Zvířecí vzory - jak na ně

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Oveeec
2310 příspěvků 29.5.13 13:39

Já momentálně miluju zebru! Viděla jsem krásný boty a kalhoty a sukně a náušnice…musím se mírnit. Takže mám zatím jenom sukni a šaty. A nebo se na to vykašlu, seženu si čelenku s ušima a půjdu za zebru!

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.5.13 17:07

@Gatita
taky nosím leoparda s kostkou :) kostku na sukni, leoparda na šále.

Dorenika
464 příspěvků 29.5.13 17:09

Ja chcem zebrovane lodicky

iris6666
21 příspěvků 29.5.13 17:17

Mám třeba černobílého leoparda, či co to je, na topu. Je volný až ke krku s holými zády. V kombinaci s černými kalhoty to vypadá myslím dobře. Zkrátka ten zvířecí hadřík nesmí dominovat, nesmí být obtažený nebo mít výstřih až na pupík. Pak to povětšinou nevypadá lacině. Když zvíře tak umírněný střih a to platí i pro zbytek outfitu. Nelíbí se mi tedy boty s těmito vzory. Hlavně ne proboha víc zvířat najednou. :-)

Sibyla
2646 příspěvků 29.5.13 20:53

Dnes jsem potkala leopardici: měla to na topu, tašce, botách a velkých náušnicích. K nezaplacení. Chtěla jsem ji vyfotit, ale utekla mi, mrška.

katkarinka
1255 příspěvků 30.5.13 06:26

Kludne nosit samozrejme s umiernenym zvyskom outfitu. A moju leopardie lodicky sz najpohodlnejsie na svete!

Gatita
302 příspěvků 31.5.13 09:32
@Jiná Realita píše:
@Gatita
taky nosím leoparda s kostkou :) kostku na sukni, leoparda na šále.

Však je to prima :) Dodnes lituju, že jsem kdysi vyhodila to leopardí žebradlo!

Dlhonožka
269 příspěvků 31.5.13 14:08
@Sibyla píše:
Dnes jsem potkala leopardici: měla to na topu, tašce, botách a velkých náušnicích. K nezaplacení. Chtěla jsem ji vyfotit, ale utekla mi, mrška.

Holt, leopardy sú rýchle :D

Go-lightly
3429 příspěvků 8.4.14 00:10

Právě jsem shlédla brilantní britskou sérii Ambassadors, kde zpovykaná dcera postsovětského diktátora fiktivního Tazbekistánu (pop-star, producentka vína, poslankyně a všechno možné, co papínek zaplatil) bere manželku britského velvyslance nakupovat. Řada zvířecích potisků: „Vy nemáte leoparda, Jennifer? Ale to musíte, hodí se ke všemu!“ Když se manželka vrátí, ptá se manžela: „To mi koupila Fregana: Nevypadám v tom jako blízkovýchodní prostitutka?“ -„Vypadáš. Ne, vůbec ne…“

scarlete
404 příspěvků 8.4.14 12:08

Já mám ráda tyto vzory, ale musí to „nějak vypadat“ - to znamená příčetný vzor, dobrý materiál. mám takovej leopardí kabátek, kde je ten vzor jakoby vyšívaný - v těch přírodních barvách (béžovo-hnědo-černý) a ty vzory z dálky připomínají spíš kytičky. Většinou ho beru spíš k jednobarevnému nebo neutrálnímu oblečení, či dvěma dalším ne uplně výrazným barvám a dalšího leoparda nepřibírám. nebo mám hnědé mokasíny s plochou leopardního vzoru (je to fakt jako drsná krátká umělá srst) to nosím téměř k čemukoliv, protože ta plocha je malá. přijde mi to lepší, než celoleopardí lodičky, i když ty se mi také líbí, ale většinou ty od blahnika nebo louboutina, levnější varianty bývají tak nějak jak to říct - laciné? :-) ale na ty nemám, takže je nemám. no a nebo by se mi líbilo leopardí psaníčko nebo kombinované - hnědá kůže/leopard k jiným max dvěma hodícím se barvám - mám odzkoušenou třeba kombinaci smaragdově zelená/černá, to vypadá poměrně dobře. obecně si myslím, že to vypadá nejlépe (respecitve je pak těžší šlápnou vedle), když je takový vzor zkombinovaný právě s barvami, které jsou k těm daným zvířecím vzorům podobné i v přírodě - béžová, písková, zelená, tmavě hnědá..atd. dá se pěkně zkombinovat i leopard s červenou nebo růžovou, ale to už chce cit a dobré oko a šetřit s plochou

scarlete
404 příspěvků 8.4.14 12:22
leopardi inspirace

A ještě pár příkladů.. tón v tónu

scarlete
404 příspěvků 8.4.14 12:26

Se zelenou..

scarlete
404 příspěvků 8.4.14 12:27

Vínová a jiná červená..

koritsi
426 příspěvků 2.4.15 08:43

Co jsem si všimla, tak zvířecí vzor je tady považován spíše za peklo. No stačí letmý pohled do zdejších ulic a ani se pravda nedivím. Nicméně když se to umí, může to vypadat opravdu trés chic, nikoli vulgárně a levně. Já ho mám ráda.

Gatita
302 příspěvků 2.4.15 10:32

Já mám také zvířecí vzory ráda, podle mě se snadno kombinují a do aprílového béžovo-trenčkotového období jsou naprosto ideální. Shodou okolností dnes na sobě mám tygří sukni a béžový volný svetřík do pasu a pekelně si nepřipadám ani trochu, ale fotku sem dávat nebudu, neb by neunesla srovnání s mojí inspirací - nevlastním vizáž krásné asijské modelky a oblečení také zrovna nevypadlo z přehlídkového mola Burberry :-)
A přiznávám, že zvířecí vzory neshledávám o nic víc vulgární, než třeba puntíky či jakékoli jiné vzory.

Ghost B.C.
3885 příspěvků 2.4.15 10:54

Já vlastně taky nosím zvířecí vzory. Docela dost.
(Já vím, nejapný vtip, pardon, ale nešlo odolat :D )

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek