Zpět na přirodní barvu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
miparime
30 příspěvků 27.5.13 17:44

No tak to si radši zajdi do kadeřnictví než riskovat nějak pokus doma-abys nedopadla jako kamoška. Ted je trend přírodních barev a odrostlých konců. Něco o tom vím, byla jsem se tak barvit minulý týden v salonu mia :D

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.13 15:03

@blogerkaBianka Doporučuji smývací přelivy, ty v pytlíčkách za cca 30 kč barva něco mezi zrzavou a středně hnědou, tak půlku pytlíku, pak cca 1 měsíc počkat (nebo i dýl) a pak zase nabarvit. Ale je to běh na dlouhou trať.
Jediné opravdu rychlé by bylo ostříhat. A myslím, že ve vašem případě by to bylo ku prospěchu, obličej na to máte, vlasy jsou zničený a 5 cm je už docela dost.

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.13 15:11

@blogerkaBianka A ještě k tomu savu - píšou, že se zbavily přelivu, ne trvalé barvy. A původně byly blonďaté… Myslím, že odstín, který by vznikl ze zrzavých vlasů po savu by byl ještě horší než to, čeho se chcete zbavit a nejspíš by ty vlasy byly pěkně zničené už od hlavy.

Letefa
716 příspěvků 28.5.13 15:25

To s tím savem mi připomnělo tento hair tutorial: girl curling hair tutorial fail

:D :D :D

Edit: Nedá mi to, ten odkaz s videem byste si asi beztak nerozklikly, tak jsem udělala aspoň pár screenshotů. Musím se tomu smát ještě teď, po několika měsících :D

Příspěvek upraven 28.05.13 v 16:06

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.13 15:51

@blogerkaBianka doporucila bych zajit k opravdu sikovne kadernici. Muze Vam vlasy postupne prosvetlovat a barvit, az za nejaky cas docilite puvodniho odstinu a nebude uz treba vlasy barvit.

Poznamka pod carou: pred lety jsem si nechala stahnout barvu (cernou) efassorem a nebylo to tak strasne. Kadernice to ale musi opravdu umet. Nejprve mi barvu stahla, pak prebarvila (chtela jsem hnedou) a dala nejakou specialni vyzivu, ktera vydrzi nekolik myti. Tu jsem si musela pravidelne nanaset i doma. Tak 3 - 4 mesice byly vlasy trochu vysusene, ale pak uz pekne a zdrave. Urcite to ale neni stahnout barvu a jit, protoze zustanou jakoby fleky… Barva vlasy se musi po efassoru znovu sjednotit.

waw
336 příspěvků 28.5.13 17:07
@Lamicka píše:
Urcite to ale neni stahnout barvu a jit, protoze zustanou jakoby fleky… Barva vlasy se musi po efassoru znovu sjednotit.

Vidíte - a u mě to přesně takto bylo. Kadeřnice mi stáhla barvu a šla jsem. Výsledkem byla vlastní středně hnědá barva a krásně lesklé vlasy. Asi to bude záležet na šikovnosti kadeřnice a taky na nánosu chemických barev na vlasech.

miparime
30 příspěvků 29.5.13 14:35
@waw píše:
Vidíte - a u mě to přesně takto bylo. Kadeřnice mi stáhla barvu a šla jsem. Výsledkem byla vlastní středně hnědá barva a krásně lesklé vlasy. Asi to bude záležet na šikovnosti kadeřnice a taky na nánosu chemických barev na vlasech.
Řakla bych, že víc na té šikovnosti kadeřnice :D
Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.13 14:43

@waw @miparime Kadernice to umela… problem byl v 8 letech barveni doma, no hruza. Po stazeni byly videt snad vsechny barvy, ktere jsem na hlave kdy mela (a ze jich bylo:-)).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek