Zoufale sháním oxfordky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eirean
244 příspěvků 03.03.12 09:23
Holky poraďte, kde sehnat kožené kvalitní oxfordky, nejlépe (spíše určitě :D ) v takové středně hnědé barvě ( ne moc tmavé a taky ne camel).
Prošla jsem všechny mainstreamové obchody v nákupních centrech jako Smíchov, Butovice aj. a nenarazila jsem na nic - když už, tak černé nebo světle šedé.
Potřebovala bych, aby se daly zkusit, protože mám blbou nohu a na nákup přes net si netroufám, mám jedny boty 38 a druhé 40 a oboje mi perfektně padnou :)
Uvítám jakýkoli poznatek :)

Reklama

Reklama

Reakce:

kiwi  03.03.12 11:11

Mám pocit, že jsem jich dost zahlídla v Deichmannovi na Andělu - ale vůbec netuším, z čeho byly… zrovna tam si na kůži asi moc nepotrpěj.
Ještě bych zkusila přízemí Máje (MY na Národní), tam nemívaj špatný boty, a nějaký ty oxfordky tam myslím měli taky. V nejhorším je pak v okolí ještě dost jinejch obchodů (s botkama).

Ani  03.03.12 13:19

Já je poslední dobou vidím úplně všude. I když je fakt, že hnědých tolik není.
Mám jedny bez podpatku z internetu z Topshopu, kožené, z úžasně pohodlné tenoučké kůže (ale mají i dost tenkou podrážku, což já mám ráda, ale někomu by nevyhovovaly).
A pak na podpatku z Deichmanna, kožené ve slevě za 650. Ty taky miluju :)
Ale teda obojé je to černé. V našem Deichmannu (Eden) mají i hnědé, ale jestli se tam najde kombinace hnědé+kůže+hezké, to fakt nevím.
Jen mě mrzí, že u všech kožených bot se mi strašně rychle okopou špičky :( nakonec je to stejně bota na jednu sezónu… což mě mrzí, protože oboje miluju.

Eirean
244 příspěvků 03.03.12 13:56

Tak jsem projela katalog Deichmanna na netu, ale nevybrala bych si :( Co se týče podpatku - nejlépe takové ty nizoučké, podpatkových bot mám dost. Právě, všade černé nebo šedé či béžové, ale hnědé aby člověk pohledal. U Deichmanna mají jedny tříbarevné, ale ten odstín se mi prostě nehodí.

Zelee
1 příspěvek 03.03.12 16:02

Neviem, či predávajú aj v Čechách, ale ak budete mať možnosť, skúste poľskú značku Wojas. V jeseni som si kúpila oxfordky na nižšom opätku 

a zatiaľ sú úplne v pohode :)

( http://www.sklep.wojas.pl/…411-438.html?… )

zelitschko  03.03.12 18:46
hnědé oxfordky jsem viděla v Deichmanovi, dělala jsem si tam na ně zálusk :)

btw, zelee mi trochu leze do zelee s nickem :)))

MajaT.
5 příspěvků 04.03.12 08:40

Skus este Vagabond, viem ze tam oxfordky maju, neviem ale ci prave vo farbe aku hladas.

Anahi
22 příspěvků 04.03.12 12:54

Včera som videla v akcii v Rene. Hnedé, kožené, značka Esprit. Ale to bolo v Auparku v BA.

Eirean
244 příspěvků 04.03.12 18:34

Tak jsem byla v Deichmannovi a nic, Oxfordek sice hromady, ale barvy spíš takové do šeda a černé a když už tam bylo něco hnědého, tak na podpatku - sháním takové ty klasické skoro až ploché, ale to se teď bude blbě vyběhávat, když všade letí ten podpatek - bez něj jsem vlastně takové boty ani neviděla..

Ani  04.03.12 18:48

Já mám vždycky pocit, že ten čas vyplýtvaný na běhání po obchodech stojí mnohem víc než zpáteční poštovné kamkoli při nákupu přes internet. Vždycky mě strašně vytočí, když někam pro něco jdu a oni to nemají. Když se pokusím spojit několik nákupů, tak konším třeba s úspěšností jedna věc ze čtyř, tak to pak je zabitý celý den :(

Eirean
244 příspěvků 07.03.12 17:17

Problém vyřešen - po vyzkoušení několika typů oxfordek jsem došla k názoru, že mi tenhle typ boty prostě nějak nesluší. Škoda, jsou to krásné boty, ale ne na mojí nohu, takže příští výpravu chystám na klasické lodičky v té samé barvě, těmi není co zkazit :) Ale díky za všechny tipy, určitě se najde někdo, komu se budou hodit :)

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama