazyku vašeho kmene

Bossygirl
619 příspěvků 24.3.18 22:06

@megusa Přezaměstnanost už dolehla i na mystery přspěvatele.

porjk
2926 příspěvků 24.3.18 22:25

@Radek21 Vám nobl holka nehrozí, žádný strach.

Ramicc
32 příspěvků 26.3.18 19:22

@Radek21 Nezlob se, ale tomu teda fakt nema sanci nikdo rozumet… Pre istotu pisem cesky, aby si rozumel aspon ty:-D

Ghost B.C.
3867 příspěvků 27.3.18 13:14

@Radek21 Dvojité WOW. První je na tu klingonštinu, protože to už snad ani není čeština, a druhé je na „výšku“ vašeho sebevědomí. Vy se opravdu nemusíte bát, že se s vámi dá dohromady nóbl holka.

Carrie21
32 příspěvků 27.3.18 22:47

Divím se prvnímu dotazu i ostatním příspěvkům…Nečetla jsem teda všechny:-D
myslím si, že by žena měla nosit především to, v čem se cítí dobře. Pokud to příležitost vyžaduje, tak by tomu měla šatník upravit. Nějak jsem tady nikde nenašla pojem : sportovní elegance. Je fakt, že ani v Čechách se to na ulici moc nevidí:-D To mi přijde jako takový kompromis, když tedy někdo „neví“. Ale označení dámička a nóbl mi přijdou jakz vesnice z 50.let minulého století.
Nosit šaty a podpatky je normální. Zrovna tak vzít si kalhoty a mokasíny a košili do svetříku. Taky se dá vzít HEZKÁ mikina, košile a tenisky. Hedvábný šátek dodá úplně jiný level i obyč tičku a džínám.
Nosit ale pohorky, ty divný sandály a kostkovaný funkční kalhoty do města mi normální nepřijde. Zrovna tak třeba podpatky, bunda a batoh, nebo velká ( schválně nepíšu overzise) mikina s velkým brandem značky, když vám není do 20 let…Dnes je takových možností kombinací, že ženská může být ženská. Musí se to akorít umět. Jestli někdo někoho nazývá dámička, apod. jen proto, že se žena hezky obleče, tak mi to přijde trapný.
PS: mě by tak tito lidé asi nazvali :-D :-D :-D

Ramicc
32 příspěvků 30.3.18 20:32

@Carrie21 Ano,.presne tak, zena by se.mela oblekat podle toho, v cem se citi dobre. A taky souhlasim s tim, ze se daji veci ruzne kombinovat. Pokud jde o mikiny, tak ani nemusi byt oversize, existuji i takove obtahnutejsi, dokonce i ty s kauci, ale. proste to je obleceni pro holky, ne pro zeny, a to dokonce i tehdy, kdyz jsou bez napisu. Ja jsem se v nich treba postupne prestala. citit dobre, proto jsem je vyradila. Myslim, ze s vekem smeruje kazda zena vic k eleganci. A ta muze byt fakt ruznoroda. Chlapi moc.mode nerozumeji, takze pokud vam budou vykladat, ze se jim nejvic libite v dzinach a mikine, tak si toho neni potreba moc vsimat:-)

Carrie21
32 příspěvků 31.3.18 14:44

@Ramicc Jj, máte pravdu:-) Já si mikinu teda občas beru, tak nějak na pohodu, nebo když du na nějakou akci - mezi omladinu :-D ( fesťák nebo skejtový závody). Ale jak říkáte, dnes už jsou mikiny i šik, takže proč ne.
No a stěma chlapama je to jednoduchý - milujou nenalíčený holky v džínách a keckách, ale když kolem projde upravená ženská na jehlách a v šatech, tak slintaj…:-D Ať si ty kecy aspoň nechaj pro sebe:-D I když s touhle teorií možná ani chlapi nepřišli:-))

Ramicc
32 příspěvků 3.4.18 19:00

@Carrie21 No, tomu mojmu som sa pravdepodobne naozaj pacila viac v mikine a dzinach. Spociatku moju zmenu niesol dost tazko… Ale zvykol si. Ako hovorim, chlapi mode nerozumeju, takze netreba sa nechat odradit od zmeny, ak to tak citite. Dolezite je, aby ste sa dobre citili vy. Myslim, ze keby sme sa riadili chlapskymi radami, tak mnohe z nas by doteraz chodili ako pubertacky:-D A to otacanie na ulici: to je tiez casty syndrom, takze mozno to nie je ani tak teoria:-) P. S.: Sorry za to striedanie SK-CZ, ale ja rada pisem tak aj tak, ale pri CZ negarantujem bezchybnost:-D

Stránka:  « Předchozí 1 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek