Známky zanedbanosti

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
yako
3225 příspěvků 29.7.13 00:38
@jumbeee píše:
Co je tohle za známku zanedbanosti?! Copak to, že si nezapatlám obličej nátěrem a nevytrhám obočí do aktuálně-trendy-tvaru, je známka ZANEDBANOSTI?

Tak to jsem z tohoto vážně nepochopila.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 00:41

@yako To, že sama si obočí trhám (z osobních důvodů, které rozhodně nejsou psychologicky ok), ještě neznamená, že kdybych si ho netrhala, budu se považovat za zanedbanou, ne? :) Dobrou noc.

yako
3225 příspěvků 29.7.13 00:50

@jumbeee dobrou.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 05:55
@jumbeee píše:
@yako Můj bratr si z načančané udělal nenačančanou (další bratr si vzal nenačančanou a je s ní spokojen už roky, nikdy jsem ho neviděla se podívat na cizí ženu), můj přítel je schopný se mnou celý večer nemluvit, když se namaluju/nechám namalovat :). Ne, fakt jen tak neplácaj. To všeobecně moji bratři nemívají ve zvyku.

Tak to je drahousek!

Jinak, Grafin mela pravdu, navic u nekterych (opet) totalni nepochopeni meho postu. Hlavne to tady na pristi tri strany nepotapetujte vyznanima, kolik mate deti a proto jste… cokoliv z toho, co jsem napsala, popr. komu z vas a proc doktor zakazal udelat si pedikuru. Ja jsem totiz mluvila nikoli o jednotlivcich, ale o te mase lidi, kterou v ulicich denne potkavam. Vic uz to rozvadet nebudu, nema to cenu.

Morže
1094 příspěvků 29.7.13 08:33

Můj přítel mě má rád jak namalovanou, tak nenamalovanou. Stejně jako oholenou i neoholenou. Upravenou i neupravenou. připadá mi hloupý, aby chlap (či žena) odsuzoval svojí polovičku v tom, že v jednu chvíli vypadá jinak, než normálně…

adelaide k.
286 příspěvků 29.7.13 08:44
@yako píše:
@jumbeee já jenom říkám, že je lepší jít osudu naproti… Než říkat, že to byl debil. Tím nechci říct, že je nutné každý den nahodit fasádu, ale obecně o sebe dbát. Ten můj si se mnou začal, když jsem to měla dost na háku a jak se jeho chování mění, když na sebe dbám… asi tak.

Není lepší být sama sebou? Pokud ten chlap bude chtít odejít, nezadrží ho ani vagón kosmetiky. Opouštějí se krásné, štíhlé, stylově vytříbené ženy, stejně jako ty ostatní.

A nebýt „načančaná“, neznamená být zanedbaná.

Go-lightly
3429 příspěvků 29.7.13 08:49
@yako píše:
@jumbeee nebuďte naivní, to oni chlapi jen tak říkaj, ale pak si vyberou tu načančanou.

Asi je to o chlapovi a prostředí, kde se pohybuje. V tom mém každý chce hezkou holku, ale couvá, když je moc upravená, viditelně namalovaná, urputně sladěná, a ne, nejsme přírodní lidi ani hipíci, spíš yuppies počesku (po vejšce, ve městě, práce u psacího stolu). Namalované oči OK, ale dokonale vymakeupované pleti s růžovými tvářičkami říkají plasťačka, jako že je umělá. Taky narciska, všechny módní blogerky jsou prý narcisky a nejlepší přítel je pro ně vibrátor, protože o chlapa jako lidskou bytost vlastně nestojí.

yako
3225 příspěvků 29.7.13 10:22

@Go-lightly já jim říkám plastelíny :).

yako
3225 příspěvků 29.7.13 10:27

@lioncity bavíme se tu o známkách zanedbanosti a tohle je jeden bod ve kterém s vámi nesouhlasím a jako příklad jsem uvedla sebe neboť nechci psát - co když paní,,, nebo :moje kamarádka… Jinak vaše dojmy jsou vaše dojmy a nikdo vám je nebere, tohle je diskuse, tak diskutuju.

Kalanka
707 příspěvků 29.7.13 10:42

Prispevek lioncity byl prece minen v nadsazce… nemusime tu snad rozebirat, ze kdyz bude mit vevodkyne Kate v ruce Blesk, stane se okamzite zanedbanou.

Lištička666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 10:56

@jumbeee Ha, všichni chlapi koukají po jiných ženách. Je to jejich přirozenost! Ať mají doma šmudlu nebo topmodelku.

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 11:54

@Lištička666 To, že je něco přirozenost, ještě neznamená, že to každý musí dělat. Lidi nejsou zvířata.

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:29

Ještě k těm šedivým vlasům: V Dánsku je naprosto nepřijatelné barvit si šedivé vlasy/nemluvím o projasnění apod./. Pokud nechcete působit jako /promiňte/ „socka“, necháváte vlasy přirozeně šednout a pouze pečujete o u jejich čistotu, lesk a upravený vzhled. K tomu samozřejmě patří i péče o to, aby šedivé vlasy neměly nažloutlý ton, což bych doporučovala i českým mužům, je rozdíl, jsou_li vlasy šedié anebo interesantně stříbrné. To vše je právě ten nepatrný rozdíl mezi „je mi to jedno“ a umění přirozeně stárnout, nerezignovat.

bestia
2300 příspěvků 29.7.13 12:33

@jumbeee preco to hned tahat do extremov, ake zvierata?
pozera sa kazdy, aj ty aj tvoj brat aj tvoj priatel. jedine slepy sa nepozrie

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 12:34
@jumbeee píše:
@Lištička666 To, že je něco přirozenost, ještě neznamená, že to každý musí dělat. Lidi nejsou zvířata.
:D :D

A vy taky nikdy nekouknete na jineho muze? Ani kdyz je to fesak nebo hezky oblecen/upraven?? :-)
Na rozhlizeni se kolem /po ruznych objektech/ nevidim nic spatneho. :-)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:36

@bestia @666mahu No tak jasně, ale záleží na tom jak, že.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:39
@divkavmodrem píše:
Ještě k těm šedivým vlasům: V Dánsku je naprosto nepřijatelné barvit si šedivé vlasy/nemluvím o projasnění apod./. Pokud nechcete působit jako /promiňte/ „socka“, necháváte vlasy přirozeně šednout a pouze pečujete o u jejich čistotu, lesk a upravený vzhled. K tomu samozřejmě patří i péče o to, aby šedivé vlasy neměly nažloutlý ton, což bych doporučovala i českým mužům, je rozdíl, jsou_li vlasy šedié anebo interesantně stříbrné. To vše je právě ten nepatrný rozdíl mezi „je mi to jedno“ a umění přirozeně stárnout, nerezignovat.

I když je někdo opravdu hodně šedivý třeba už v 30letech? To se mně ani nechce věřit a nedovedu si to představit. Jak chcete projasňovat šedivé vlasy, které se začnou ve větší míře postupně objevovat v jinak tmavých vlasech? Něco jiného už je skoro šedá celá hlava.

Sibyla
2646 příspěvků 29.7.13 12:41

A je to tu zase: muži se samozřejmě podívají, jde-li kolem přitažlivá žena. Ale podívat se je jedna věc, pozvat na kafe, případně chtít ji mít doma, je druhá. Mě v poslední době dostává, že když vyjdu v šatech se širokou rozevlátou sukní, podívají se po mně kluci o dobrých deset let mladší, navíc stojící s děvčetem. Přesto jsem přesvědčená, že je to jen tik, lovecký instinkt, že jsou své dívce upřímně oddaní a nechtěli by mě ani zadarmo.

Lištička666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:42
@jumbeee píše:

Ne, lidi nejsou zvířata. Spíš bohužel než bohudík. Ale k věci, věřte, že každý kouká. I ten Váš. Nepovažuju to za nic špatného ani urážejícího. Pokud to tedy dotyčný extrémně nepřehání. Takové to otočení a ještě s hvízdnutím snad odchází s pubertou. No i když u některých jedinců může přetrvávat až do dospělosti. :-). Zkrátka jako se chlap otočí za super autem, otočí se za pěknou babou. Nebo mu alespoň ujedou oči. Tak jim to přejme, ne.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:45

@bertulka asi se to prostě nemusí dělat, když nehrozí, že vyjít na ulici znamená, že všichni od dopravního strážníka až po sousedovic pejska omdlí zděšením

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:46

@Lištička666 No a to je právě to, že já „podívat se“ nepoužívám ve smyslu mít oči a podívat se na kolemjdoucí hezkou osobu, ale jako dívat se na ni s výrazem „tu bych…“. Omlouvám se za to vyjádření, ale to jsem viděla u kluků svých kamarádek, u svého otce a u spousty dalších mužů. A to mi přijde sprosté. (Ale můj bratr se ani „nepodívá“, protože se všeobecně nedívá na cizí lidi, pokud s nimi nemá přijít do osobního kontaktu :D.)

jumbeee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:53

A tím už končím tohle téma, protože fakt nesnáším, když zažehnu takovouhle dlouhou debatu -_-.

Lištička666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 12:54

@jumbeee Hm, já bych řekla, že inteligentní chlap se v přítomnosti své partnerky kontroluje, ev. tedy omezuje na to kouknutí. Ovšem jak jsou někde s partou, ve společnosti, na tahu, tak to pak dokážou neskutečné věci. :-) Ale víte co, pes, který štěká nekouše…budeme tomu věřit.:-) To už se ale dostávám někam jinam.

Nian
124 příspěvků 29.7.13 13:00

Tedy, je mi některých diskutujících až líto. Musíte mít těžký život, chodit neustále s nakrčeným nosem a potkávat ty neoholené nevytrhané a odrostlé zanedbané hrůzy… Myslím, že jste si spletly zanedbanost s nedokonalostí. Možná je to u mě profesní deformace, ale když na ulici (nebo v zrcadle:-) potkám někoho, kdo nevypadá zrovna senzačně, a zaujme mě, hned mě napadne důvod, proč tomu asi tak je. Odrosty na jinak hezké holce? Pokud jsou světlé, tak třeba chce zpátky svou původní barvu a na to je nejlépe se nějakou dobu nebarvit. Polámané nehty? Někdo se snaží a snaží a stejně to k dobrému výsledku nevede. Vypadané zuby? Proč hned vypadané? Copak jste nikdy nepotkali nikoho, kdo si zub jednoduše vyrazil? Nový stojí i při nejlevnější variantě - můstku - minimálně 5000,–. Pro co omluvu najít nemůžu, je zápach a poškozené, roztrané oblečení, protože solidně zašpinit bílé šaty můžete lehce i na eskalátorech v metru, nebo na sedadle ve vlaku. A vyprat to pak nešlo ani vanishem :-) Zkrátka beru v úvahu celkový vzhled, pokud má člověk hezké kvalitní oblečení, je učesaný a voní, tak ostatní jednotlivosti můžou být dílem náhody.

Moir
2531 příspěvků 29.7.13 13:01

@Giulietta v tomto horkém počasí si vlasy zamotám do drdolu http://image.dhgate.com/…am-twist.jpg
protože ty vlasy jsou jako deka, hrozně hřejí

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek