Zrzavé vlasy: ano/ne?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Gräfin
2642 příspěvků 13.06.13 21:05

@gudrun @Oveeec a správná pekelnice na tuto otázku hodí podruhé…

Turako
501 příspěvků 13.06.13 21:09

@Oveeec Já znám taky krásné lidi s umělou nohou. Asi tak :D Nehezká přirozená barva vlasů je co např.?
Ke komu jsem zde byl sprostý? Nebo jste všechny zrzavé, že vás to uráží? To bych se divil? Jste přece tak ušlechtilé, že někdo jako já (slizoun, metrosexuál, despota :D) vás převe nevyvede z míry? Nebo snad ano? :)

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 21:10

@Gräfin Ja po nikom nic nehazu, nebojuji a konfliktni situace jsou mi krajne neprijemne.

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 13.06.13 21:11
@Turako píše:
@Oveeec Já znám taky krásné lidi s umělou nohou. Asi tak :D Nehezká přirozená barva vlasů je co např.?
Ke komu jsem zde byl sprostý? Nebo jste všechny zrzavé, že vás to uráží? To bych se divil? Jste přece tak ušlechtilé, že někdo jako já (slizoun, metrosexuál, despota :D) vás převe nevyvede z míry? Nebo snad ano? :)

Já bych zrzavá byla ráda, ale nešlo by mi to k pleti (bohužel).

Gräfin
2642 příspěvků 13.06.13 21:12

@Oveeec máte bod za soudnost

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 21:34

@Oveeec presne :D ja som uz od rannych -nastich chcela byt rysava (ano, vazne si myslim, ze rysava farba vlasov je krasna), ale doma mi to nikdy nedovolili. A teraz uz mam nastastie dost rozumu na to, aby som uznala, ze k pomerne tmavej pleti by to bolo vazne divne.

Gräfin
2642 příspěvků 13.06.13 21:50

Jsem zvědavá kdy nám to tady admin zavře, protože se téma vyčerpalo :)

Atinka
262 příspěvků 13.06.13 22:23

Tolko obmedzencov na jednom mieste sa len tak nevidi taketo kecy by tu prave mali ostat nech je jasne s kym mate v diskusiach docinenia, podla mna su hnusni obmedzeni ludia, ktori si dovidia len po koniec svojho jedineho nervoveho vybezku

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 13.06.13 22:36

@kappa To já jsem zase ve dvanácti chtěla blond melír. Díky bohu, že mi to naši nedovolili, to by bylo ještě horší než ta zrzavá!

wednessday
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 22:38
@gudrun píše:
@Oveeec Ja s vami neargumentuju ja se vas ptam co jsou servitky?

Servitek je ubrousek, brat si servitky pres pusu znamena mluvit umirnene, hyperkorektne, eufemisticky. Asi jako kdyz kychate s kapesnikem a bez.
PS: odkud vlastne jste?

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 13.06.13 22:42
@Giulietta píše:
@Oveeec no a už je tu obľúbená argumentácia, keď dojdu argumenty. : tak to nečtěte. Máte pravdu vás sa čítať neoplatí. Prečo su zrzavé vlasy krásne som sa od vás nedozvedela. Takže nadalej zastávam názor, že zrz nesluší nikomu, nikde a nikdy.

Zato vás se číst vyplatí. Jak vám mám vysvětlit, proč je něco hezký? Proč je teplo příjemný? Proč je čokoláda dobrá? Třeba zrzavý vlasy se mi líbí, protože mi připomínají podzim s barevným listím. A s různýma barvama vytvářejí krásný kombinace - s červenou, modrou, fialovou, zelenou, růžovou, černou, bílou, béžovou…A co když mi na to někdo řekne, abych mu řekla, proč je podzim hezkej? Protože voní. A proč voní? A proč jsou ty kombinace krásný? To se nedá argumentama vysvětlit, to musí člověk vidět nebo cítit, a pořád to bude subjektivní. Proto je váš „argument“, že jsem vás nepřesvědčila, mimo. Protože přesvědčovat se sice dá, ale o to tu primárně nejde. Nezapomínejte, že jsem nepřispěla, abych hájila krásu zrzavých vlasů. Pořád ještě mi jde o to, že jsou některý lidi bezdůvodně sprostý.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 22:46

@Oveeec tak nahodou dobry blond melir na brunete vacsinou vyzera dobre. Na rozdiel od rysavej. (pod pojmom dobry melir myslim nieco take, ako na obrazku) Aj ked chapem, ze blond melir v dvanastich mal znamenat skor tie sialene pruzky :D

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 13.06.13 22:49

@kappa No právě. Já chtěla šílený proužky od vršku hlavy, jako podle pravítka. Ale pochopitelně byli naši tenkrát sto let za opicema a hrozně mě omezovali:)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 23:37
@Oveeec píše: …proč je něco hezký? Proč je teplo příjemný? Proč je čokoláda dobrá? Třeba zrzavý vlasy se mi líbí, protože mi připomínají podzim s barevným listím. A s různýma barvama vytvářejí krásný kombinace - s červenou, modrou, fialovou, zelenou, růžovou, černou, bílou, béžovou…A co když mi na to někdo řekne, abych mu řekla, proč je podzim hezkej? Protože voní. A proč voní? …

To všetko je prirodzené, v tejto diskusii nejdo o vlasy zrz od prírody, ale o vlasy prefarbené na zrzavo. Trošku to pritiahnem za vlasy, ale pochybujem, že vznikne krásny podzim ak prefarbím v lete listy na strome.

Oveeec
2034 příspěvků 4 inzeráty 13.06.13 23:45

@Giulietta A i tak by kontrast oranžový, žlutý a červený proti modrýmu nebi moh bejt hezkej, byť ne tak jako ten přirozenej. A ještě taková absurdní poznámka, ale nedá mi to - jestliže teda údajně zrzavý lidi nebejvají hezký a mají bledou tvarohovitou pleť, tak třeba někdo s normální pletí může bejt v zrzavý hezkej, ne? Kdo má jemnou porcelánovou a hezký rysy…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.13 23:51
@Oveeec píše: …tak třeba někdo s normální pletí může bejt v zrzavý hezkej ne?
Áno može, ale buď to musí byť prirodzená zrz, alebo vlasy nafarbené tak, že vyzerajú prirodzene. To tie „mahagonové“ nevyzerajú nikdy prirodzene.
continuity
5853 příspěvků 14.06.13 00:03

No co to je prirodzene, mam spoluziacku, co bola za mlada zrzka uplne ohniva zrzka, nieco ako toto

http://www.jenzeny.cz/…totype-1.jpg

a teraz ma rovnaky odtien vlasov ako @lablonderousse, aspon co mozem takto na monitore posudit. celkom sme na stretavke cucali. no niekto na stare kolena sedivie a niekomu stmavnu vlasy.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.06.13 00:08

@continuity a niekto sa naučil dobre klamať a na stretávke vás dostal. :-)

valery
1580 příspěvků 14.06.13 03:41
@gudrun píše:
@Oveeec Ja s vami neargumentuju ja se vas ptam co jsou servitky?

Tak aby Gudrun netápal v terminologii, zde snad vyčerpávající vysvětlivka:

servítky jsou takové papírové ubrousky, které lze použít např. na otření úst po jídle, lze se do nich vysmrkat, v nouzi nejvyšši je lze použít po vykonání potřeby v lese a možná by z nich s trochou šikovnosti šlo vytvořit improvizovaný roubík a tímto pak zcela " bez servítků" někomu zavřít ústa nevymáchaná ;-)

Fuflík
247 příspěvků 14.06.13 12:36

Mám jednu sousedku, co má na hlavě výrazně rezavou barvu a je to dle mě děs, ale to se mi zdá u hodně lidí i s černou, nebo jinou hodně výraznou barvou, když se to k nim nehodí.
Sama mám vlasy zrovna rezavé (ale žádná svítivka) a za peklo to nepovažuju. Předtím jsem byla bruneta i blondýna a vždycky se jen jinak líčím (k tmavším vlasům výrazněji).
Ve výsledku záleží asi jak který odstín a jak na kom. Třeba černá, nebo extrémně světlý blond by bylo na mně stejné peklo, jako mít na hlavě zářivě rezavou, nebo být do hola, ale na každém to nutně blbě vypadat nemusí. Kdyby se rezevá nikomu nelíbila a nikomu neslušela, nebylo by asi tolik fanoušků redheads. :D

lablonderousse
240 příspěvků 14.06.13 15:46

Vidím, že co jsem tu nebyla, tak se tu objevilo několik zábavných příspěvků bez servítek :D, každopádně bych chtěla požádat zrzhatery, aby mi napsali, jaká barva by mi teda podle nich slušela víc, jen tak pro zajímavost. Mně se moje barva líbí a myslím, že se líbí i většině mého okolí, protože říkají, že je to nejlepší barva co jsem kdy měla /jak jsem už psala, jsem špinavá bloncka a pak jsem mívala tmavě hnědé vlasy/ a nemyslím si, že mi lidé schválně říkají, že mi zrz sluší a pak se za rohem smějou, že dobře mi tak :D teda rozhodně ne všichni :D

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.13 10:23

@lablonderousse Pokud k tomu není nějaký objektivní důvod, proč si musíte na hlavu něco patlat?

Fuflík
247 příspěvků 15.06.13 11:47

Ta otázka mi připadá zábavná asi podobně, jako když se mě přítel ptá, proč musím mít troje lodičky…Nemusí, proč by musela? Existuje snad nějaký objektivní důvod k tomu patlat na sebe líčidla, nebo voňavky, pokud není někdo škaredý a nezapáchá?

Žádné objektivní důvody neexistují, jen touha experimentovat, připadat si líp, výrazněji a atraktivněji a podobné pseudodůvody. V podstatě ani šediny nejsou pro někoho objektivní důvod, protože i ty mohou vypadat dobře, nebo se někomu líbit.

bubice
1 příspěvek 16.06.13 19:42

Moje přirozená barva… každý má jiný vkus a tak je to dobře :-)

lablonderousse
240 příspěvků 16.06.13 21:55
@corleone píše:
@lablonderousse Pokud k tomu není nějaký objektivní důvod, proč si musíte na hlavu něco patlat?

tak samozřejmě nemusím, ale v 15 letech jsem se v rámci experimentů obarvila na hnědo, pak v 18 na červeno a pak jsem z té červené přešla na rezavou a přišlo mi, že mi sluší a líbí se mi, několikrát jsem přemýšlela o návratu k původní barvě, ale to bych se musela buď vyholit, což nepřipadá v úvahu, páč bych díky svým naducaným tvářičkám vypadala jako z lesbického hororu a nebo se obarvit zpět na špinavou bloncku, což se mi nechce. A jste jen proti patlání na hlavu nebo proti všeobecnému patlání na obličej, tělo, nehty???

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek