Zrzavé vlasy: ano/ne?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
andrejiinka
161 příspěvků 22.9.15 09:02

Byly doby, kdy bych se zabila za zrzavý, puberta byla peklo pekelný, až v 25ti jsem zahodila barvy a odhalila svoji barvu…a najednou to všechno sedí:)) Každopádně výběr slušných zrzavých barev je tristní, většina jde do pomeranče a ty slušnější vydrží stěží měsíc.

Dragon fly
400 příspěvků 23.9.15 18:13

Mně osobně se zrzavé vlasy moc líbí. Bohužel mi nesluší, nebo možná by mi slušela ta chlívková zrz, ale na to nemám dost světlé vlasy a odbarvovat nechci, hrozně se tím vlasy ničí. Ale možná, až budu mít šedivé vlasy a budu muset stejně barvit, že to maličko na zrz zkusím, jen takový nádech do zrzava, jako nosí občas Aňa Gaislerová.

Gabrielkaaa
14 příspěvků 23.9.15 18:24

Já jsem rozhodně pro zrzavé vlasy! Škoda, že mě by to neslušelo :(

Okamžik Netrefil
4 příspěvky 2.1.16 13:45

Každá zrzka v mým životě které to opravdu slušelo měla chlapa pod pantoflí, což se mne dokonce nepodařilo jenom o kousek (dodneška nevím, jestli „bohužel“).

Podle toho co ten váš bulvár vypráví o Aně Geislerové je to u vás stejné.

Pokud je dotyčná slečna nebo paní trošku utulnejší, já bych žádné začervenaní nedoporučil.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek