O bazaru Módního Pekla

Najděte si svůj důvod proč inzerovat

Inzerujete zdarma

Bazar Módního Pekla je přístupný vám všem, kdo to myslíte s módou vážně. Proto neplatíte členství ani poplatek za vystavení, editaci nebo opětovné publikování inzerátu. Nechceme po vás ani provizi z prodeje. Vše můžete využívat ihned po bezplatné registraci na Modnipeklo.cz.

Využívejte hodnocení uživatelek pro bezpečný nákup i prodej

Přehledné hodnocení uživatelů vám prozradí, jestli obchodujete s ověřeným a spolehlivým člověkem.

Admine, pomoz!

Neznáme odpověď na všechno, nemáme ani patent na rozum. Pokud ale řešíte jakýkoli problém na našem Bazaru, neváhejte se obrátit na pomoc adminovi (odkaz na SZ). Mažeme podezřelé a nelegální inzeráty, řešíme s vámi negativní zkušenosti a uháníme podvodníky.

Móda všeho druhu pro pány i dámy

Díky kategoriím našeho Bazaru bude váš inzerát lépe vidět. Díky popisu a fotografii najde nakupující vaše zboží ihned.

Více místa v šatníku = více peněz v peněžence

Je to jednoduché. Proč skladovat oblečení, které Vám zabírá jen léta místo ve skříni a někdo jiný by je ještě nadšeně unosil? I zde je ovšem zapotřebí nějaká soudnost. Děravá “zatraceně sexy” trička ani nefoťte, raději je rovnou odneste do popelnice nebo na charitu.

Bazar Módního Pekla krok za krokem

Jdeme na to! Zaregistrujte se a klikněte na Přidat inzerát. Napište o zboží vše, co by měl budoucí zájemce vědět. Přiložte fotku nebo ji rovnou z mobilu vyfoťte. Za dvě minuty máte hotovo. Pro inspiraci doporučujeme článek 12 tipů, kterými nalákáte kupující.

Jak se dozvíte o novém zájemci? Koukněte na zprávy!

Jakmile se někomu zboží zalíbí, klikne na tlačítko „Mám zájem“ a napíše vám soukromou zprávu. O novém zájemci vám dáme vědět e-mailem, abyste mohli hned zareagovat. Pokud se ale bez našich e-mailových upozornění obejdete, v mailu nebo nastavení si je vypnete. Všechny novinky tu na vás počkají.

Hodnocení v bazaru: nebojte se napsat všechno

Na bazarovém profile uživatele najdete hodnocení. Po 10 dnech od poptávky se vám i druhé straně objeví žlutý formulář. Ohodnoťte, jak jste byli spokojení a jak se vám komunikovalo. A že je na hodnocení ještě brzy? Formulář můžete na dalších 10 dní odložit.

Nemusíte nutně čekat na žlutý formulář a rovnou můžete uživatele ohodnotit na jeho bazarovém profilu.

Ještě jste zboží neprodali?

Po 10 dnech se vám v detailu inzerátu objeví možnost „znovu publikovat“. Jedním kliknutím se inzerát dostane mezi nové, a to přímo na hlavní stránku Bazaru.

Platí ještě vaše nabídka?

Po 60 dnech vám pošleme e-mail, že je na čase aktualizovat inzerát. Pokud ho znovu nepublikujete nebo needitujete do 14 dní, inzerát se stáhne z nabídky Bazaru. Automaticky se uloží do záložky Smazané inzeráty, odkud ho můžete znovu publikovat.

Jak spravovat účet v bazaru Módního Pekla

K nákupu i prodeji potřebujete registraci na Modnipeklo.cz. Bazarový profil každého uživatele vám napoví, s kým máte tu čest. Jde o čerstvě registrovaného nováčka, nebo ostříleného prodejce a nákupčího s mnoha pozitivními referencemi?

Zobrazit profil uživatele

Podívejte se na aktivitu uživatele na fóru MódníPeklo.cz. Zjistíte, kdy se zde registroval, jestli chodí do diskuzí nebo tu má nějaké přátele.

Zobrazit hodnocení uživatele

Zkontrolujte, jaké zkušenosti měli ti, kteří s uživatelem obchodovali před vámi. Těm podezřelým nikdy neposílejte peníze předem. Pokud jste už s uživatelem obchodovali a ještě ho neohodnotili, vzhůru do toho!

Napsat soukromou zprávu

Spojte se s uživatelem přes soukromou zprávu. Klikněte na „Mám zájem“ v detailu inzerátu a objeví se vám předvyplněná zpráva pro prodejce.

Podmínky prodeje

Zde uživatel popisuje své obchodování v Bazaru, například kolik si účtuje za poštovné nebo zda nabízí osobní předání. Napište nebo upravte své podmínky prodeje i vy – stačí kliknout na Změnit. Vaše inzeráty se po vyplnění zveřejní a vy předejdete možnému nedorozumění při obchodování. Někteří uživatelé totiž obchodují jen s těmi, kteří mají pozitivní hodnocení, nebo s těmi, kteří souhlasí se zasláním na dobírku.

Záložky na bazarovém profilu

Mějte pod kontrolou své inzeráty ve čtyřech záložkách. U ostatních uživatelů uvidíte pouze dvě – inzeráty a hodnocení.

Inzeráty uživatele

Na svém profilu vidíte veškeré zboží, které právě nabízíte. Na profilu jiných uživatelů máte přehled, co zrovna prodávají oni.

Hodnocení uživatele

V druhé záložce zjistíte, jaké reference jste v Bazaru získali. Na profilu jiných uživatelů si přečtete zkušenosti ostatních. Nebo můžete sami ohodnotit, jak se vám s uživatelem obchodovalo.

Prodané inzeráty

Třetí záložku najdete pouze na svém profilu. Sem můžete přesunout rezervované nebo prodané inzeráty, aby se už neukazovaly v Bazaru. Můžete je také úplně smazat nebo znovu publikovat.

Smazané inzeráty

Archiv svých smazaných inzerátů najdete v poslední záložce. Odsud je můžete znovu publikovat.

Jak pracovat s inzerátem?

V detailu svého inzerátu najdete šedou lištu. Na té nastavujete informace o zboží a udržujete inzerát v Bazaru platný a atraktivní.

Editovat inzerát

Překlepy, přidání rozměrů, úprava ceny – to vše můžete kdykoliv upravovat. Editovat se dá aktuální, prodaný i smazaný inzerát. Aktuální inzerát se navíc po editaci a uložení objeví mezi novými.

Upravit pořadí fotek

Tahem myší změníte pořadí svých fotek. První z nich se zároveň ukazuje jako titulní fotka inzerátu. Rozhoduje o tom, zda uživatel klikne na váš inzerát nebo ne.

Aktualizovat inzerát

Za pět dní od vystavení se v zelené liště objeví možnost „Aktualizovat tento inzerát“ a „Aktualizovat všechny inzeráty.“ Po kliknutí se inzerát rázem objeví mezi novými. Aktualizací všech inzerátů vyšvihnete na první příčky inzerát všechny inzeráty, které jste neaktualizovali ručně posledních pět dní.

Vrátit do nabídky

Funkcí „Vrátit do nabídky“ také dostanete prodaný nebo smazaný inzerát zpět do nabídky Bazaru. Nutno dodat, že ani za tuto funkci neplatíte ani korunu.

Označit jako prodaný

Po kliknutí se inzerát nebude objevovat v Bazaru ani ve vyhledávání, dokud ho sami znovu nepublikujete. Využijete je při rezervaci zboží. A když obchod neklapne, můžete inzerát vrátit do nabídky – čeká na vás v záložce Prodané inzeráty.

Smazat

Neaktuální nebo prodané zboží smažte ze své nabídky, aby vám nepsali další zájemci. Inzerát se nikam neztratí, bude v záložce Smazané inzeráty. Když se ho rozhodnete opět vystavit, obnovte ho pomocí tlačítka „Vrátit do nabídky“. Samozřejmě zdarma.

Vynulovat počet zájemců

Na detailu vašeho inzerátu vidíte počet zájemců – tedy těch, kteří klikli na „Mám zájem“ a napsali vám soukromou zprávu. Pokud ale domluva s jedním z nich nevyšla, můžete využít tuto funkci a vynulovat počet. Dáte tak ostatním zájemcům najevo, že zboží je opět k mání.

Proč nahlásit inzerát?

Máte dojem, že inzerát vystavil podvodník? Nesedí cena s tou, kterou uvádí prodejce v popisu inzerátu? Nebo jste zaplatili a prodejce vám nic neposlal? Kliknutím na tlačítko „Nahlásit inzerát“ upozorníte nás administrátory na podezřelý obsah. Všechny nahlášené inzeráty co nejdříve prověříme a na prodejce si posvítíme.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek