Známky zanedbanosti

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
jackdaw007
368 příspěvků 29.7.13 16:09

Známkou absolutní zanedbanosti je pro mě podobně jako pro většinu ostatních zápach, špína a obezita. Nemyslím nadváha nebo silněji stavěná kostra, ale pneumatiky a to jak na mladých tak na starých, protože co jiného to je než zanedbanost? Ti lidé nedbají na životosprávu a na pohyb.

Známkou velké zanedbanosti jsou pro mě odrosty 10 cm kdy horní polovina je hněda (tmavá) a spodek blond, příšerně oprýskané a okousané nehty, okopané a špinavé boty.

Známkou lehké zanedbanosti, která se tu ještě neobjevila a které já si často všímám, je pro mě nevyžehlené oblečení. A nemyslím tím zmačkané nošením, protože to se pozná, jestli má člověk nějaké zálomky v ohybech nebo jestli je kousek evidentně zmuchlaný z pračky.

Sama u sebe v šatníku nesnáším kusy, které se zmačkají jen si je člověk obleče. Vždycky mě naštve, když si v poblouznění něco takového dovleču domů.

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 16:25

Typické jsou v Česku, myslím, zanedbané, sešlapané a špinavé boty. U mužů pak přerostlé vlasy nebo mizerně ostříhané doma strojkem. To je česká specialita, že jen málo starších mužů navštěvuje kadeřníka, ostříhá je přece doma manželka.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 17:20
@divkavmodrem píše: … ostříhá je přece doma manželka.

O tom som nikdy nepočula. Ja navrhnuť manželovi, že ho ostrihám, tak mi zapichne nožnice do… :-D

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 17:24

@Lištička666 Ta druhá modelka s tou presvitajucou kožou na hlave pekná nie je, a keby bol na tu herečku pohľad bližší, tak to bude asi podobné. Ak to ani na učese robenom na foto nevyzerá pekne, ako to vyzerá na doma robenom drdole? Mne sa páči učesy aj z dlhých vlasov, okrem toho drdolu, ten je podľa mňa babkovský.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 17:26

@Giulietta To platí spíš u mužů ve věku našich otců..mladších leda když jsou strojkem na jednu délku po celé hlavě..

pilotDodo
718 příspěvků 29.7.13 17:35

Dánské královně taky ta přirozená barva mohla na hlavě ještě vydržet, některé ženy nešediví ani po třicítce, ani po sedmdesátce, babičce je 84 a furt je krásná blondýna s asi třemi šedivými vlasy, které jsem objevila po dlouhém pátrání :-)

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 17:50

@uživatel, jiste. ;-) Jak uz jsem napsala, jsem pro barveni, protoze nejsem typ na sediny, i kdyz je zatim resit nemusim, u nas v rodine se sedivi az tak od 45, 50 /prababicka pry zesedivela 14 dni pred smrti v 70, lide se ji ptali, cim si vlasy barvi a neverili/.
Znam 2 zeny, ktere zacaly sedivet uz po 20, na vysoke, a kamaradky si sediny taky prebarvuji.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 20:19
@Moir píše:
@Giulietta potem urousané dlouhé vlasy jsou mnohem ošklivější, než ten vámi deklasovaný drdol

A čo nejaký voľný cop?
http://loshairos.com/…il-woman.jpg
Kde nie je ten drdol, ale niečo kreativnejšie.
http://img.mediacentrum.sk/…0/191259.jpg

Moir
2385 příspěvků 29.7.13 20:20

@Giulietta volný cop jaksi nesplňuje podmínku, že vlasy neleží na zádech a krku jako deka a druhý příklad vyžaduje tak hodinu v koupelně a v mém případku i lahev laku na vlasy

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 20:23

@Moir A konský ohon? Ten taký zdvihnutý a posunutý tak, že vlasy nad čelom nie su stiahnuté. Nemožem nájsť foto.
Mam foto:
http://files.viaweb.cz.imag3box.com/…51273201.jpg

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 20:29

@Giulietta, prvni dva prekrasne. Ale jak dlouho se to cese? :D
Jeden z poslednich Nicolinych se mi nelibi, pripomina mimozemstana. :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.13 20:33
@666mahu píše: … Ale jak dlouho se to cese? :D

Parádo trp. :-D Ja som si dala predlžiť vlasy z mikada na dlžku po pás. Denne som vstávala o 1 1/2 hod skor, aby som si vlasy vyžehlila a upravila. :-)

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 20:38

@Giulietta, odhadovala jsem to na hodku az dve. Ja bych se s tim bez cviku smodrchala nejmin pul dne. :D

666mahu
1490 příspěvků 29.7.13 20:41

@Giulietta, taky krasny, tenhle typ copu znam /ale cesat neumim/. :-)
Kdyz me dcerky kamaradek prosi o ucesani, hrozne se u toho vyvztekam a vysledek neni nikdy dokonaly.

0.k.
27 příspěvků 7.1.15 20:42

@Shanon stačí si to natírat pořádně mastným a hojivým krémem a nervat to pořád dokola.

burinka9876
37 příspěvků 8.1.15 12:38

Nesnáším oškrábaný lak na nehtech, myslím, takové ty zbývající ostrůvky laku a špínu za nehty. Mimochodem, když při nákupu snubáků v klenotnitcví jinak upravená prodavačka středního věku položila ruce se špinavými nehty a prsty na pultík, polil mě studený pot.

yako
3225 příspěvků 8.1.15 13:56

@burinka9876 třeba den předtím loupala ořechy? Samozřejmě máte pravdu, mám některé práce, kdy se špína pěkně zažere pod nehty a do lůžek a kůže prstů a nejde to dolů, je to hnus. Zajímavé je, že se to vždy nejlépe umyje když si myji vlasy, ale někdy s tím musím chodit i půl dne, tak potom držím pěsti :).

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.15 14:41

@yako Po barvení vajec jsem asi za 2 dny vzala pilník na paty a „odbarvila“ si ruce, jinak to dolů nešlo.

Dammy
1672 příspěvků 8.1.15 16:51

.

Příspěvek upraven 23.12.16 v 23:43

karalawolfova
3 příspěvky 8.1.15 17:03

To je hloupost…jsou obočí, která nikdy nepotřebují pinzetu

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek