Značka Oodji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Denyna
4105 příspěvků 16.2.13 21:04

Tak jsem neodolala a šaty odpoledne zakoupila. Zkoušela jsem si i další hromadu věcí a nakonec mi sedla moje běžně nošená velikost. Hned se cítím líp :) Museli to začít jinak číslovat, neb já bohužel nezhubla

Sépia
426 příspěvků 17.2.13 02:03

Dizajnovo ma táto značka zaujala a s radosťou som vstúpila do čerstvo otvoreného butiku. Ale po preskúmaní materiálov - samý polyester som zas rýchlo vycúvala. Z vašich príspevkov vidím že tam zas nazriem a skúsim pohľadať niečo z prírodných materiálov. Mala som dojem, že tie sa tam ani nenachádzajú.

Pitseleh
262 příspěvků 17.2.13 07:29

Chodím do Oodji v ostravské Nové Karolině a snad při každé návštěvě si musím něco odnést! Zrovna včera už 3. šaty odtamtud :)

Dorenika
464 příspěvků 17.2.13 11:16

Ja odtial mam krasne saty ktore sa mi po prvom noseni roztrhli, su tito na fotke a maju vzadu rozparok tam kde su zosite no a z toho 15cm sa mi to pocas dna spravilo asi 35cm rozparok a som mala holu rit :( pritom stali 30eur co je na saty ako celkom dost (pre mna)

le-nys
31 příspěvků 20.2.13 21:14

@Denyna zrovna jsem je koupila. Jsou perfektní. Jejich věci se mi líbí, navíc jsou za poměrně příznivé ceny.

Narcisa
100 příspěvků 20.2.13 21:22

V Ooodji nakupuje moje sestra, já jsem si jednou půjčila její sako a po prvním nošení odpadl knoflík. Přišily jsme ho a pak si na sebe vzala sako sestra - odpadl další knoflík :D Nevím, možná to byla výjimka, ale docela mě to odradilo od toho, abych si šla do jejich obchodu něco koupit.

Denyna
4105 příspěvků 21.2.13 07:40

@le-nys Tak to jsem zvědavá, kolik se nás v těch šatech sejde :) I když mně takové věci až tak neva. A zatím to vidím na kombinaci s červenou.
Trochu se děsím, aby ta černá nepustila do bílé. Už jste šaty prala?

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 11:05

Narcisa: Mně takhle knoflíky odpadávají na věcech ze všech obchodů. :D První věc, co dělám s kabáty a saky doma je, že odstřihnu „jistící“ stehy (nevím, jak se tomu říká odborně) a přešiju knoflíky.

le-nys
31 příspěvků 21.2.13 11:20

@Denyna zrovna se chystam, tak dám vědět. Dívala jsem se ale, že by se měly prat v ruce. No risknu to a zkusím pračku. Jinak mam k nim oranžový pásek, ten původní se mi moc nelíbí :)

le-nys
31 příspěvků 21.2.13 11:21

@Danielle.Warheit nápodobně. Jsem ráda, že se knoflíky ztrácejí i ostatním

Alexandra76
36 příspěvků 21.2.13 11:48

Moje kolegyně dostala od téhle značky košili k Vánocům, je do košil blázen… někdo ujíždí na botách, někdo na kabelkách, ona na košilích :-D A musím uznat, že se mi fakt líbila a materiál mi vůbec nepřipadal špatnej :-)

Danielle.Warheit
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.13 12:13

Tak já přidám ještě svou zkušenost… Mám odsud čtyři věci (zatím). Letní šaty a dvě sukně a pruhované trikošaty. Zdokumentované mám zatím pouze letní šaty.

http://img.pupe.ameba.jp/…dTGXg7eL.jpg
(Miluju je, musela jsem se pochlubit)

Všechny tři věci jsou moc pěkné i po častém nošení a praní, obě sukně sedí jako ulité, šaty jsou perfektní, jenom podšívka není nejpříjemnější (ale na druhou stranu tato podšívka se dává do 90% šifonové konfekce, takže to jsem asi jenom já divná).

Kupovala jsem je v Nové Karolíně v Ostravě a doopravdy obsluha byla moc milá a příjemná, obchod je vždy plný věcí, které se mi většinově líbí (narozdíl od zbytku obchodů).

le-nys
31 příspěvků 21.2.13 13:02
@Denyna píše:
@le-nys Tak to jsem zvědavá, kolik se nás v těch šatech sejde :) I když mně takové věci až tak neva. A zatím to vidím na kombinaci s červenou.
Trochu se děsím, aby ta černá nepustila do bílé. Už jste šaty prala?

hotovo, vyprano. Program na jemné prádlo přežily bez úhony :)

Denyna
4105 příspěvků 21.2.13 14:07

@le-nys Moc děkuji za potěšující zprávu! Já právě zkoumala v obchodě cedulku a bylo tam vyloženě varování ohledně pouštění barev. Málem jsem je tam kvůli tomu nechala.

@Danielle.Warheit tak ty jsou nádherné! Já tam chodím vyloženě na šaty. Letos už květinové mají taky, ale pouzdrovky, a ty nejsou tak hezké.

Sheba
369 příspěvků 22.3.13 16:31
Oodji v Praze

Tak ode dneška má Oodji prodejnu i v Praze, v novém OC Černý most. Prostorově to tam není moc velké, personál je velmi příjemný, od dubna mají mít novou kolekci.

Alexdada
1 příspěvek 17.4.13 21:35

JA som značku Oodji objavila asi pred rokom v Bratislave v EURoVEI, teraz ked tam idem nakupovať obchod ani raz nevynecham. V novembri 2012 mali vypredaje a veci za 2-10 EUR uplne super. Podľa mojho nazoru maju rozne materialy, kvalitne aj menej. Tie kvalitne aj za malo penazi mi dobre služia. Som velmi spokojna. Strihy tiež dobré, dá sa vybrať, čo sa mi v ostatných obchodoch už skoro vobec nestáva. Vo všeobecnosti odporúčam obchod pozrieť a určite sa niečo bude páčiť.
Odkiaľ je značka ma tak netrapi, kvalitne veci ktore som si tam kupila su modrné, nositeľné a dobre ušité - materiál aj prevedenie. Viem si tam lepšie kupit ako v Mangu alebo HaM, či CaA. dobtý obcho je aj TEZENIS, hlavne vypredaje maju za babku.

aja903
1 příspěvek 11.5.13 16:01

Obsluha v OODJI je mizerna v Kosiciach ak nakupujete a robite trzby je vsetko v poriadku. Ale nedajboze im pridete do tyzdna vratit tovar tak ako oni pozaduju do 7 dni. Mam velmi zlu skusenost ked mi predavacka menom Evka povedala ze take zakaznicky tu nepotrebuju, ze nerozumie ako si moze niekto kupit nieco a potom to vymenit. No ja zase nechapem ako OOdji moze taketo predavacky ktorymi maju byt poskytovane sluzby zamestnavat. Po chvili ked mi to doslo som sa vratila do obchodu a som jej povedala ze ja nepotrbujem zas taku obsluhu a budem sa na nu stazovat na centrale. Nakupovala som tam od kedy su na trhu v Kosiciach. Najblizsie sa radsej vyhnem tomuto obchodu kym tam budu take sluzby a drza obsluha. Moje peniaze si nezasluzia.

Dahllie
2222 příspěvků 11.5.13 16:19

@aja903 Tak napište stížnost. Určitě někde na webu bude uvedený kontakt na vedení.

modny guru
280 příspěvků 12.5.13 12:14

@Denyna
Tie ja uz mam:)Kazdy mi ich chvali. Rozmyslala som, ze by som si k nim zobrala namiesto cierneho opasku cerveny.

Denyna
4105 příspěvků 12.5.13 14:09

@modny guru mám k nim červený a fuchsiově růžový :)

katkarinka
1255 příspěvků 13.5.13 14:51

Mne sa zdá, že číslovanie majú posunuté o číslo nižšie (ich 38 sadne tak 40). Alebo jen to šitím, neviem. Ale vždy si viem vybrať (Ba -Eurovea)

Kate
2 příspěvky 14.7.13 15:08

Ja som tento obchod našla v Eurovei, a bola som celkom v šoku z nízkych cien. Práve tam mali zľavy.
Obchod sa mi veľmi páči, len škoda, že do BA nemám často cestu. Čo som tam videla, majú tam také normálne oblečenie, aj do práce, nie príliš extravagantné (volakedy som mala rada napr. Mango, ale teraz sú mnohé veci pre mna nepoužitelné, najmä nemožný široký sudovitý strih, ktorý je teraz vo väčšine obchodov).
Kúpila som si tam bielu malú kabelku za 9,90€, a užšie elegantné nohavice (cenu si nenapamtám), ktoré uý nosím asi rok a nič im nie je.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek