Známky zanedbanosti

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Shanon
80 příspěvků 7.5.13 19:37
Známky zanedbanosti

Zajímalo by mě, co vy osobně považujete za největší známky nedbalosti až rezignace na svůj vzhled, ať už v oblečení, nebo v péči o své tělo. Co dokážete tolerovat a přejdete s myšlenkou, „OK, tak stane se…“ a co už ve vás vzbuzuje odpor? Nad čím občas mávnete rukou u sebe?

Mě napadá na prvním místě asi nevytrhaný „knírek“,záděry a porost vylézající z plavek :// to mi FAKT vadí. Co naopak dokážu brát shovívavě jsou neoholené nohy (mám na mysli tak úplně max. 3 dny „navíc“, měsíční porost už mě chladnou nenechá :) Sama bojuju s těma záděrma, a je to hnus, ale něják se mi toho nedaří zbavit, stačí trocha nervů a nejradši bych nosila rukavice… :/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:
DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 19:41

Odrosty, chybějící zuby, špinavé oblečení, zápach.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 19:46

Přidávám plastikové nehty, obzvláště ty odrostlé.

Chany
932 příspěvků 7.5.13 20:00

Špína za nehty, nehty ohryzané a oprýskané ( zbytky „loňského“ laku), mastné splihlé vlasy bez fazóny ( tím nemyslím situace, že někdo zmokne nebo splihne z mlhy)sešmajdané podpatky, rozpraskané paty z ohromné vrstvy odumřelé kůže ( ke všemu vystavené v otevřených botách)…

HertaDeOran
866 příspěvků 7.5.13 20:11

Souhlasím se všemi předchozími a přidávám trčící chomáč chlupů z podpaží nedejbože ze spodního dílu plavek. Brrrr!!!

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 20:16

Špína a zápach, to je jasný, ale mě snad nejvíc vadí zanedbanost ve stravovacích návycích některých náctiletých slečen…špeky, rozkydlé břicho a stehna, ruce jako zápasnice, z tho jak se nehýbají a cpou se…to žasnu nad jejich rezignací na tělo a aspirací na krasavice doháněnou brutálním makeupem

Turako
501 příspěvků 7.5.13 20:25

@vashtie Obložil bych vás samými zelenými. Akorát ta zanedbanost mi vadí u všech v jakémkoli věku, kdy dotyční nejsou tak staří, aby se mohli hýbat a řešit to. Někteří lidé jsou silnější, ale je vidět, že se hýbou, že je to typem postavy. Řekněme taková udržovaná nadváha. To bych bral, každému není přáno. Ale někdo je jako rosol a funí jak prase v říji a je zřejmé, že neudělá zbytečný krok pěšky, natož nějaký sportu blížící se pohyb.

NicoleK
107 příspěvků 7.5.13 20:26

Asi většina tu už byla zmíněna, ale opravdu hodně mi vadí neoholenost, a to i na sobě. Jsem asi divná, ale podpaží a nohy si holím každý den.

Turako
501 příspěvků 7.5.13 20:30

Páchnoucí vlasy. Neumím ten pach specifikovat. Několik dnů mastné vlasy mají divný nasládlý pach. Považoval bych to za výsadu starších ročníků a zakomplexovaných adolescentů.

blacken
2464 příspěvků 7.5.13 20:30

Tak mastné vlasy a špinavé oblečení je asi první známka… chlupy na nohou taky netoleruju… naopak mi méně vadí oprýskané nehty (pokud nejsou olámané)- nebo spíš mi to nevadí skoro vůbec.
Knírek a mastná pleť od pohledu neudržovaná je taky něco odpudivého.
A špatné zuby mi sice vadí, ale na druhou stranu s tím mám sama problémy a tak vím, že to nejde až tak rychle a občas není náprava ihned.
Ale spíš jde o kombinace - když potkám hezky upravenou holku s mastnýma vlasama, tak si řeknu - no, nestihla si je umýt (třeba se jí mastí díky klimatizaci, jako mně). Ale když uvidím někoho neupraveného s olámanými nehty a mastnými vlasy, tak pro mě bude rezignované čuně.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 20:34

Nadvaha, spatne zuby, spatna plet, mastne neupravene vlasy, neupravene nehty, hnusny hadry, usmudlanost.

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 20:34

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:16

vashtie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 20:35

@Turako A nejhorší je to zacyklení co pak následuje..nikdo mě nechce, je jedno jestli kluci, chapi, zaměstavatelé..jsem chudinka, hubený jsou povrchní, já jsem hodná a hezká uvnitř, roztomilá kulaťoučká v obličeji, pořádnou ženskou má bejt za co chytit a chlap musí bej kus chlapa..alibismus, komplexy a hlavně frustrace

Felangi
82 příspěvků 7.5.13 20:38

Obočí, které nikdy nevidělo pinzetu.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.5.13 20:42

Viditeľný nános zubného plaku, huňatosť, chlpy trčiace z nosa a uší, rozpraskané paty v otvorených topánkach, prerastené žlté nechty na nohách, vlasy v ktorých sa samovolne tvoria dredy..

Yla
81 příspěvků 7.5.13 21:04

Zápach potu a zanedbané nehty-buď s odloupaným lakem nebo ty šílené odrostlé gelovky, úplně nejlíp přelakované nějakou sytou barvou-jakože se to překryje a bude to vypadat celistvě. Potom taky odrosty, takové ty 5 a víc cm, to je chuťovka

lipo
303 příspěvků 7.5.13 21:09

@Shanon Asi jste zkoušela jíst B-komplex, že?

Já přidám dlouhé cancourovité vlasy s viditělně roztřepenými konečky, je to vidět zvláště u tmavovlásek. Oprýskaný lak na nehtech/špína za nalakovanými nehty, to mi připadá odporné. Špína za nenalakovanými nehty samozřejmě taky, ale když jsou nalakované, jednak je to víc vidět a jinak mi to připadá stejné, jako kdyby se někdo neumyl a myslel si, že to přerazí parfémem.

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 21:18

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:16

lipo
303 příspěvků 7.5.13 21:24

@bestia Vidíte, tak to jsem ještě neviděla, ale to není zanedbanost, že…

bestia
2300 příspěvků 7.5.13 21:31

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:16

Turako
501 příspěvků 7.5.13 21:35

@bestia A já jsem myslel, že jsem moc outlocitný, když mi to evokuje špínu za nehty :D Nechápu, co se na tom komu zdá hezkého. Docela by mě zajímalo, co k danému „zdobení“ dámy pudí. A viděl jsem ještě chuťovku v podobě „zlatého“ proužku na předělu. Co onen mi připomenul, raději psát nebudu.

Staniela
75 příspěvků 8.5.13 07:00

Zkažené zuby a zápach z úst u mladých žen, to je podle mě vrchol, ačkoliv si zakládají na oděvu, nehtech, účesu…a jakmile otevřou pusu, nevím kam mám odvrátit hlavu abych necítila ten „smrad“.
Nechápu pahýly nehtů na nohách u mužů ale hlavně u žen!!
Moc esteticky se mi nejeví chloupky různé délky vyrůstající ze znamínek na tváři, což je problém snad 90% starších žen, ale bohužel i mladší to "nezvládají.
Dokážu tolerovat né zcela dokonalé nehty. Já sama pracuji na zahradě a hodně peču a hnětu a patlám se a nehty mám krátké a nenalakované.

modny guru
280 příspěvků 8.5.13 07:40

@Staniela
To vobec nevadi, ide o to, ze su ciste, aj ja mam podobny problem, cize viem pochopit, ze hocikto si narast „reprezentativne“ nechty nemoze dovolit. Pokial su ciste, nieje sa za co hanbit.

yourcandy
477 příspěvků 8.5.13 08:56

Všechno už bylo řečeno :-) v poslední době jsem byla vystavena "zanedbalosti " jedné průvodkyně v muzeu, celkem mladá do třiceti let a tak smrděla starým potem, že ta prohlídka na malém prostoru byla za trest. A bylo to dopoledne, kdy by měla být ještě relativně šik. To si pak člověk říká -říct, neříct? Průvodkyni asi ne, ale měli jsme kdysi v práci kolegyni a tam jsme o tom spekulovali snad půl roku. Nakonec se neurazila, ale už ty vztahy byly takové divné. Nesnáším cizí pachy.
Lidem se koukám na zuby, vlasy, ruce. A ještě něco : Budete se divit, ale co lidí má špinavé uši! U dětského doktora vedle mě seděla žena a ta je měla úplně žluté..fuj..od té doby když ji potkám, je to pro mě ta "se špinavýma ušima " :-)o spolucestujících ve vlaku ani nemluvě.

oliviax21
107 příspěvků 8.5.13 09:06

Vadí mi zápach (pot, alkohol). Jinak jsem zastáncem hesla „žít a nechat žít“.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek