AH

Score: 0 Registrován od: 18.04.12, naposledy on-line 4.6.15 19:05
Počet příspěvků v diskuzích: 172 Olomouc
Hodnocení uživatele: 1136 1329
 

Tříčtvrteční fenomén

17.5.12 20:31

tak to už je o úhlu pohledu, že:)Pro mně jsou důležitější věci než to, bych byla tip ťop(ne, opravdu se nepovažuji za sofistikovanou filozofku, která by pomáhala světu), ale na druhou stranu to je i nutnost(ve smyslu chodit nahá) Každopádně měla jsem spíš na mysli tu přehnanou péči o ladění doplňku se vším, vysívání se ostatním a řešení jech vzhledu(prostě spíše ty, co to moc žerou, kdy i já mám takov chvilky:o)) Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

17.5.12 11:22

no my se hlavně koukám od zaátku nepochopily. Lepší bylo v uvozovkách, neb jsem neměla na mysli starání se o děti v kojeňáku, dobrovolné navštěvování lidí na LDN a podobně. Ale lepší věci sloužit doma rodině, proto ty uvozovky, jakože spíše irne;) Ale za tou povrchností si stojím:) Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

16.5.12 22:45

Ano a tím si kápla na základní problematiku téhle věci. Pokud soudím a mohu mluvit za ženy, kter znám, tak ony tu sebeúctu nemají! Kdy nemáš sebeúctu, nemůžeš mít sebevědomí. Když nemáš sebevědomí, snažíš se zapadnou, neprovokovat, nebýt vidět. Tyhle ženy rostě žijí v tom, že pokud doma nebudou obskakovat rodinu, tak se rodina zhroutí a je nebude mít nikdo rád. Ano, dělají si to samy a můžou si za to samy, ale svým způsobem jsou v tom trochu nevinně. Nepočítámli fakt že se berou za méněcenné, tlusté a bývají pak protivné a zlé. U některých se k tomu přidává eště výchova, kdy třeba moje máti bylo vštěpováno že na domácí práce jsou pouze ženy. Snažím se ji to odnaučit, ať zapojuje i chlapy v rodině, ale ta výchova je bohužel slnější:( Prostě a jednoduše, tyhle ženy se začnou oblékat hezky až najdou ztracené sebevědomíDo té doby je to pro ně začarovaný kruh, ze kterého se nevyhrabou. Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

16.5.12 22:28

ale mně opravdu nepřipadá, že by se hyzdily(krom těch vlasů, ale zas když u nich hraje roli praktičnost, není se co divit) Pokud si vezmou delší kalhoty, uvaří se, na kratší zase nemají nohy(v tomhle věku většinou jsou samozřejmostíi strie, křečové žíly, prsklé žilky apod). Na botách sem neshledala nic špatného(podpatky s jejich váhou nosit NEJDOU). A ohledně halenky..tady se nic moc právě s jablkem vymyslet nedá. Tyhle ženský mají velká prsa a břicho. Nevím, jestli znáš nějaké takovéhle pani, já znam 3 a všechny nosí větší tričko proto, že v uplejších košilích a halenkách se necítí a nemají na ně sebevědomí(špeky se tam rýsují). Ve věcech lehce nařasených pod prsy a přestřižených vypadají jako těhotné Tedy pokud máš nějaký konstruktivní nápad, co by tyhle dámy měly nosit lepšího, sem s tím. motnou y mě to zajmalo. Protože vše XXL je na modelkách s max. velikostí 48 s tvarem přesýpacích hodin a na jablko se to fakt aplikovat nedá. Mimochodem ano, věřim, že kdyby se na tyhle ženský pustil týp vizážistů a stylistů..poradil jim a zvedl sebevědomí, tak se taky oblékají skvěle a cítí se líp. P.S. tyhle slova se u nás doma používají normálně, jestli je řiká Ada, nevím o tom a je mi to upřímně jedno Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

16.5.12 11:57

Nic takového jsem neřekla, že by tyto dámy byly sofistikované filozofky, tak nechápu ten sarkasmus. Jen mají lepší věc na práci. Tyhle ženy většinou mají šichtu v práci a pak dou rovnou na šichtu domů obskakovat děti a manžela, věř, že být oblečená dle nejnovějších trendů je jim u zadku. Otrhané nejsou, špinavé nejsou, nic pohoršujícího jim nekouká, tak nevim, co řešíš. Já třeba módu sama řešim a jo, přijde mi to povrchní. Neodsuzuju za to ostatní, sama jsem taková. Jen to chce víc tolerance a uvědomit si, že někdo má ty hodnoty nastavené jinak, než ty. ¨ Nechápu, co se vám zas nelíbí a opět frfňáte. Zas tak hrzné to neni, pobuřující taky ne. Prostě davová psychóza je tu silně patrná. Jedna začne a ostatní po tom skočí jak slepice po flusu. Škoda tomu.. Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

15.5.12 22:26

a) nechápu ty komentáře typu, že to vydrží déle. Ne, nevydrží. U nás máma vyhazuje oblečení až, když se jí nelíbí. Vzhledem k tomu, že tohle oblečení se nedá koupit v šuntských obchodech za 150Kč, neb se tam tyto velikosti nevedou, tak to fakt vydrží. Na tržnicích je to vše zas moc krátké tam se to kupovat taky nedá. b) nepřijde mi, že by se na to ženy vymlouvaly. Pochop, že ony tu módu prostě tak nežerou. (a což o to, normální člověk pokud nemá módu jako koníček, tak ji taky moc nežere. Stačí, že mu nekouká co nemá a je čistý. Ono zabývat se módou chce tky určitou dávku povrchnosti) Nežerou to tolik, aby si nechaly šít věci na přání u švadlen. Prostě nějaké oblečeí mají, zima jim neni, pytel to neni, dá se to sehnat tak proč to řešit. Jo otázka by byla, pokud by v krámě měli tohle ošklivé neforemné a pak hezké barevné, stejně drahé, tak po kterém by sáhly. Ale to se nedovíme. Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

15.5.12 12:23

je to mnohem dražší a navíc to vyžaduje na čas a zkoušky. Takže proto. Saozřejmě, dá se nakupovat i v cizině apod. Ale člověk, který tolik tu módu neprožívá a má i normální koníčky se s tim prostě smíří a kupuje, co je v nabídce. Jak prosté. Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

14.5.12 07:44

už sem Adě o něj před pár měsíci psala, že bch něco takového prosila. Už jen z toho důvodu, že většina populace už ty jablka jsou. A pořád nic:( Všechny modelky, co se tu ukazují sou hrušky, což se zdaleka edá aplikovat na české ženyjablka :( Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

14.5.12 07:42

Ty si vážně dovedeš představit tento outfit na ženách z první fotky? Kdyby se tak oblékly, tak okamžitě skonční na stránkách MP. Když pominu, že zrovna tento outfit je naprosto nevhodný, neb halenka je krátká a opticky tak zdůrazňuje opravdu objemné boky. Neustále tu někdo ukazuje fotky modelek nadměrnáých velikostí, jenže všechny mají alespoň pas. Nevím, jestli sis všimla, ale většině obézních žen pas právě chybí. Poud by si vzaly právě to hezké, co modelky XXL většinou majítedy něco zdůrazňující pas, stanou se z nich těhotné. A zároveň věř, že takovéhle věci sehnat je umění. Jen sehnat blbé kalhoty, aby nedělaly pytle pod zadkem je nadlidský úkol. O nositelných halenkách ani nemluvim. A věř, že tyhle ženy na ebay nakupovat větinou neumí a nemají ani tolik peněz, aby si objednávaly na slepo věci, které jim nakonec nebudou(protože je něco jiného objednávat si vel. 38, na kterou i když natáhneš nesedící věc a přepásáš páskem, vypadá to dobře. Takže mi prosím řekni,kde teda při troše štěstí mají tyhle ženské(většinou limitoané financemi) sehnat něco hezkého, v ČR. Hned bych tam mamku totiž vzala. Zatím jsem přišla jen na FaF, ale tam je jen pár kousků.. Zobrazit komentář »

Tříčtvrteční fenomén

13.5.12 23:48

Mohla, ale nemá na to prostě většinou sebevědomí. Barevné oblečení(obzvláště colorblock) taky chtějí dobrou náladu a dávku sebevědomí, které je u obézních žen větinou na bodu mrazu. Když k tomu připočtu výchovu matek (seš tlustá, vem si stan, aby to nebylo vidět), tak to pak na ulicích vypadá, jak vpadá. Pozoruju to u své mamky (46 let, vel. 52), které nosím jednobarevné krásné košile ze sekáčů a odnaučuju ji nosit ty šílené viskozové ohavnosti(které jsou jedinou nabídkou českých krámů). Je to boj ji trochu zbarevnit. Na vše mi říká, že se to na ni nehodí a nemůže to vůbec nosit(i na jednoduché lososové tričko) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli AH zprávu   Přidat uživatele AH do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek