-mouchacha-

Ikonka uživatele -mouchacha-
Registrován od: 18.07.12, naposledy on-line 6.11.12 11:35
Počet příspěvků v diskuzích: 6 Sedlec
Hodnocení uživatele: 20 1
 
-mouchacha-
6 příspěvků 1.11.12 09:42
Jak vlastně vypadáš...
Diskuzní téma - Doporučte hudbu
-mouchacha-
6 příspěvků 20.7.12 12:48

Dřív jsem spávala v tílku a gaťkách. Jenže buď nějak stárnu nebo manžel víc větrá (v zimě máme v ložnici k ránu i 12°), takže už spím dost oblečená. Alespoň ze začátku, než zahřeju postel. Takže dlouhý triko pod zadek, nejlepší je z merina. Nohy mne zebou, kombinaci ponožek a pyžamových kalhot nesnesu, tak spím v punčocháčích.

Diskuzní téma - V čem spíte?
-mouchacha-
6 příspěvků 18.7.12 10:33

Ten palmovej deštník je boží! Jinak jako oko v hlavě nosím jeden skládací po babičce, tmavěmodře károvaný s chromováním. Ne že by vždycky ladil, ale krom toho, že ho mám už asi 20 let (a babička ho měla taky tak dlouho), tak je stále v netknutém stavu. Jednou jsem přišívala jedno očko na drát. A právě že ty dráty jsou opravdu kulaté, pružné dráty, které se nezlomí. Dnešní deštníky jsou z ohýbaného plíšku, který se prostě jednou ohne a konec.

Diskuzní téma - Deštník
-mouchacha-
6 příspěvků 18.7.12 10:13

Vlak je zlatej, když člověk bydlí pár minut od nádraží a cíle jeho zájmu jsou na tom podobně. Kamarádi se takhle po letech zbavili auta, všude jezdí vlakem (rodinné jízdné není až tak drahé), k babičce to místo 2h autem mají 2,5h vlakem a jsou spokojení. Docela jim to závidím. Děti si vezmou do baťůžků to nejnutnější a jedou. My abychom si snad pořídili náklaďák, i když jedem jen na víkend.

Diskuzní téma - S Českými drahami na věčné časy a nikdy jinak!
-mouchacha-
6 příspěvků 18.7.12 09:38

Nejradši nosím jednobarevné bavlněné dlouhé šaty s krátkým rukávem. Jsou z takové pružné „teplákoviny“. Mám jedny šedé a jedny takové do světle hnědé. V zimě si pod ně vezmu dlouhý tričko a teplý punčocháče. Bez těch ani ránu.

Diskuzní téma - Oblečení na doma
-mouchacha-
6 příspěvků 18.7.12 09:19

Uá, měla jsem jeden spíchnutý od tety, tak před 12ti lety. A jednou se mi zasekl zip zrovna když… No prostě od té doby už nikdy! Maximálně tak manželovo montérky na malování!

Diskuzní téma - Overaly Ano/Ne??

Zobrazit všechny příspěvky uživatele -mouchacha- »

Napsat uživateli -mouchacha- zprávu   Přidat uživatele -mouchacha- do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek