Láska, styl, život


Autor: Garance Doré
Přibližná cena: 400 Kč

Garance Doré, bloggerka, ilustrátorka a fotografka přichází s knihou, ve které popisuje svůj příběh. Nejen o jejím životě je tento literární. Kniha Love x Style x Life (Láska x Styl x Život) je příjemným minimalistickým dílem, ve kterém čtenář najde zajímavé tipy a zkušenosti ze světa módy i líčení.

Nutno ovšem podotknout, že reklama z toho svítí jako červené neony v amsterodamských uličkách. Autorka velmi ráda opakuje značky jako je Zara. U desáté zmínky patrně budete mít tik v oku. U těch ostatních rovnou v obou, protože se jedná o značky, u kterých běžný smrtelník nenakupuje každý den.

Abych ale nebyla jenom rýpavá. Příběh Garance Doré je poutavý a v mnohém inspirativní. Autorka zkrátka vypráví o svém životě, kdy se z mladé dívky, co nedokončila vysokou školu, aby mohla jít za svým snem, stala uznávanou osobností. Dále také porovnává rozdíl mezi životem v Paříži a v New Yorku a popisuje své zkušenosti – ty dobré i ty špatné; hovoří obecně o stylu a dává tipy, co obvykle pokaždé funguje (například rudá rtěnka… Souhlas!).

V současnosti Doré tvoří ilustrace například pro Vogue, píše, podniká, fotí a je módní inspirací pro své followery na sociálních sítích.

Diskuze o tomto tématu:

Prozatím nejsou k tomuto tématu uvedené žádné diskuze.

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek