Zrzavé vlasy: ano/ne?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Mydri
175 příspěvků 20.6.13 20:47

Nene, já s vámi nesouhlasím. Barvila jsem se poprvé (asi před sedmi lety) sama a na podobný odstín, jako má slečna, mi to chytilo po necelé hodině přesně na podobnou světle zrzavou. Ale neměla jsem žádnou chemickou barvu - tímto odpovídám slečně na otázku a doporučuju hennu. V podstatě jakékoli značky.

Mydri
175 příspěvků 20.6.13 20:50

Nebojte se, není to vůbec o tolik složitější, zvládla jsem to napoprvé sama a docela hezky, chytilo to světle. Kvůli délce vašich vlasů bych doporučila určitě nejmíň dvě balení (mám asi tak o metr kratší a taky mám dvě) a ať vám s tím pomůže kamarádka. Ale jinak stoprocentně pro!

Letefa
716 příspěvků 27.6.13 12:31

Neříkejte, že ani tahle zrzka vám nepřijde krásná, a že jí to s touto barvou nesluší:

Sailorette
1594 příspěvků 27.6.13 12:33

@Letefa Proti zrzavé nic nemám, naopak často se mi líbí, ale toto tedy ne. Tohle je hezká holka v divném oblečení s neslušivou barvou vlasů.

Letefa
716 příspěvků 27.6.13 12:33

@Sailorette oblečení prosím nehodnotit, jde mi o její vlasy…

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.13 12:54

@Letefa Tak ja to tedy rikam

Letefa
716 příspěvků 27.6.13 12:56

@corleone chmm, tak já jsem asi fakt divná :-)

zuzaroza
729 příspěvků 27.6.13 13:01

Tož tak ale tahle je hezká a zrz jí sluší.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.13 13:03

@zuzaroza Ani ne

zuzaroza
729 příspěvků 27.6.13 13:04
@corleone píše:
@zuzaroza Ani ne

Vám se člověk fakt nezavděčí.

Letefa
716 příspěvků 27.6.13 13:05

@corleone Ale jo!

arpa
1250 příspěvků 27.6.13 18:53

@zuzaroza Je hezká a ta barva na ní není špatná, ale je vidět, že není její přirozená. Asi proto si dokážu představit barvu, ve které by se mi líbila víc.

modny guru
280 příspěvků 27.6.13 20:11

Dnes mi prisiel balicek s hennou, bezfarebna a rysava, tak na jednom pramienku idem rysavu odskusat, som zvedava, co to na mojich blond vlasoch urobi. Rysave vlasy sa mi pacia, nie celkom ako mrkva, ale trochu do hneda. Na henne mam rada, ze vlasy od nej maju krasne rysavo-zlate odlesky.

zuzaroza
729 příspěvků 27.6.13 22:48
@arpa píše:
@zuzaroza Je hezká a ta barva na ní není špatná, ale je vidět, že není její přirozená. Asi proto si dokážu představit barvu, ve které by se mi líbila víc.

Proč myslíte? Je to Skotka, Leslie Rose.
Myslím, že pokud vůbec, tak má barvu jen nějak oživenou přelivem.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.13 17:46
zuzaroza
729 příspěvků 28.6.13 17:59

@Giulietta A co? Jako že tady to není zrz? Ad moje fotky viz výše - záleží na světle při focení a konečné úpravě fotky, červená je tam hodně výrazná. Tady může mít LR přeliv do hněda.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.13 19:13
@arpa píše:
@zuzaroza Je hezká a ta barva na ní není špatná, ale je vidět, že není její přirozená. Asi proto si dokážu představit barvu, ve které by se mi líbila víc.

Neviem či je zrz alebo nie, ale vo farbe vlasov bez toho ryšavého nádychu je krajšia.

arpa
1250 příspěvků 30.6.13 17:52

@Giulietta U této fotky bych byla ochotná věřit, že toto je její přirozená barva, ale barva vlasů na té první fotce mi v něčem nesedí. Zřejmě je příliš zářivá a zdá se mi, že nekoresponduje s ostatním vybarvením (nádech pleti, barva očí). Ale uznávám, že se můžu mýlit, kór když si vezmu, co všechno a jak dokáže fotoaparát zkreslit. A jak jsem řekla, nemám pocit, že by jí ta barva na první fotce neslušela, klidně ji může mít, ale prostě si dokážu přestavit barvu, která se mi bude líbit víc (například ta na druhé fotce).

Bella 13
1 příspěvek 31.7.13 10:46

Gudrun a Turako co máte za problém zrzky jsou atraktivní. např. tahle kráska

Evženie
201 příspěvků 3.8.15 01:10

No, na první vyzkoušení jakékoliv barvy bych osobně vyzkoušela vymývací barvu nebo přeliv, kdyby to náhodou byla katastrofa. Nebo tónovací tužidlo, sprej, křídu… dneska je spousta možností. Na světlých vlasech to mnohdy stačí a není nutné si je ani barvit jinak. Když by to byl průšvih, za dvě tři umytí je to pryč a nikdo nic neví.
Nebo zkusit paruku. Někde za to zkoušení chtějí poplatek, ale je to levnější než rovnou barvit a následně pět let čekat na nové přírodní vlasy.
Jinak jsem všemi deseti pro zrzavé ženy s dlouhými vlasy. Mně to bohužel nesluší, já si to zkoušela s tou parukou… a tolik moc jsem ji chtěla.

Majka22
332 příspěvků 10.8.15 00:07

Zajímavý článek k tématu (aspoň o něco víc chápu muže, kteří nenávidí zrzky - v mém okolí je to většina mužů, podotýkám x krát jsem byla sama uměle zrz, ale vracet se k této barvě asi už nebudu :)
http://kernelmag.dailydot.com/…-attractive/

arisa
3 příspěvky 22.9.15 01:21

Kup si henu ale indickou

arisa
3 příspěvky 22.9.15 01:24

Nemáš cit pro krásu osobnosti

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.15 08:34

Zrzavé ano, ano, ano, za krásné zrzavé vlasy bych snad i zabíjela :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.15 08:50

@bertulka, mam kolegyni, ktera ma krasne, hladke, zdrave a leskle zrzave vlasy a takove bych teda brala.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek