Zničené vlasy odjakživa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Toxicated
1 příspěvek 09.11.17 07:57
Zničené vlasy odjakživa

Ahoj mam velký problém. Poslední dobou mně to trápí víc a víc. Po přechodu Dítěte do předškoláka se mi narovnali vlasy z afra ( doslova :D) do mírně kudrnatych. Jenže není to úplně kudrnata struktura. Je to jako by jste přejeli balónkem po vlasech. Jsou strašné, nenávidím moje vlasy. Odstava mi snad každý vlas a bez pomoci kadeřnice je neudělám hezké. Trápí mne to… přijde mi že zrovna tento důvod je ten proč mně šikanují. I ve třídě pomlouvají me vlasy a i kamarádkam se nelíbi.
Vypadá to jako bych se nečesala.. Jsou rozcuchane a strašně zelektrizovane. Jakoby nedokázali držet pospolu a oddělovali se. Mám husté vlasy a vypadá to jako bych měla na hlavě jeden velký chuchvalec. Trápí mně to a díky tomu občas brečím. Obvykle nadávky jsou na ty vlasy a tim i na mně.. Hodně závidím lidem z krásnými vlasy
Dokázal by mi někdo poradit?
Strašně mně to trápí a vážim si každého komentáře.

Reklama

Reklama

Reakce:

irma73
421 příspěvků 09.11.17 11:04

Nemáte ty vlasy vysušené? Kudrnaté (vlnaté) k tomu mají tendenci a jsou pak tvrdé a trčavé. Těm by pomohlo zaměřit se na hydrataci. Kadeřnice neporadila domácí péči?
Nemůžete sem vložit foto pro lepší představu?

weruberu
1054 příspěvků 1 inzerát 09.11.17 11:44

@irma73 Taky mne to napadlo, protože kudrnaté vlasy mám a vím, co je s tím práce :-) Přesně takhle vypadají, když jsou přesušené.

Já si oblíbila tekuté krystaly-po umytí trochu vetřít do vlasů a nechat volně uschnout nebo vyfénovat (ale s tím fénem to moc nepřehánět). Jinak z vlasové kosmetiky se mi nejvíc osvědčila zelená řada Redken na vlnité vlasy.

irma73
421 příspěvků 09.11.17 11:53

@weruberu Neznám, ale už jsem o tom slyšela. Kde to kupujete a jak dlouho vydrží ta lahvička?

Příspěvek upraven 09.11.17 v 11:55

weruberu
1054 příspěvků 1 inzerát 09.11.17 11:55

@irma73 Mně cca měsíc a půl (lahvička 100ml) Jinak kupuju na netu cca kolem 200-250kč, třeba https://www.hair-cosmetics.cz/…-256304.html

Příspěvek upraven 09.11.17 v 11:57

irma73
421 příspěvků 09.11.17 11:56

@weruberu Jste rychlejší než moje editace. Takže prosím ještě jednou - kde to kupujete?
Aha, už jste to doplnila - díky!

Příspěvek upraven 09.11.17 v 12:24

Bossygirl
268 příspěvků 09.11.17 12:10

@Toxicated Já mám taky vlnité a velmi suché vlasy
Hodně mi pomáhá často používat masky. Smíchám třeba masku od Aussie se lžící olivového oleje, nanesu a převážu turbanem. Nechám nejlépe přes noc, pak umyju. Také si přidávám trochu olivového oleje do šamponu.

irma73
421 příspěvků 09.11.17 12:20

@Bossygirl Já zatím jedu na přírodní vlně (už jsem psala dřív, mytí moukou a tak…), ale nechala jsem vlasy poporůst a konce začínají být suché a hrubé. Zatím také s úspěchem využívám olivový olej do masky, v mém případě ale kombinace trochu tvarohu+žloutek+lží­ce oleje. Nanáším jen do délek, smotám do drdolu a nechávám působit cca hodinu. Je to tedy pak potřeba smýt šamponem, to by mouka nezvládla, ale já nejsem tak striktní no poo. Na dovču taky nejezdím s pytlem mouky a lahví octa, ale s přírodním šamponem a balzámem :)

vias
479 příspěvků 09.11.17 14:17

Pokud mluvíš anglicky, podívala bych se na nějaké příspěvky, jak to řeší Afroameričané (ti totiž řeší tento problém skoro všichni, tedy spíš ženy). Vlasy časem dorostou a půjdou stáhnout, aspoň na volno. Do té doby můžeš zkusit třeba čelenku - tu s gumkou vespod, mohla by držet. Aby byl vynikl tvar obličeje. Každopádně i tak by ses měla naučit mít ty vlasy ráda, nestydět se za ně. Pak se Ti taky okolí přestane smát. Klidně jim řekni „já si budu nosit vlasy, jak chci“. Ono je to pak omrzí (neobvyklé ostatní vždycky dráždí ke komentářům, ale oni si zvyknou). Měla jsem na ZŠ spolužačku, která měla vlasy taky tak. Nosila je hrdě, nikdo se jí nesmál, občas někdo něco utrousil, ale ona si z toho nic nedělala.

Hayele
53 příspěvků 14.11.17 19:33

Ja mam podobny problem a uvazuji o tom, ze bych si nechala aplikovat brazilsky keratin. Pokud se k tomu odhodlam, tak napisu svou zkusenost.

Bossygirl
268 příspěvků 15.11.17 20:54

@Hayele Tou kúrou jsem prošla a žádný velký zázrak nečekejte. Je pravda, že vlasy byly pak po více než půl roku pevnější a lesklejší.

queenofdisaster
3 příspěvky 17.11.17 19:56

Ja resila take problem s vlasy. Ale uplne opacny. Jemne a ridke vlasy, se kterymi se nic nedalo… Po letech trapeni sem zacala nosit paruky.

Bossygirl
268 příspěvků 17.11.17 21:34

@queenofdisaster Ano, to je přesně ta rada, kterou zakladatelka potřebuje! Tak sem honem hoďte link a sbohem.

queenofdisaster
3 příspěvky 18.11.17 23:38

@Bossygirl to nebyla žádná rada. Zakladatelka nenávidí (alespoň jak píše) svoje vlasy, stejně jako já. Ikdyž jsou důvody rozdílné, efekt je stejný - nenávist, neestetický pocit atd. Paruka mi přišla vhodná jako řešení pro můj problém. Pokud má zakladatelka dostatek vlasů na hlavě a nezná žehličku na vlasy a arganový olej, nebo prostě nemá na podobné procedury čas, může paruku vyzkoušet. Zde je link www.laperuca.de a sbohem ;)

Bossygirl
268 příspěvků 19.11.17 00:04

@queenofdisaster To je tedy náhoda, zaregistrovat se, okamžitě vyčmuchat téma, které je poměrně neobvyklé a hned zjistit, že je to můj problém a umím ho vyřešit. Queenofsuverenity

queenofdisaster
3 příspěvky 19.11.17 14:14

Co vlastně máte za problém? Jako, že komentovat mohou pouze uživatelky po určité době po registraci? Nejste vy trochu labilní?

vlm
3450 příspěvků 19.11.17 14:20

@queenofdisaster komentovat může kdokoli což vy ale neděláte. Nikdo tu není zvědav na váš eshop. Na urážky už vůbec ne

Bossygirl
268 příspěvků 19.11.17 15:40

@queenofdisaster Labilní tedy rozhodně nejsem. Radit ale mladičké dívence, která má problémy se svým vzhledem a spolužáky, aby si pořídila paruku, je nehoraznost. Umím si představit, jak by jí to asi v kolektivu puberťáků „pomohlo“.

Reklama

Váš příspěvek

Růžově květinový Jared Leto

Americký frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars Jared Leto na... Celý článek

Reklama

Už víte, co si koupíte? Černý pátek je tady a s ním i uragán slev!

Všechny nákupní maniačky, pozor! Největší slevová akce roku je zpět... Celý článek

Poslední článek:
Instagram: Realita vs. Iluze

Autor: Kateřina Hl.

Jestli vám slova jako my story, squad nebo selfie nic neříkají, pak... Celý článek

Reklama