Znáte někdo Everything 5 Pounds?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 15:23

http://www.justfor5pounds.com/control/main

Máte někdo zkušenost i s tímhle e-shopem? Doručují do ČR? Případně za kolik? Na stránkách jsem žádnou informaci nenašla…

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 15:36

Ještě jeden dotaz - objednávaly jste některá boty z Everything 5 Pounds? Jak sedí velikosti - dá se spolehnout, že mi bude britská 5 sedět, když mám 38?

A Brňačky - nechystáte se objednávat, že bychom si rozdělily poštovné? Zalíbily se mi boty, kvalita nebude nic moc, nicméně za ty peníze bych vzala i několikery na jaro, ať mám na výběr :)

Xandria
32 příspěvků 26.2.13 15:43

Ahoj, podívejte se na Votočvohoz, tam se pořád někdo domlouvá na hromadné objednávce, a to především Brňačky, co já vím. Jinak existují dvě podobné stránky, koukněte:
http://www.everything5pounds.com/
http://www.justfor5pounds.com/

Já mám boty z té druhé a nemám s nimi problém, velikost 36 mi seděla :-)

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.13 16:09

@Xandria Díky za tip, kouknu na ten votoč :)

Xandria
32 příspěvků 18.3.13 09:06

Ahoj pekelnice, právě mi dorazil z tohohle e-shopu balík a musím říct, že jsem byla hodně mile překvapena!!
Je to teda asi nějaký outlet, to nutno podotknout.
Objednávala jsem:
Puntíkaté šaty po kolena - s originální cedulkou od Orsay (původní cena 850 Kč) - jsou úžasné!! Opravdu, pro mě zatím kauf roku.
Lodičky - velikost perfektně sedí. Není to žádný Baťa, spíš kvalitou na úrovni Deichmanna, ale vypadají moc pěkně :-)
Společenské tílko s květovou aplikací - opět Orsay, původní cena na cenovce je 450 Kč, moc hezké!!
Na to, že co kus, to 150 Kč - musím říct, že úžasný! Určitě brzo objednám znova.

jaja.rybca
1 příspěvek 29.3.13 19:02

Ahoj, pár věcí už jsem si objednala ze stránky www.svetshopaholiku.cz
Nedavno jsem zjistila, že oni nejspíš nakupují na everything5pounds.com nebo mají stejného dodavatele, protože mají stejné zboží.
Ještě jsem z anglie neobjednávala, ale kvality zboží bych se nebála, protože já jsem s tim byla zatím vždy spokojená ;) horší je to když by vám botky neseděli…reklamace už se asi prodraží, ale co byste chtěli za 150..;) určitě si tam někdy něco objednám ;)

Hezký den ;)

cryptoprocta
179 příspěvků 6.4.13 19:28

Ahoj, kdybyste některá z Českých Budějovic chtěla objednat z Everything, napište mi do zpráv. Budu odtamtud objednávat v úterý 9.4. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek