Znáte dobrou krejčovou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Zásilková služba metráže
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.12 23:03

Již několik roků si objednávám látky z firmy Texwork a jsem maximálně spokojená. Mají velký výběr pěkných a moderních látek za rozumné ceny, perfektní služby (když si zažádám, tak mi látky doručí i do druhého dne od objednání) a HLAVNĚ nabídku na každou sezónu obnovují a rozšiřují. Lze objednat i přes internet (www.texwork.cz), ale výhodou je, že zasílají vzorníky látek zdarma (vše na stránkách). S kamarádkami si objednáváme pravidelně (hlavně před plesovou sezónou si necháváme šít nové šatičky), mohu vřele doporučit!!

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.12 03:56

já doporučuji Martinu Dohnalovou z mimopražského regionu - myslím Benešovsko. Je velice šikovná a pečlivá. Upravovala a opravovala mi několikery šaty (včetně hedvábných) a práce byla odvedena na jedničku. Vše sedělo moc krásně a k zákaznici se chovala naprosto bezvadně. Dříve pracovala ve svatebním salónu Naive v Praze, nyní nevím.

Lenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.12 14:06

Znáte nějakou dobrou švadlenu na Kladně a okolí? Jde mi o ušití šatů

dobrá krejčová??
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.12 23:03

Nechci se dotyčné dotknout, ale to co vystavuje na Fleru moc o jejích kvalitách teda neříká. Spíš teda odstrašuje. Paní sice má na stránkách napsáno, že šije např. svatební šaty od 2200,– Kč, ale ve fotogalerii má jen obaly na mobily a další blbinky.
Takže na tuhle bacha!

Švadlenka v Jihlavě a oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.12 12:49

Zdravím dámy,
nevíte o nějaké šikovné a hlavně kreativní švadleně na Jihlavsku? Nehodlám vyhodit 5000,–za půjčovnu svatebních šatů, to si je raději nechám ušít. Navíc mám o nich trochu jinou představu, tak bych ráda někoho, kdo mi tu mojí představu pomůže přenést do reálu.

Předem díky za tipy.
Pája

Eucharis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.12 23:01

večerní a svatební šaty a doplňky

Eucharis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.1.12 23:04

svatební a večerní šaty a doplňky

Výrobce svatebních šatů
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.12 10:27

Zdravím všechny

Chtěla bych vám všem poradit a doporučit firmu,která se specializuje na svatební šaty,je na trhu už fakt dlouho.Byla jsem maximálně spokojená,splnily maximálně mé představy za velmi slušné peníze.Navíc se zaměřují na celou republiku,stačí si najít jejich nejbližší salon.Mrkněte a uvidíte…

www.madora.cz

Janča

Linda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.12 17:08

Náhodou jsem loni narazila na tohoto mladého návrháře/krejčího a byla jsem velmi mile překvapena. Orentuje se v oboru a svou práci miluje, dokáže výborně poradit nejen s materiály, ale celým šatníkem. Není drahý a já už od něj mám kabát, kalhoty a teď mi šije plesovky.
Mám dojem, že šije i svatební šaty, ale nemá rád šlehačky, což je fajn, protože těch je všude dost. Bere zakázky po celé republice, mohu vřele doporučit, . Kontakty jsou na www.myandrey.com.

Linda

Šikulka For Home z Fleru
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.12 22:40

Mohu doporučit Kristýnku (for home) z Fleru. Má krásné nápadité modely, dobře ušité a z kvalitních materiálů. A samozřejmě i navrhuje a šije klientce na míru. První kousky od ní jsem si pořídila vloni na jaře, šaty jsem nosila skoro pořád, xkrát byly v pračce a stále jako nové.

jan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.12 21:43

Dámy,
pokud hledáte dámskou krejčovou ,která šije nové věci,ať už oděvy nebo hračky,bytový textil, ale i opravuje a upravuje a to vše za rozumné ceny , pak hledejte na…http:/krejcovstvijaci.blgz.cz
Najde te ji taky na Fler.cz pod názvem Krejčovství JaCi. Při novém šití má i množstevní slevy a slevy pro stálé zákazníky a studenty.
Jinak ji najdete v Náchodě na adrese:Broumovská 36,Náchod ,547 03
Věřím,že budete taky tak spokojeni ,jako já s manželkou. :o)

Danka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.12 22:06

Nemohu souhlasit.Vyzkoušela jsem více švadlen na Králové Hradecku až jsem nakonec náhodně sehnala kotakt a jsem s paní Janičkou nadmíru spokojená.Mám od ní kostýmek a dceři šaty a kalhoty.Vše sedne jak má.Škoda je , že svou práci(oděvy na zakázku) na www moc neukáže.Viděli by jste,jaká je šikulka.Blbinky,jak píše vzkaz výše,jsou taky roztomilé-potěší oko i dušičku,nemyslíte??
Takže já jsem paní Citové věrná a doporučuji dále!!

ostrava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.12 10:45

Sháním zoufale skvělou krejčovou z OVy na ušití svatebních šatů. Neobvyklých, ale ne složitých. Nemáte někdo tipy,prosím?

švadlena Č.Krumlov
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.12 09:19

Doporučuji švadlenu Beritovou Ludmilu (ve vchodu do hotelu Růže). Paní je vyučená kabátnice a má butik společně ještě s jednou paní (ta většinou s vámi probere střih). Jsem s ní moc spokojená!

Jana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.12 00:50

Zdravím,
jsem dojíždějící krejčová do domu a tak se občas rozhlížím po netu a narazila jsem na Vás, kdyby jste měla o moje služby zájem , tak není problém domluvit si schůzku, přijedu i ve večerních hodinách a nebo tak jak se domluvíme .
Ušiju téměř vše a opravím co se dá , ceny jsou příznivé, ale záleží opravdu na tom co potřebujete, takto se to nedá specifikovat .
Těším se na případnou spolupráci , mohu Vám zaslat nějaké foto mé práce :) Švadlenka Jana

krejčovský salon Salon Be
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.12 15:49

Od 1.7.2011 najdete Salon Bellissima blíže k centru:

Nová adresa je:
Grohova 22
Brno

Salon Bellissima najdete ve společných prostorách se Studiem Bella.
Nyní tak můžete využít komplexní služby pod jednou střechou:
kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, zeštíhlovací kúry
i všechny služby

Salonu Bellissima:
krejčovství, prodej i půjčovnu svatebních a společenských šatů
Nyní Vás připravíme na svatbu, na ples i do společnosti skutečně
POD JEDNOU STŘECHOU!

Navíc jsme schopni ušít cokoliv, na jakoukoliv postavu -
večerní, společenské, svatební šaty i historické a dobové kostýmy,..

Rádi pro Vaši firmu ušijeme firemní šaty, kostýmy a uniformy. Pro taneční skupiny můžeme ušít šaty pro různá vystoupení. A také šijeme šaty pro různé společenské události, v naší nabídce naleznete i šaty ke křtu pro kojence a k novému kostýmku Vám ušijeme i obleček pro Vašeho pejska. To vše za velmi příznivé ceny.

Tak jen račte vstoupit do našeho Salonu, odkud odcházejí jenom samí spokojení zákazníci. Naši pracovníci jsou tu právě pro Vás. Těšíme se naviděnou v Salonu Bellissima a ve Studiu Bella.

belaroma.cz - Praha a oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.12 17:57

Zdravím,
Mám malé studio ve Vraném nad Vltavou, cca 5km od Prahy.
Zabývám se šitím dámských oděvů na zakázku klasickými ručními krejčovskými technologiemi.
Tvorba studia je zaměřena zejména na ženy, které kladou důraz na perfektní střih, kvalitní materiál. Svým zákaznicím nabízíme šití jak z materiálů dodaných od nás, tak i z donesených.
Více na www.belaroma.cz title=„www.belaroma.cz“ rel="nofollow

Vyborna krejcova v Praze
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 17:17

Výborná krejčová je paní Jana Machová. V řemesle se pohybuje už přes třicet let, zná perfektně látky i obchody v Praze. Koukne na návrh a hned ví, jak ho trochu pozměnit, aby zákaznici lépe sedl. Šila mi krátké korzetové šaty na svatbu sestry, takže střihově poměrně náročné, i s látkou a hodně vrstvenou spodničkou stálo 7000Kč a všichni z nich byla nadšeni.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.12 23:58

Škoda že sa to tu zvrhlo na : Ja sama som dobra krajčírka,odporúčam seba. Je to nič moc reklama a asi to nebude s tými čo sa tu ponúkaju samé také super,ak sa nenašiel niekto iný kto by ich odporučil a musia tak urobiť samé. A ja som tu stále nazerala,že nájdem odporúčanie na krajčírku v mojom meste. Tak to vzdávam a idem na nákupy do Drážďan. :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 26.1.12 00:06

Gulietto, potěším Tě. Já jednu dobrou krejčovou z menšího města znám. Je to paní Brigita Ročňáková…vlastně ne, promiň. To není krejčová, ale módní návrhářka:-)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 00:19

Barbucha,tak na základe toho že som čitateľkou pekla som sa rozhodla že Brigite nedám šancu. Adino slovo pre mňa nie je sväté ale v tomto som sa rozhodla dať na jej názor. :-)

Olomouc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.1.12 19:34

Prosím, neznáte nějakou dobrou krejčovou v Olomouci nebo okolí? Už to tu párkrát padlo bez odezvy, ale nechce se mi věřit, že se v Olomouci nešije :)

Módní ateliér Praha Stříž
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.12 17:35

Přátelé módního oblečení! Ráda bych vám doporučila dílnu Ricardo Torini na Praze 9 - Střížkov. Vede ho talantovaný mladý kluk, který jak navrhuje, tak i vyrábí oděvy. Dala jsem si navrhnout a ušít plesové šaty, které byly opravdu nádherné, a pro manžela šil oblek, který padl jak ulitý. Kvalitně šije panské obleky, plesové šaty, svatební šaty, excentrické, avangardné, ale i klasické oblečení. Ceny jsou velice příznivé, a šije rychle. Pokud hledáte dobrého oděváře, tak se u něho ozvěte. Tel.: 608969646
Freaková K.

perlorodka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.12 21:41

Mám skvělou krejčovou kousek od Brna.Podívejte se na http://www.krejcovstvieva.cz/.Je moc šikovná a není drahá.

petra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.12 04:34

Ahoj Hani,skvela svadlena v okoli Uherskeho Hradiste se jmenuje Ivana Galova, ma firmu v Kunovicich Lidicka 411. Je hrozne mila, ochotna, precizni a levna… vrele doporucuju,sve remeslo ovlada

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek