Znáte dobrou krejčovou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Admin Módnípeklo.cz
1144 příspěvků 9.2.13 14:54
Znáte dobrou krejčovou?

Máte tip na krejčovou či krejčího, u kterých se nebojíte dát si ušít oblečení? Někoho, kdo umí připravit střih na míru, vyzná se v materiálech a její/jeho výrobky jsou pěkně vypracované?
Dejte ostatním vědět v komentářích! Z doporučených řemeslníků snad časem dáme dohromady spolehlivý seznam, aby ti, kteří si chtějí nechat něco ušít, nemuseli dlouho tápat.

adminka Tereza

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
Hanka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.11 22:27

Skvěla rubrika…švadlu z okolí Uherského Hradiště hledám už 2 roky…

Maara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.11 12:57

Ne, ale docela dobry obchod s latkami, hned u hl. nadrazi, stejny je i na Cejlu. Vite nekdo o dalsich? Kde nemaji jen flanel na povleceni a krep a sustak?

Hanaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.11 23:44

Prosim o radu - hledam svadlenu v BRNE a okoli, co nezmrska kopii svatebnich satu a nerekne si vic nez za original ;) diky moc…

sara
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.11 13:59

šiju si sama, takže švadlenu bohužel neporadím… zato pár tipů v Brně na látky:
Kars - (už to tady psala Maara), jen ještě doplním, že mají další prodejnu na Hybešově - nejlepší výběr podle mě mají ale na Cejlu

Pak mají látky v jedné z těch ulic, co vedou ze Svoboďáku na Moravák - výběr ujde, ale ceny šílené

Další jsou látky na Gajdošově - taky mívali docela slušný výběr

Další, ale spíš 2 jakost jsou v ulici, jak se jde ke Špalíčku - sem tam se tam dá něco splašit(ale na oblečení moc ne)
takže to je asi všechno…alespoň na co si tak teď vzpomínám

Hanaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.11 14:57

Diky moc, znacim si…

Jeste jeden dotaz - ma nekdo osobni zkusenost s krejcovstvim ANRIS v Brne? Pokud jste si zde nechaly neco sit, jak to dopadlo? Mozno poslat nejake fota ci reference? Moc by mi to pomohlo. Dekuju mnohokrat.

elesse
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.11 20:04

krejčovou super neznám. u jedné jsem si nechávala šít maturitní šaty, ty jí šly, ale pak jsem chtěla něco jiného a to nevyšlo:(
ale na látky Praha doporučuju
Levné látky- www.levnelatky.cz, nad Mírákem, na Kamenický
Flextex - u holešovický tržnice

Marketa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.11 20:40

krejčovou bohužel neznám, ale zaujal mně odkaz z modního pekla na http://www.sartor.cz/index.php?…, kde se prodávají kvalitní hedvábné (i jiné) látky a také se šije. Podle galerie mně to připadá jako slušné krejčovství a ceny jsou dle mého přiměřené, kdybych byla z Prahy a nikoho neznala, asi to zkusím. Líbí se mi i systém zkoušek - kdo chce přijde a nechá se poměřit a vyzkouší polotovar, kdo to riskne - nemusí. Je to sice riziko, ale u pánskýc halen to asi tak nevadí :-) /ty šijou taky/.

Andrea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.1.11 22:11

Výbornou krejčovou mám, ale šije neofiko bo už je dost nemocná :-( Výborný obchod s látkama je v Litoměřicích u kulaťáku a paní prodavačka (majitelka) umí dobře poradit s materiálem i barvou.

Dahllie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.11 17:33

Liberečandy, máte nějaká zkušenost s krejčovou, co je na začátku ulice 5. května nad květinářstvím?

Hanna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.11 19:12

Perfektní krejčová s fantazií a znalostí materiálů - Věra Krůfová - TAILOR

* Popis činnosti: Modelová a zakázková výroba dámských oděvů. * Ulice: Masarykovo nám. 1142 * Obec: Mnichovo Hradiště * PSČ: 295 01 * Telefon: +420 724 262 244

Eiwen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.11 19:51

Dobrý den, hledám dobrou švadlenu v Brně na ušití jednoduché černé dlouhé společenské sukně, nevíte o někom? Předem díky

Šárka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.11 09:21

Já můžu doporučit pouze něco trochu víc „dárk & ívl“.
Pokud máte rády korzety a chcete kvalitní (tj. investovat do něj adekvátní částku), pak je tady http://riwaa-nerona.com/
Mně ten můj šila jedna mladá slečna a jsem spokojená. Některé její šaty se vám možná nebudou líbit, ale třeba na mikinách jsem chybu nenašla (však tomu taky nerozumím). http://www.facebook.com/…328977253726

Poodle lady
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.11 23:30

Obchod s látkami v Brně je podle mě velmi dobrý na Palackého ul. hned vedle zastávky tram 1 Jungmanova. Mají tam velký výběr látek hlavně na společenské šaty.

Samantha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 09:07

Z vlatních zkušeností musím velice doporučit Attirant Studio. Je to pražské studio hned za Švandovým divadlem na Smíchově. Vždy jsem jednala s velice ochotnou slečnou Matouškovou, která se mnou byla několikrát vybírat látky na šaty, měla jsem od ní 15 návrhů na jedny šaty. A provedí šatů bylo dokonalé. Seděly přesně! Záševky byly všude, no božské ušití, jednání na jedničku, pomoc při výběru také skvělá. Za sebe musím jen chválit!

Nika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 12:39

Nekolikrat jsem si nechala sit saty, vcetne svatebnich satu v krejcovstvi ISSIMA. A byla jsem nadsena vysledkem a pristupem k zakaznikovi. A kvalita byla k nezaplaceni. Manzel si tam nechal sit cely svatebni oblek vcetne vesticky, kosile a netradicniho motylka. A oba jsem byli nadseni. Pani nam poradila s vyberem materialu a obstarala i nakup, coz bylo bajecne. Jo a adresa je Zemedelska 40, Brno. 545214059

Aja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 13:56

V Brně zkuste http://www.salonbella.cz/uvod.php
Konkrétně paní Baťovou.

Aja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 14:01

Ježííííš, dala jsem jiný link. Ony ty Belly jsou dvě. myslím tu v Jundrově!

Hanaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 14:33

@ Aja: posli prosim link, nemuzu to najit, diky…

Kristýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.11 15:20

Ad galanterie v Brně na gajdošové:
výběr je tam velký, ale prodavačky jsou protivné. Respektive nesympatické a působí otráveně…
byla jsem tam několikrát a příště už raději pojedu do města.

Ad švadlena - Pár let si nechávám šít věci podle svých obrázků- nejčastěji kostýmy, ale třeba i kabáty - u paní Radky Dolnozemské, srovnání nemám, ale podle mě šije kvalitně a je s ní dobrá domluva.
Specializuje se na práci s kůží a kožešinama,
můžu sem případně napsat její tel. č.

Bohumila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.11 07:31

Take jsem si nechala nekolikrat sit veci v krejcovstvi ISSIMA na Zemedelske, bylo mne doporuceno mou kolegyni.Dvakrat to byl zimni kabat a take nekolik veci do prace - formalni obleceni do kancelare - takze sukne, kalhoty, 2 saka. Pani Vlckova, ktera se mnou jednala a myslim veci striha, vyslechla, co si zhruba predstavuji,potom navrhla strih i latku,kterou i obstarala.Byla jsem naprosto spokojena, vice nez spokojena bych rekla, vse bylo usite krasne na telo, kabaty i saka vypasovane,podsivky, knofliky,kazdy detail byl vypracovany.

JANA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.11 08:04

ad Kristyna:

mohla bys prosim dat cislo na pani Radku Dolnozemskou, popr. kde sidli. Pritel porebuje vymenit podsivku u kozene bundy a kdyz pises, ze se pani specializuje timto smerem, snad by byla ochotna. Diky

Monika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.11 19:44

http://damskakrejcova.wz.cz/
Nechala jsem zde šít svatební šaty (jednoduchý empírový střih, spodnička + krajka jako hlavní látka). Bez ceny materiálu mě to vyšlo na necelých 1600 a byly takové, jaké jsem chtěla :)

M.P.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.11 21:51

ANRIS je moje dobrá kamarádka a kolegyně z flamenca. Vím, že proto bude můj názor na ni znít neobjektivně, ale krejčová je naprosto perfektní. Je to mladá holka, takže šije moderně, a je neuvěřitelně pečlivá. Dokonce jsem si u ní zaplatila hodiny šití - pérovala mě za každou nitku :) Díky ní jsem se rozhodla šetřit a raději si u ní občas nechat ušít něco pořádného…její věci se dají nosit i naruby :) Teď zrovna šije mému příteli zimní kabát v italském stylu - nic podobného jsme totiž v českých obchodech nenašli a přítel je hodně vybíravý :) Její výrobky můžete najít na Fleru pod odkazy La chica moda nebo Anris a ručím za ně :)

Andrea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.1.11 23:24

A ty jsi asi ta Markéta a jste společnice a vlastníte ten obchod spolu, ne ? :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek