Zvýšené boty (Height Increasing) pro muže

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KarelStejskal
2 příspěvky 24.12.19 13:00
zvýšené boty (Height Increasing) pro muže

Ahoj všem,
vzhledem k tomu, že mám 170 cm (ne že by mě to extra trápilo, ale proč nebýt vyšší, když to lze), rozhodl jsem se koupit zvýšené boty.
Je tady někdo, kdo se o to zajímal, ideálně si to i koupil a může mi popsat zkušenosti a doporučit firmu?

Já našel jednu českou firmu:
https://www.dophams.com/zvysujiciboty/
Ta má showroom v Praze, což je super, ale zase mají malý výběr, chtěl bych Sneakers, ne společenské

Co jsem googlil tak nejlepší firma v Evropě (na světě?) je asi tato:
https://www.guidomaggi.com/us/
vyšší cena mi nevadí, pokud bude bota sedět a nebude ničit nohu/bolet. Showroom mají v Miláně, což taky není daleko, takže super. U nich lze zvýšit 5-11cm asi, což je dost lákavé :-)

Pak jsem našel toto z USA, ale po netu se mi moc kupovat nechce (chci zkusit), asi vše vyrobeno v Číně, atd. atd.:
https://www.mariobertulli.com/…ige-7cm.html

https://www.highmenshoes.com/…y-shoes.html

Tak a můj dotaz je: ničí to kolena, klouby, atd.? Bolí z toho nohy? Jaké vyvýšení je ještě únosné? Na internetu na blozích se píše, že 5-7cm je ok, ale víc, že už je nepohodlné. Mně láká ten Guidomaggi, konkrétně tyto, kde by to šlo zvýšit i o 10 cm, ale nevím zda to bude příjemné.
https://www.guidomaggi.com/…nt-blue.html?…

Díky moc všem za případné náměty, ideálně z vlastní zkušenosti.
Prosím ty, co mě chtějí moralizovat, že se mám spokojit se svou výškou, apod., ať to nepíší a ušetříme si obě strany nervy. Opravdu ten dotaz pokládám seriózně a zajímala by mě reakce mužů, co toto řešili/řeší.

Jsem ochoten do toho těch 500 dolarů investovat, pokud to přinese efekt, bude to pohodlné na chození po městě (dost chodím) a nebude to poškozovat klouby. Proto prosím o radu, když jde o takovou sumu. Ať to pořádně promyslím :-)

Děkuji všem.

Reakce:
Jiří159
2 příspěvky 25.12.19 13:24

Jednou jsem si je ze zoufalství koupil, ne proto, že bych chtěl být vyšší, ale protože je vyrábí v malých velikostech (mám nohu 37 a běžné boty nemůžu téměř sehnat). Měl jsem je párkrát na sobě a velmi špatně se mi v nich chodilo, dál už je nosit nebudu. Ta bota je vevnitř sešikmená, od paty ke špičce se snižuje a mě osobně je to nepohodlné.

dagino
812 příspěvků 26.12.19 15:28

Blbosť, aj tak je po krátkom používaní vidieť tú pevnú zvýšenú časť. Kúpte si rovno pánske na podpätku.

KarelStejskal
2 příspěvky 26.12.19 23:55

Jiri: díky za zkušenost

Dagino: co tím myslíš „aj tak je po krátkom používaní vidieť tú pevnú zvýšenú časť.“?
na podpatku se mi nelíbí :-), chtěl bych sportovní sneakers, radši platformu, mám vyhlídlé tyto

giuliettka
5433 příspěvků 27.12.19 10:20
@KarelStejskal píše:
Prosím ty, co mě chtějí moralizovat, že se mám spokojit se svou výškou, apod., ať to nepíší a ušetříme si obě strany nervy.

Wauw aj fííííha dokopy! Na morálne kecy sa dnes necítim, ale ja som doteraz netušila, že chlap može mať mindrák z výšky. Ja tu hubu otvorenú úžasom snáď zavriem až po Novom roku.

dagino
812 příspěvků 27.12.19 11:50

@giuliettka Napoleonský komlex. Aj keď Napoleón na svoju dobu až tak malý nebol.

dagino
812 příspěvků 27.12.19 11:54

@KarelStejskal Politici, herci… nosia zvýšené boty do spoločnosti, aby pri svojich partnerkách na podpätkoch navyzerali malí. Ale zvýšené boty a šport?

giuliettka
5433 příspěvků 27.12.19 11:57

@dagino Keď ja mám vo svojom okolí malých mužov, ale nikdy som nikoho nevidela so zvýšenými botami a tak. Netvrdím, že nemajú, možno som si to len nevšimla, nejde zase až o tak blízke osoby. Ale poznám 4 chlapov čo majú tak 175 a partnerku rovnako vysokú a tie nosia bez problemov jehly, takže vyššie vyzerajú. Poznám aj chlapíka, od ktorého som ja vyššia, ale on má partnerku nižšiu ako on a pohoda. Nikdy o svojej výške ani necekol, ani nikto okolo neho, a to som s ním stokrát tancovala. Mňa to fakt prekvapilo. Ja nepoznám naozaj jedného jediného chlapa čo by to riešil. Váhu áno, to riešia v mojom okolí aj muži, ale výšku nie.

dagino
812 příspěvků 27.12.19 12:09

@giuliettka Ono to budú riešiť asi len chlapi, čo majú komplex menejcennosti a zároveň sú nižší. A chlapi čo idú na akcie snímané televíziou. A keď s tým má problém, určite vám o tom nebude hovoriť. Rozhodne množstvo výrobcov takejto obuvi naznačuje, že odberateľov majú.

giuliettka
5433 příspěvků 27.12.19 12:12
@dagino píše:
@giuliettka A chlapi čo idú na akcie snímané televíziou.

A preto chlapi vymenia manželku čo je nižšia za modelku o hlavu vyššiu? Na akciách snímaných televíziou sa to len tak hemží chlapmi čo majú partnerku o hlavu vyššiu.

dagino
812 příspěvků 27.12.19 13:41

Zase máte pravdu, ale nie všetci. Pozrite napríklad https://comptoirsdusud.com/wear_rm.php. Ľudia sú kus od kusa iný.

Ivana32
223 příspěvků 27.12.19 18:15

@giuliettka
Napoleonský komplex je dokázaná věc, znám takové muže dva.:-) Ale proč se komplex malých mužů jmenuje po Napoleonovi, to je těžké říct- on měřil 168 cm, což v době, kdy muži dosahovali výšky průměrně 165 cm, znamenalo, že je na tom s výškou velmi dobře. :-)

Helene
8 příspěvků 29.12.19 21:13

Zkušenost nemám, jsem žena, nosím podpatky, ale vzpomněla jsem si na Vás při listování v časopise, viz reklama masaltos com, ty boty na obrázku vypadají jako všechny jiné, není znát, že mají ještě skrytou funkci.

Temperance
2179 příspěvků 3.1.20 17:35

@KarelStejskal Víte, já mám dojem, že - kromě těch modrých, co jste poslal obrázek - nepřiznaný podpatek znát prostě je. Mně osobně se to nelíbí ani u dámské obuvi a rozhodně je mi příjemnější pohled na muže Vaší výšky (které já říkám normální vzrůst) než na boty, které se tváří jako standardní a přitom mají uvnitř skrytý klínek. Připomíná mi to ortopedickou obuv.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek