Zrkadlo v spálni áno, alebo nie?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Caralina
916 příspěvků 12.2.13 09:30

Zrcadlo v ložnici nemám, není ho tam kam pověsit, ale kdyby bylo, už tam je. Nějak mě nenapadá proč by to mělo vadit? Jedině aby člověka netrefilo z toho šoku po ránu…osobně hned poté co jsem v 5:30 vylezla z postele nevypadám zrovna k světu :-)

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.13 07:59

.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 17:15

valery
1587 příspěvků 13.2.13 08:54

Proti posteli mám vestavěnou skříň se 4 posuvnými křídly - jedno z křídel je zrcadlo od podlahy ke stropu a to zrcadlo putuje zleva doprava podle toho, jestli mám právě „tlusté“ období nebo „štíhlé“…:-D

valery
1587 příspěvků 13.2.13 08:57

Vzpomněla jsem si na hezký vtip o zrcadle, údajně od Růžičkové:
Ránu vstanu, jdu do koupelny, kouknu do zrcadla a řeknu:
No, sice tě neznám, ale umeju tě!

Woey
135 příspěvků 13.2.13 10:08

Pokud jste citliví na vnímání energií, může vám zrcadlo v ložnici skutečně vadit (já bych ho tam třeba nesnesla vůbec). Zrcadlo podle feng shui totiž znásobuje energie, což není vždycky dobře. To koneckonců souvisí i s tím nočním strachem - pokud jdete kolem zrcadla a bojíte se, pohled do něj ještě znásobí váš strach :) Druhá věc je, že tam skutečně můžete „něco“ zahlédnout (ale to už je moc duchařina :)).

Atlacoya
2744 příspěvků 14.2.13 20:52

Kamarádka měla zrcadlo na záchodě. Na dveřích, přímo proti míse. Když jsem si šla odskočit, nevěděla jsem kam s očima.

chinin
2788 příspěvků 14.2.13 21:18

Moje bývalá kolegyně měla na WC na dveřích přímo proti míse tento plakát. Myslím, že pohled do mých očí by mi vadil mnohem míň. :-)

@Atlacoya píše:
Kamarádka měla zrcadlo na záchodě. Na dveřích, přímo proti míse. Když jsem si šla odskočit, nevěděla jsem kam s očima.
bestia
2300 příspěvků 14.2.13 21:33

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:55

digy
98 příspěvků 14.2.13 21:40

Nastěhovali jsme se do bytu, kde původní majitelka nechala komplet vybavení ložnice - přímo proti posteli je skříň, která má na celé ploše dveří nalepená zrcadla (včetně nástavce). podle množství šatů (a podle dalších dvou zrcadel v ložnici), které tam paní taky nechala, hádám, že je tam měla proto, že byla parádnice (a navíc jí bylo 68). na zrcadla z postele vidím, nekoukám do nich na sebe, ale na obraz co visí nad postelí.

Karin
3948 příspěvků 15.2.13 06:48

Feng šuej se v našich podmínkách jistě nedá aplikovat absolutně, ale využít se dá :) A člověk se kolikrát diví, jaké změny může způsobit pouhá změna uspořádání nábytku v pokoji apod. Nemusím ale otrocky uplatňovat načtená pravidla, ale spíš je brát jako tipy či doporučení. Byt stejně musí být ve výsledku zařízen tak, aby v něm jeho obyvatelům bylo dobře, a ne primárně podle jakékoliv příručky.
Se zrcadly feng šuej také pracuje, mají významný vliv, jak v pozitivním, tak negativním slova smyslu. Zrcadlo násobí energii. Někde se to hodí, jinde je to nežádoucí. A zrovna v ložnici je to nežádoucí ;-) Když už tam je, tak by nemělo odrážet postel. (Opticky a energeticky je vás v posteli víc, může to napomoci nevěře.) ;-) ;-) ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek