AH

Score: 0 Registrován od: 18.04.12, naposledy on-line 4.6.15 19:05
Počet příspěvků v diskuzích: 172 Olomouc
Hodnocení uživatele: 1136 1329
 
28.7.13 10:26

Na první pohled se mi šaty vůbec nelíbí. Evokují ve mně spíš šaty na pláž, či jen tak do města. Na ples si je opravdu nedovedu představit, navíc s červenými doplňky, které musely působit k šatům velmi agresivně. Ovšem předpokládám, že se jedná o šaty ze stránek paní návrhářky. Tam mi nepřijdou tak hrozné... Nevím, jestli je to fotkou (ta přesvícenost), nebo tím, že šaty vypadají na černovlásce mnohem bohatší (švadlena tolik nešetřila látkou jako u Vás). Zobrazit komentář »

22.4.13 10:19

Na mě jsou tedy šaty až moc přeplácané. Ke svatbě na louce se mi spíše hodí něco jednoduššího. A jak zde padlo, také mi šaty přijdou jako záclona:( Každopádně na červené to rozhodně není, je to otázka vkusu jednotlivců. Nic pekelného v tom nevidim a máte moc hezkou svatební kytici. Zobrazit komentář »

19.4.13 12:14

A mně se to líbí moc! Už mě unavuje místní unifikované ladění bot, které musí být přesně ve stejném odstínu kabelky, doplňku, který musí být nutně laděn ve stejné barvě jako barevné punčochy nebo sukně...jak vojsko Boty závidím, něco takového přesně hledám k sukni i kalhotům. Zobrazit komentář »

7.2.13 20:52

Štíhlá nikoho, ovšem vyzálost vzbuzuje celkem velké emoce u většiny poplace. A to nejen u závistivých tlustoprdek, jak se to mnohdy prezentuje. Zobrazit komentář »

7.2.13 20:26

Pardon, ale já se Vás úplně lekla! Asi to ještě umocňuje ta hlava na stranu, špičky nohou k sobě a přesvětlení, které postavu ještě víc ztenčuje. Nějak se nedokážu soustředit pořádně na oblečení, protože mi vždy sklouzne vyděšený výraz k Vaí postavě:( Nemůžu si pomoct, ale stejně jako s postavou tlustou, tak s postavou vyzáblou je třeba pracovat a maskovat oblečením. Vy to naopak zvýrazňujete...asi jakoby si 150kg slečna vzala obtáhlou mini a tričko nad pupík.. span classsmallPříspěvek upraven 07.02.13 v 20:27/span Zobrazit komentář »

6.2.13 09:59

Nemyslím si. Je mi 22 a ty šaty mi přijdou na ples zcela nevhodé! Stejně jako barevná kombinace, kterou si dovedu představit do města, na pláž nebo do školy, ale na ples fakt ne. Kdyby šaty byly delší (alespoň ke kolenům), a růžovou jste vynechala, bylo by to o něčem úplně jiném. span classsmallPříspěvek upraven 06.02.13 v 09:59/span Zobrazit komentář »

5.2.13 17:24

Já vás plně chápu. Mám velikost 44, přesto myslím, že není tolik tragická. Stejně jako vy mám celkem výrazný pas. Schovávala jsem se do větších triček a černých kalhot, ale taky jsem objevila kouzlo maxišatů, i maxisukní a hlavně i pouzdrovek a přiléhavých šatů a především pásků do pasu. Takže doufám, že se zde objeví další a další vaše fotky! Zobrazit komentář »

5.2.13 15:04

Aha, děkuji. Škoda:) Moc se mi líbíte vy i vaše outfity, tak už jsem chtěla zajuchat, že konečně někdo plnější (to neberte jako urážku! Jakože někdo, kdo nemá 38 a míň) že se konečně budu moct inspirovat něčím jiným, než vytahanými svetry a nařasenými věcmi, které nosit nemohu a vy chcete zhubnout... Zobrazit komentář »

5.2.13 14:52

Mohu se zcela nemístně a buransky zeptat, jakou máte velikost? Zobrazit komentář »

10.1.13 14:48

Pak nějak nechápu ty hloupé řeči o závisti. Na rovinu říkám, že jste moc hezká slečna, máte krásné vlasy, s daným mužem tvoříte hezký pár (ať je to přítel, nebo bratr) Ale oblečení je pro mě..úplně o ničem. Nelíbí se mi ty boty (ve mně vyvolávají pocit obuvi lehkých žen prostě platforma s podpatkem a lesk dělá své), nelíbí se mi ten pásek, který vypadá tak papírově a nelíbí se mi ta černota. Je to bez špetky fantazie, invence. Prostě černá nuda. Kalhoty doprovodu, které dělají kozí nožičky a celkově nohy úplně deformují tomu nepřidávají. Kdyby šaty byly bez pásku (koukám, že mají volán u pasu, už tím jsou dost výrazné a tím páskem se to potápí), psaníčko barevné a k tomu barevný šperk nějaký...jsem si istá, že sklidíte (tady) velký úspěch. Zobrazit komentář »

3.10.12 19:33

Nelíbí. Přijde mi, že ty nadkolenky zbytečně zkracují nohy. Je to takový šílený nesourodý mišmaš pro mě. K tomu kabátu mám silnou averzi, nesnáším věci s volány na konci. No holt ste nasadila moc vysokou laťku s outfitem s béžovou sukní a tmavým trikem. To se bude těžko překonávat. :D Zobrazit komentář »

30.9.12 18:30

Musím se vás zastat. Mě napadlo úplně to stejné! Až při bližším ohledání jsem si řekla, že slečna ale těhotná asi není. Asi to dělá optický klam pomocí toho svetříku, nevím. Každopdádně dávám zelené. Mám ráda tuhle jednoduchost, bez náramků, korálků a podobných sra. čiček Zobrazit komentář »

28.9.12 12:45

Já tomuhle pořád nerozumim..proč sem dáváte takovouhle fotku? Proč když máte v popisu napsané šaty, tak nejsou vůbec vidět? Stejně jako kabelka apod? Proč si nemůžete stoupnout rovně a vyfotit se se všim..aby něco bylo vidět? Zobrazit komentář »

27.9.12 19:19

:D Tak pravidlo hnusu mě vážně pobavilo :D O tom jsem opravdu neslyšela nikdy... Tak proč my se sakra tak snažíme vypadat jak ze škatulky? :D Zobrazit komentář »

26.9.12 21:36

kdo se jindy údajně obléká dobře řikal kdo? :D Zobrazit komentář »

26.9.12 20:52

V prvé řadě jsem nadšená z tolika kreativních nápadů, co by mohl být onen experiment..a doufám, že se nějakého někdo z přítomných chytí a bude jej realizovat :D Kdo myslel, že jde o něco velkolepého, bude zklamán. Asi jsem to měla spíš nazvat jako průzkum. Je to jednoduché jako facka. Jde o to, že ráno jsem krutě nestíhala, vzala první oblečení u postele (ve kterém chodím se psem hlavně to triko), ani se nestihla učesat a letěla na autobus s mizerným sebevědomím a slunečníma brýlema zakrývající unavený obličej. Celá akce s poštou trvá do 20 minut. Celou dobu mě neustále někdo hypnotizoval pohledem a když jsem si řekla, ať nejsem paranoidní, tak mě nějaká mladá slečna v autobuse začla vychvalovat..jak mi to sluší a mám krásné vlasy. Po chvíli vystoupení z autobusu mě odchytl nějaký sympaťák, jak mi to sluší a doprovodil mě až k poště kde mě donutil uložit si jeho číslo.. V tu chvíli jsem si začla řikat..že buď magoří ty lidi, nebo já a potřebovala jsem nezávislý názor...trochu mě z toho chytla panika dopoledne. Mně to oblečení totiž přišlo fakt STRAŠNÉ (ale poštu mám blízko a bydlím kousek v málo obývané čtvrti, tak co), vyloženě nouzovka...čímž chci poděkovat všem za červené ramínko, které potvrdilo můj názor a utvrdilo mě, že magoří svět a ne já! Zobrazit komentář »

26.9.12 19:45

:D Drzá nejste.. Stahovací prádlo opravdu nemám (to si beru jen pod šaty na významné akce). Přestože mám v pase nějakých 103cmnení to na mě díkybohu poznat..ale to s tím nemá nic společného :) Zobrazit komentář »

26.9.12 18:52

No a přesně toto jsem potřebovala vědět, díky... :) Zobrazit komentář »

26.9.12 18:32

Od vás jsem opět konstruktivní kritiku, či snad něčím podložený názor ani nečekala.. :D Zobrazit komentář »

26.9.12 18:31

Jejda to budete zklamaná...bohužel nic tak rafinovaného to opravdu není..experiment je to nazváno jen proto, že prostě vložení tohoto outitu nemyslím vážně..jen potřebuju na něj znát názor..:D Zobrazit komentář »

26.9.12 17:44

Mohu vás ujistit, že jediné skryté kouzlo postoje je ten, že nemám ve foťáku nastavitelnou délku samospouště (nebo nevím, kde to je). Tudíž to nastavit a za těch asi 5s doletět zpět na místo, obout se do bot na místě určeném (na novinách) a zaujmout nějaký postoj....no sem ráda, že ta fotka vypadá jak vypadá :D Zobrazit komentář »

26.9.12 17:42

Tenhle názor nějak nechápu. Stačí si přečíst :co tady najdu, nebo jak se to jmenuje a tam je jasně napsané, že JAKÝKOLIV OUTFIT. Vážně nechápu, proč by se zde měly objevovat fotky pouze ty, které odpovídají představám 90% dam zde bereme pouze styl elegantního retra, zbytek je fuj. Zdali model je hezký, nebo ne, to je snad subjektivní pocit a proto si myslím, že se zde může objevit cokoliv. Ad kdyby mě těšil zájem, že má fotka visí na netu, mám asi obličej, ne? Můj expirement je založený pouze na tom, že potřebuji znát na tuto kombinaci víc názorů..jinak bych sem tento model nedala (pokud se to vůbec dá modelem nazvat). Ale i kdyby to nebylo v zájmu žádného mého průzkumu, tak mám právo, jako všichni ostatní, sem tu fotku dát. I kdybych byla v plavkách (což souhlasím s případnými rýpaly..by nebyl hezký pohled) Howgh Zobrazit komentář »

26.9.12 14:12

he...tak to vážně ne.:D..obličej tam není účelově, neb by to celé ještě shodil o 2 třídy níž..jsem strašně nefotogenická, až to bolí :D Edit: Navíc jsem ani nebyla namalovaná a měla velké sluneční brýle span classsmallPříspěvek upraven 26.09.12 v 14:12/span Zobrazit komentář »

26.9.12 13:39

Tak stoj na novinách už tu byl...s tím bych, jako s novinkou, do světa neprorazila:D Moc nad tím neuvažujte..je to taková kravina..spíš takový experimentální průzkum pro mě..:D Zobrazit komentář »

Napsat uživateli AH zprávu   Přidat uživatele AH do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek