Značkové oblečenie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sona323
5 příspěvků 24.8.21 08:10
Značkové oblečenie

Ahojte, nakupujete kvalitné oblečenie (Marco Polo, Polo Ralph Lauren, Gas, Diesel…) V oficiálnych e-shopoch?
Pozrela som tie isté veci na aboutyou, PEEK &Cloppenburg a na oficiálnej stránke.
Za tú istú cenu, dokonca niektoré veci na aboutyou sú drahšie ako v originálnom eshope, čo je Katastrofa, čudujem sa, že ešte existujú tieto fejkové obchody!
Zdá sa mi, že aj P&C predáva tie veci ako falzifikáty :(

Čiže je pomerne ťažko sa dostať k ORIGINÁLOM

Reakce:
Sabčakonečná
3 příspěvky 30.8.21 08:13

Značkové oblečení nakupuji pravidelně v PEEK &Cloppenburg, maxilní spokojenost. Tím, že mám velice ráda pořád nové oblečení, často volím i neznačkové oblečení, ale luxustní kousky z eshopu Bellas.cz top kvalita.

giuliettka
8914 příspěvků 30.8.21 15:05
@Sona323 píše:
Pozrela som tie isté veci na aboutyou, PEEK &Cloppenburg a na oficiálnej stránke.
Za tú istú cenu, dokonca niektoré veci na aboutyou sú drahšie ako v originálnom eshope, čo je Katastrofa, čudujem sa, že ešte existujú tieto fejkové obchody!

Bože, ženská naštudujte si čo je marže čo rabat a niečo o obchode. A keď na to nemáte dosť peňazí, tak si nájdite lepšie platenú prácu a prestante hľadať čo najlacnejšie oblečenie, ale hlavne značkové. Ako vraví jedna moja kámoška, človeka na sociálných dávkach, alebo z uprchlického tábota najistejšie človek pozná podľa toho, že má nápis, Adidas, Puma, Nike, Reebok… cez celý chrbát a hruď a ešte aj na nohavici odvrchu až po spodok. Z tých vaších otázok vaša chudoba priam kričí.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek