Změna stylu na Grunge

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tomas001
2 příspěvky 12.04.18 16:12
Změna stylu na Grunge

Dobrý den,
Doteď nosím sportovní tenisky, trika většinou bez potisku a tak nějak obyčejný věci. Ale chtěl bych přejít na grunge. Napadají mě užší kalhoty či ve vedru jean kraťasy, vysoký Conversky. Ale nevím, co na trup. Kostkovaná košile se mi ze začátku moc nosit nechce, zdá se mi moc výrazná, začal bych odspod. Co třeba mikina? Taky jestli radši modrý/černý kalhoty, ohrnout/neohrnout nohavice, bílý/černý boty (spíš bych černou), vysoký/krátký/žádný ponožky,…

Děkuji za odpovědi.

Příspěvek upraven 12.04.18 v 18:39

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleanor Rigby
577 příspěvků 12.04.18 16:59

Co tě vlastně táhne zrovna ke grunge?

megusa
364 příspěvků 12.04.18 17:10

To by mě taky zajímalo..
tohle je zrovna takovej styl, že když to v tobě neni, tak to je děsná křeč..
stejně jako různý jiný žánrový styly..

Neferek
47 příspěvků 12.04.18 17:15

Sorry, ale tohle asi nepochopím.. „Kostkovaná košile se mi moc nosit nechce, ale asi bude občas nutná“. To jako budeš nosit něco co nechceš protože jako „grunge“?

Tomas001
2 příspěvky 12.04.18 18:32

Je to diky muzice, ale pripada mi blby se zmenit ze dne na den.

megusa
364 příspěvků 12.04.18 18:51

@Tomas001 no tak to nehroť.. sleduj ostatní.. nakoukej to třeba na pinterestu.. a pomalu zařaď věci co se ti líbí.. tohle prostě nemá pevný pravidla jako ohrnout nohavice.. ale jen o 3cm jinak už by to byl punk..

dagino
662 příspěvků 12.04.18 19:33

Aby to nedopadlo ako keď Číňan robí vintage doplnky interiéru.

Agraynel
73 příspěvků 13.04.18 12:17
...

Oblíkej se taak, jak to vnímáš ty?? Jen protože posloucháš grunge neznamená, že musíš tak chodit oblečený… zařaď třeba jen prvky, co se ti líbí a neřeš to, zda ke grunge se nosí kostkovaná košile nebo džíny s 5 ti sírama, protože 6 už je spíš punk…

Reklama

Váš příspěvek

Coachella 2018: Šusťáková Rihanna a Kendall Jenner v pidi podprsence!

Uf! Letošní hudební festival Coachella se nese v duchu... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Blogerka Lu: Chci ženám zvednout sebevědomí

Autor: Karolína

*Dokazuje ženám, že sebevědomí a ženskost jsou možné s jakoukoli... Celý článek

Reklama