Znáte dobrou krejčovou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
hľadám krajčírku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 17:08

Dobrý deň

Hľadám krajčírku na zákazkove šitie v Prahe. Robím kolekcie na prehliadky a tak trochu návrhárstvo, ale popri VŠ nemám moc času na šitie a popravde ani dostatočné skúsenosti na kvalitné šitie robenie strihov.
Pokiaľ niekto niekoho pre mňa poznáte, poprosím si kontakt.
Môžete ma kontaktovať aj na mojom maily - norikaso@azet.sk

Za odpoveď vopred ďakujem
Norika Somsedíková

hľadám krajčírku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 17:24

Ja taky ;-D

návrháři Brno,Šumperk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 19:53

Znám skvělého mladého návrháře, krejčího Brno. Miroslav Knot:
http://www.mkstyl.com/?…
Nechala jsem si dělat korzet a sukni na míru z hedvábí- sedí jsem spokojená.

Švadlena v Šumperku umí jak divadelní kostýmy tak módu pro náročné, je rychlá, kvalitní a dokáže dobře poradit s postavou.
Petra Ungrová Hlavní třída 388/27, 787 01, Šumperk, Petra.Ungrova@seznam.cz

Fler
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 20:01

Některé z šatů pana Knota (prezentovaných na jeho stránkách) mají nápad, ale většinou jsou to opět prvoplánově sexy modýlky, i když ne tak „rozervané“ jako zde nedávno kritizované modely rádobynávrhářky z Olomouce. Večerní šaty by měly slibovat… naznačovat, co se pod nimi skrývá, ne zbytečně odhalovat nohu až ke spodnímu prádlu. Konečně na focení vybrali modelku s dokonalou postavou … jak to dopadne, když si pak tytéž šaty nekriticky oblékne žena s postavou méně dokonalou, nechci raději domýšlet.

hľadám krajčírku
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.12 21:03

Mohli by ste mi prosím na ňu dať nejaký kontak, napr. email?
Za odpoveď vopred ďakujem
Norika

ALICE
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.12 16:41

Pokud jste z okoli Prahy, nebojte se mne navstivit..! ;-)
Alice

adamd
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.12 10:42

Pokud si budete chtít nechat ušít oblek, košili v Brně mohu doporučit atelier módy Mahdall. Nechal jsem si šít dvakrát oblek, několik košilí a řekl bych, že odvádějí velmi kvalitní a profesionální práci. Pokud vím šijí i pro ženy, známá si tam nechala šít společenské šaty a byla také velmi skojená. Zde jsou stránky módního atelieru: http://www.mahdall.cz/

Zlínsko...
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.12 15:58

Paní Tkadlečková Fryšták - skromná osoba - šije doma, odhadem 15 let, v bývalé garáži - žádný salón :-). Vše od ní perfektně sedí i na mou velice nekonfekční postavu, precizně vypracované, začištěné. Mám od ní celý svůj „business“ šatník.

chekotay
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.12 08:57

V krejčovství Issima jsme si coby nastávající pár nechali šít svatební šaty a svatební vestu. Příjemná paní nám pomohla doladit naše představy a následně dodala práci, která mému netrénovanému oku (uvyklému spíše na kontrolu armádní výstroje a ošacení :-) ) přijde solidní. Cena za komplet včetně materiálu činila šest tisíc, což už pomalu odpovídá půjčovnému.
S paní jsme hned dali prozatím nezávaznou řeč na téma kiltu a blejzru, takže uvidím do budoucna, po výplatě, jaké budou mé další zážitky. :-)
Doporučuji.

Petra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.12 11:38

Zlín
Ahoj kdo by měl zájem něco spíchnout jsem k dispozici. Zatím šiju spíše jednodušší modely, ale co není může být :D Nejvíce šaty, kostýmy na tancování, na břišní tance, látkové kabelky-hadrovky :D
Mám vystudovanou oděvní školu a v současnosti se věnuji studiu konstrukcí střihů.
Info na AliFe.0@seznam.cz

Obuvník v Brne
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.12 17:33

Zdravím a ospravedlňujem sa za odbočenie od témy. Bola by som veľmi vďačná za odporučenie obuvníka v Brne. Viem, že opravy obuvi sú tu, obrazne povedané, na každom rohu (poradil Gúgl), no mňa by hlavne zaujímalo, ako ste s ich cenami a službami spokojní (tu už Gúgl veľmi neporadil). Chcem si nechať podlepiť koženú podrážku na jarných topánkach a v lete ma samozrejme čaká pravidelné podrážanie podpätkov. Ďakujem, Ema.

Švadlenka na dlouhodobou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.4.12 15:42

Zdravím, pokud by se tu našla pečlivá a spolehlivá švadlenka z Brna a okolí, budu ráda, když se mi ozve. Zakládám značku a hledám šikovnou švadlenu na dlouhodobou spolupráci. Zatím se jedná o šití designových bytových a módních doplňků. Děkuju, Bára

Švadlenka?
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.4.12 17:10

Nevím, neměl by člověk umět nejprve šít, když chce rozjet značku? :-P Teoretiků z UMPRUM je v ČR dost :-(

Švadlenka na dlouhodobou
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.12 12:16

Nejsem z UMPRUM a šít umím, ale nemohu se bohužel rozkrájet, abych zároveň šila a pracovala na vyvíjení značky a prodeji výrobků. Nemyslím si, že je špatné, když chci dát pracovní příležitost jinému člověku.

Lucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.12 13:42

Znám dobré krejčovství ve Valašském Meziříčí- LARANA, Nádražní 425
Mají velký výběr látek,poradí,vymyslí,vyjdou vstříc!!!

švadlena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.12 17:42

za sebe mohu doporučit paní Divinovou. Nechala jsem si několikrát ušít šaty na dálku, a vždy perfektně seděly.

Lu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.12 13:53

A můžete sem, prosím, přidat bližší info? Nejlépe kontakt. Velmi děkuji :-)

VeronikaKe.
1 příspěvek 20.2.13 10:56

Ahoj,
musím Vám doporučit Dagmar Rejsu, má to tedy zatím neofiko…od dubna chce začít naplno, je neuvěřitelně šikovná a precizní, strašně ji práce baví a je to znát, úžasný přístup…přinesla jsem si obrázek a z něho mi vytvořila přesně co jsem chtěla…bydlí v Roztokách u Prahy a dílnu má zatím doma, ceny bych se taky nebála dá se s ní domluvit a je možná až zbytečně moc skromná:-)
Za šaty z hedvábného batistu na které mi udělala střih přesně na míru si řekla 1500,– byla jsem s prací tak spokojena že jsem ji dala víc…teď mi šije kostýmek a já se už moc těším.

dee-dee
92 příspěvků 22.6.13 00:07

Znám :-)

pohybuje se mezi Rakovníkem, Jičínem a Mldo Boleslaví.

Je šikovná, ochotná, poradí, co vám sluší i co s čím nakombinovat - nové věci šije tak, aby vám sedly do toho, co už doma máte (pokud si nepřejete něco jiného), umí udělat krásný střih i vybrat dobrou látku. Kolegyně u ní šije léta, já začínám, ale obě jsme spokojené
Má svůj identifikovatelný rukopis, ale na každou zákaznici tvoří v jiném stylu. A to už jsem jich na zkouškách potkala několik. Nikdy jsme neměly nic podobného.

Ušije věci i podle obrázku, a není nutné k ní furt jezdit na zkoušky - objednám si po e-mailu nebo po telefonu co chci (znám už materiály, které má k dispozici), když je to hotové, přijedu na zkoušku, buď to upravíme nebo si to rovnou odvezu.

Od té doby, co jí mám prakticky nenakupuji v konfekci, nemá to smysl.

Je tak dobrá, že za ní jezdím do Boleslavi 80 km. A nejen já :-)

jo, jmenuje se Petra Plítková, e-mail popřípadě telefon poskytnu na vyžádání.

VFB
1 příspěvek 1.3.15 17:57

Dobrý den,
v Brně mohu doporučit paní Ilonu Vlčkovou, salón ISSIMA na Zemědělské. Nedávno jsem sháněla šaty na slavnostní příležitost. Měla jsem přibližnou představu, docela málo času a v obchodech to byla úplná katastrofa, tak jsem jí dle rady tady na webu zkusila. Paní Vlčková mi ušila nádherné šaty, ochotně a dobře poradila, vymyslela na šatech krásné detaily a vychytávky a taky mi na ně věnovala starodávné knoflíky - úplný poklad. Cena mě přišla přijatelná. Již jednou jsem si v Brně nechala ušít šaty (u jiné švadleny, která již nešije), a to svatební, které měly podobný střih. Šaty od paní Vlčkové mě vyšly levněji a ještě jsem si nemusela jet shánět látku až do Vídně ke Komolkovi.
Jsem s nimi moc spokojená a šaty jsou opravdu krásné a kvalitně ušité.

queenmargot
1106 příspěvků 2.3.15 09:59

@VFB : A nějakej obrázek by nebyl?¨Podle webu si člověk představu neudělá.

Eliška Tomková
2 příspěvky 14.11.15 20:21

Zdravím všechny na Módním pekle! Taky hledám skvělou švadlenu / krejčovou k dlouhodobé spolupráci. Mám svůj salon a zaplať pánbůh dost práce. Proto potřebuji nové lidi na práci nejen na zakázkách, ale hlavně na šití modelů pro butik. Pokud tuto práci ovládáte nebo znáte někoho šikovného, budu ráda za doporučení!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek