Zvednuté límečky u mužů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
real.blond
6688 příspěvků 19.3.13 12:14

@Lenka M. Je to smutne:-( ono se rekne-odejdi od nej, ale chudak zenska ma tak zadupane sebevedomi, ze si nakonec rika, ze ma vlastne stesti, ze s ni ten jeji mistr sveta amoleta je!

Sailorette
1594 příspěvků 19.3.13 13:25

@Matka Vlčice Orientaci nikdo neřeší, v mé práci ale je celkem malý a přátelský kolektiv, kde si lidé řeknou, že jedou na dovolenou, že byli v kině, prostě taková ta obvyklá konverzace mezi lidmi, kteří se sice nijak dobře neznají, ale tráví spolu několik hodin denně. Jsem zaměstnanec, tudíž závislá na šéfech a nejsem si vůbec jistá, že jsou kdovíjak otevření. Takže buď mlžím nebo rovnou lžu.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 14:18
@Lenka M. píše:
@real.blond To je na tom asi to najhoršie, on na tú dievčinu kľudne „vyjede“ čo majú znamenať tie povolené prsia, kedy začne niečo robiť s tým špekobitím (on pivní buben veľkosti 3. týžden prenášam included, ona veľkosť 40), keď si objednáva niečo v reštaurácii tak jej oznámi, že už mala dosť..Strašné strašné strašné..

Tak ale pro pr*el dobrej ne? Snad je to nějak přejde, třeba potká ona nějakýho normálnícho chlapa, kterej občanku nezískal podvodem a mistr světa pojede jak namydlenej. Na druhou stranu, ale, proč mu to neřeknete? Nemusíte na něj vystartovat, ale pokud dělá takové komedie, tak tam bude příležitostí ke vtipným bonmotům habaděj.

real.blond
6688 příspěvků 19.3.13 14:42

@Matka Vlčice ja si myslim, ze vtipne bonmoty jsou nad ramec chapani techto chlapaku:-)

Sailorette
1594 příspěvků 19.3.13 14:47

@real.blond Přesně takového pitomce si našla kamarádka, je s ním už asi dva roky. Vtípky na svoji osobu nese chlapec velmi nelibě, trpí tím jeho ego. A kamarádka má s ním pak doma o to větší vopruz.

real.blond
6688 příspěvků 19.3.13 14:51

@Sailorette to je mi ji lito:-( moje prvni velka laska byla podobneho razeni.. A kdyz na to vzpominam, mlady muz take rad nosil zvednuty limecek:D (ale to nam bylo krasnych 17nact)

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 17:01

@Matka Vlčice Ako píše @real.blond, pokusy prebehly, rovnako aj uplne priamo mierené otázky či si uvedomuje, že sa chová ako pablb -taký človek si ale fičí v svojej teórii „všetci sú šibnutý-len ja som lietadlo“. Kamarátka sa na to navyše sama nikdy nesťažuje, akurát medzi rečou vypustí nejakú novú perlu..Tak neviem či má už po tých rokoch TAK rozložené sebavedomie a je vycvičená, že jej to pripadá ako norma-neviem..V zime sa navyše budú brať tak verím, že nejaké osobnostné kvality tam snáď budú../?/

HertaDeOran
866 příspěvků 19.3.13 18:13

@real.blond
Aha, jsem tu teprve od nového roku, tak se všem omlouvám za zdvojené téma.

HertaDeOran
866 příspěvků 19.3.13 18:18

@nick_ita
Chápu Váš soucit s gayi, ale tahle diskuze je o „krávovinách typu zvednutý límeček“ a ne o gayích.

Park
443 příspěvků 19.3.13 18:31
@Johny Sixx píše:
A teda kdyz uz sme u toho..vite co me desne sere na gay komuinite? mam kamarada dost dobreho kamarada homosexuala, pracuje za barem v jednom gay klubu tak za nim obcas zajdu. Vsechno je okey, dokud potom co me nejaky chlapec zve na drink, nereknu, ze nejsem na chlapi…od te doby se ja citim diskriminovan…misto aby byli radi, ze se s nima jdu bavit a nemam zadne predsudky, tak mi davaji dost najevo: vypadni heteraku..mezi nama vyssima lidma nemas co delat…kdyz rovnopravnost, tak rovnopravnost ne?

Mi hlava nebere proč mezi ně chodíte když vás nechtěj :))

Park
443 příspěvků 19.3.13 18:33

.

Příspěvek upraven 19.03.13 v 18:34

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 18:34

@Park protoze tam dela kamos dost dobry kamarad a on me tam chce..ale chodim tammin a min..prave kvuli tomu chovani jinych (ano jsou vyjimky..treba jedna naprosto uzasna transka, ktera je mimochodem dost dobra dvojnice Celine Dion, a i kvuli nim tam vlastne chodim, protoze tihle lide se boji byt prirozeni mimo „svoje“ uzemi)

Park
443 příspěvků 19.3.13 18:36

@Johny Sixx No jestli vod toho ten kamarád nečeká i něco víc :)

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 18:38

@Park cekal=))) to uz sme si vyjasnili=)))

Park
443 příspěvků 19.3.13 18:42

@Johny Sixx Tý jo… a to nemáte ani trochu strach? Třeba, že vám říznou pivo rohypnolem a probudíte se někde s vobojkem na krku a v latexovejch kraťasech? :)

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.13 18:47

@Park ani ne…jednak tam chodim i s pritelkyni a jednak oni takovy nejsou. To se vic bojim jit se svou vyskou a telesnou konstituci do „normalniho“ baru, ze si me tam vyhlidne nejaky holohlavy opicak jakozto snadny cil=)))

Matmys
2595 příspěvků 19.3.13 20:16

@Johny Sixx
Nebojte. Zvedněte si límeček a bude vymalováno :)

Park
443 příspěvků 20.3.13 07:09
@Johny Sixx píše:
@Park ani ne…jednak tam chodim i s pritelkyni a jednak oni takovy nejsou. To se vic bojim jit se svou vyskou a telesnou konstituci do „normalniho“ baru, ze si me tam vyhlidne nejaky holohlavy opicak jakozto snadny cil=)))

Aha, s přítelkyní to mění situaci, měl jsem za to, že tam sedíte na baru sám :)
A k těm zvednutejm límečkům… poprvé jsem to viděl na mistrovství světa v golfu hráčů nad šedesát let v Kutný Hoře v roce 2008(to si pamatuju):))a vypadalo to na těch chlapech, v kombinaci s kšiltovkama a oakley brejlema fakt cool… to řikám s veškerým respektem. Zajímavý, že to kritizujou pouze ženský, což ukazuje rozdílný genderový vnímání toho, co vypadá dobře :))
Myslim, že stokrát horší je chlap s kabelkou. Zrovna včera sem jednoho maníka s vitonkou viděl, a podle a podle outfitu i auta ze kterýho vylez šacuju, že byla pravá… kdyby radši koupil rodičům dovolenou.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.13 07:40

@Park My ale myslíme spíš tohle:
(protože moc cool golfovejch hráčů po ulici neběhá, ale takto oháknutých individuí až až)

ještě Edit: doplňuji, že Jirka Pomeje mi absolutně nevadí, co se jeho osoby týče, s odíváním je to horší, ale on je nenapravitelný snílek, tak mu to občas odpustím (občas ale ne).

Příspěvek upraven 20.03.13 v 09:38

chinin
2788 příspěvků 20.3.13 08:47

@Park
„… kdyby radši koupil rodičům dovolenou.“

Treba i koupil.:-) Nestacilo by, soustredit se zde (mysleno na Pekle) na libi - nelibi? Priznam se, ze uz me trochu nudi, ze v jednom ze dvou pripadu, kdy je zde zminena „znackova“ kabelka, nasleduje uvaha ve stylu: Radeji bych si koupila knihu/jela na dovolenou/cokoli, nebo kdyby radeji prispela na charitu/postarala se o stare rodice/opet lze dosadit temer cokoli. To neni adresne proti vam, je to jen takovy obecny povzdech.

P. S. Vlastne jediny pripad, kdy me to prepocitavani, co je lepsi poridit namisto „znackove“ kabelky, bavilo, byl, kdyz jste v Co jsem si dnes koupil/a napsal: byt v hodnote 15 birkinek (nebo podobne). :-)

chinin
2788 příspěvků 20.3.13 08:54

Jinak, k tematu: souhlasim s @real.blond: „Zvednute limecky jedine pri sportu na primem slunicku, pokud mam pocit, ze na me pece az moc., Jinak na normalni noseni je to dost slizounske:-)“. Resp. jak uz taky nekdo zminil, v zime u kabatu - to je zcela funkcni zalezitost.

Kdyz jsem pred lety poprve videla zvednuty limecek u kamarada, v neznalosti, jaka je to frajerina, jsem ho na to upozornila.:-) Kdyz me odbyl, ze to tak ma schvalne, protoze je to desne cool, ostatni kamaradi se mohli potrhat smichy…

real.blond
6688 příspěvků 20.3.13 11:21

@Park a jak vite, ze rodicum nekoupil dovolenou a sobe kabelku?? Souhlas s @chinin uz je to vazne nuda..

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.13 13:15

@Matmys myslite ze maly pivo co ma padestat kilo bude se zvednutym limecjkem taky stejne drsne jako ti vysoci opicaci? =)))

Matmys
2595 příspěvků 20.3.13 13:17

@Johny Sixx
Nikoli. Ale soupeř se potrhá smíchy.
(pardon, nechtěla jsem, ale tak krásně jste mi naběhl… :))

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.13 13:20

@Matmys tak ale i to se pocita ne?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek