Znáte dobrou krejčovou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
eva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.12 16:09

Vazena pani/slecno/ Kristynko,
zdravim z Brna, chtela jsem pozadat o kontakt na tu pani svadlenu co sije z kuze a kozesin. Dekuji Krejcirova

MarLen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.12 15:14

Nejlepší obchod s látkami v Brně je podle mě MarLen, mají úžasný výber i méně tradičních materiálů a vzorů. Myslím, že i šijí, ale nikdy jsem tam nic hotového nekupovala, takže nevím jak kvalitně. Obchod je naproti zastávce Jungmannova v Kr.Poli.

Fler
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.12 15:38

Pokud jde o látky, je tam velký výběr a mají i přírodní materiály, dost velký výběr dokonce i v hedvábí. Poté, co jsem si prohlédla pár kousků oděvů, které mají vystavené, bych si tam ale ušít nic nedala. Jsou to převážně oděvy pytlovitého tvaru nepříliš dobře zpracované. Jako amatérka si troufám říct, že dovedu jednoduché kousky zpracovat precizněji. Pokud jde o látky, nejlíp se nakupuje ve Vídni na Mariahilferstrasse u Komolky.

Skvělá krejčová- Tanvald,
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.12 19:22

Skvělá krejčová je Hanka Knopová, v Tanvaldě, Větrná 558, tel. 483395040. Na žádnou tak šikovnou jsem doteď nenarazila, můžu jedině doporučit :))

Marie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.12 15:44

Prosím také o kontakt na tuto krejčovou - m.medkova@centrum.cz. Díky moc!

iriska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.12 21:11

Dobrý večer,
mám výborné zkušennosti s paní Hankou z Brna,kontakt: nataha@seznam.cz. Šila mi maškarní kostým pro dceru a super,hlavně je moc ochotná a dokonce i přijela a dovezla.

iriska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.12 21:12

Oprava paní Hanka má email: nataha@email.cz

Nutně hledám krejčovou, š
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.12 21:24

Dobrý den sháním krejčovou v Plzni k spolupráci, která má dlouholetou zkušenost.Nutné zvládat šití náročných oděvů dle návrhů. Důležité zpracování. Předem děkuji

jarushenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.12 09:06

Ahoj, máte někdo zkušenost s krejčovstvím Fancy v Olomouci? Díky za odpověď.

Šikovná paní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.12 13:30

Zdravím všechny,
mohu ze srdce doporučit tuto paní. Nechávala jsem si u ní šít na míru krááásnou tuničku. Je s ní velice dobrá a milá spolupráce a šije i na zakázku věcičky dle Vašeho přání.
Věci na amatérských fotografiích nevypadají až tak profesionálně, ale výsledek je naprosto jiný. Vše perfektně začištěno a ušito tak jak má být! Pokud chete nějaký originální kousek z dobrého materiálu, určitě zkuste šikovnou švadlenku Viktorii kontaktovat :-)

AlenkaS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.12 16:17

Od paní jsem koupila šatičky ze Saint Tropez (v prodaných)…Oceňuji dobrou komunikaci na dálku a skutečnou prestiž při vypracování. Škoda jen, že pokud člověk chce vybočit z ,,obchoďákových" trendů, musí vynaložit nemalé sumičky za originální hadříky. Ale ta krása a životnost mi za ten hřích vážně stojí! ;-) Je vidět že i na fler.cz se dají občas najít dobré věci…

Krejčová - Praha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.12 18:33

Dobrý den, sháním dobrou krejčovou z Prahy (nejlépe Praha 7), která by dokázala ušít plesové šaty rychle a za rozumnou cenu.

'
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.12 14:30

'

ZetKa
292 příspěvků 26.2.12 17:58

V Plzni znám Michalu Rozsívalovou, má ateliér Ogg, zde: http://www.atelierogg.net/
Zkuste to tam, i když mně osobně nic nešila, znám ji a vím, co ušila jiným, je to dobré.

BigRados
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 22:42

Znám skvělou dámskou krejčovou.Šije celý život a je před důchodem.Pokud je zájem,nebo někdo jiný z Ostravy,nechť napíše na BigRados@seznam.cz

BigRados
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.12 22:44

Zdravím

Mohu podat informace o dámské krejčové s třicetiletou praxi z Ostravy.Bližší informace na BigRados@seznam.cz

Šikovná krejčová v Praze
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.3.12 21:33

Po dnešku, kdy jsem si vyzvedla flaušový kabát a kožešinovým límcem, mohu vřele doporučit paní Šárku Berkovičovou, která má dílnu na Praze 6,www.krejcovstvi-sarkab.cz. Stačila 1 zkouška, kabát byl naprosto podle mých představ a ještě mi doporučila obchody, kde koupím látku. A to vše za velmi příznivou cenu! Určitě přijde zase.

ano i ne
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.12 01:35

Nehledám, ale chci se stát dobrým krejčím ;-)

ČESKÉ BUDĚJOVICE látky a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.12 22:21

Zajimava kombinace krejcovstvi spolecne s prodejnou latek. Nevsedni vzory, evropsky dovoz. Vstricni a ochotni, poradi.

ČESKÉ BUDĚJOVICE látky a
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.12 22:23

Zajimava kombinace krejcovstvi spolecne s prodejnou latek. Nevsedni vzory, evropsky dovoz. Vstricni a ochotni, poradi.
www.krejcovstvicb.wz.cz
www.latkyolivi.cz

Falco007
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.12 11:32

Na této adrese se dají objednat střihy konstruované přesně na míru. Také je to zakázkové krejčovství, co jsem mluvila se zákazníky, byli spokojení, se střihy také. Dokonce si zde nechala dělat střihy rakouská návrhářka se značkou LA Smart Chic.

http://www.krejcovstvirenata.cz/

dámská krejčí Ostrava
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.12 12:12

Dobrý den, nevíte někdo o dobré krejčové v Ostravě? Plánuji skládanou kostkovanou sukni a chci mít sesazený vzor. Díky za info. D

Liberec - Revoluční ul. -
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.12 21:55

No tak v žádném případě v Liberci nedoporučuji si cokoli šít u paní „umělkyně“ Robovské, v současné době s pochybným krámem v Revoluční ul. Je předražená a cena rozhodně neodpovídá kvalitě, hl. co se střihového vypracování týče. Paní má sice salon, ale ve skutečnosti pro ní pracují ukrajinky a očividně je v kreativitě nehlídá. A co se týče jejích vlastních „dechberoucích“ návrhů, tak to se prosím přesvědčete samy, stačí vstoupit do obchodu a podívat na materiály a zpracování (no dost je vidět i ve výloze). Nechápu jak může chtít několikatisícové částky za oděv 5. jakosti (pokud není, ona ji vytvořila). Vysekané díry uprostřed látky, roztřepené kraje, totálně ujeté švy, materiál z cirkusu Bimbo. Prostě nejdřív vám to vyrazí dech a pak dostanete záchvat smíchu. Zvlášť poté, co zjistíte, za jakou hvězdu se „designérka“ považuje.

Šití svatebních šatů v Os
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.3.12 20:41

Hezký den přeji, sháním šikovnou krejčovou na ušití svatebních šatů v Ostravě, nemáte některá zkušenost? Děkuji předem..

Pro Janu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.12 11:23

Prosím, písněte mi na luresova(zavinac)seznam.cz, zajímaly by mě Vaše práce v podobě večerních či svatebních šatů, hledám právě krejčovou, děkuji předem. Lucie

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek