Ajeenka

Score: 0 Registrován od: 20.01.15, naposledy on-line 31.12.16 16:34
Počet příspěvků v diskuzích: 7 Čejkovice
Hodnocení uživatele: 29 133
 
Ajeenka
7 příspěvků 31.12.16 16:34

Děkuji všem za přípomínky, jak tu někdo nedávno psal, stává se tu z toho pěkná srač. a, diskuze tu řídí pár rádoby vyvolených a ty určují na co se smí člověk zeptat, a ostatní tupé stádečko se bojí ozvat, tak se radši taky přídá s kritikou.

Diskuzní téma - Kde sehnat...?
Ajeenka
7 příspěvků 31.12.16 10:56

Neviděli jste někdo tyto závěsy v některém obchodě?

Diskuzní téma - Kde sehnat...?
Ajeenka
7 příspěvků 10.6.16 10:19

Děkuji za odpověď

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
Ajeenka
7 příspěvků 10.6.16 08:22

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s velikostmi džínů od Orsay, chtěla bych si je přes e-shop objednat, ale nejsem si jistá velikostí, nosím džíny velikost č.29/34, v Orsay udávají číslování 36,38, atd., mám věci ve velikosti tak půl na půl - něco 36, něco 38, podle toho jak kdo šije. nevím zda objednat 36 nebo 38.

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
Ajeenka
7 příspěvků 15.2.16 15:55
je mi nevěrný?

Dámy poradíte mi, nemám se komu svěřit, cca před 5 lety jsem náhodou zjistila, že si můj muž dopisuje mailem s jednou slečnou, se kterou se seznámil na společenské akci, kterou pořádal, tyto akce se ještě několikrát opakovaly, opakovaně se viděli, z mailů nevyplývá nic konkrétního a hmatatelného, ale vždy si psali, že se na sebe těší, že se jim stýská apod., vrcholem všeho bylo když mu ona začala posílat své fotografie z práce - je to profesionální modelka erotických fotek. Manžel mi to vysvětlil tak, že s ní nikdy nebyl o samotě, že tam vždy měla svého přítele a ostatních cca 15 přátel. Fotky po ní chtěl prý proto, že mu dělalo dobře s kým se zná a s kým si dopisuje. OK, takže se to nějak urovnalo, manžel slíbil, že dopisování skončí a ejhle do měsíce se vše opakovalo, on se totiž dost často zapomíná odhlašovat z mailu, takže mi zvědavost nedala, ano já vím, nedělá se to. Takže jsme se znovu pohádali apod., mezitím jsem začala slídit a našla např. ústrižky erotických inzerátů z novin na intimní služby v našem nejbližším městě z roku 2002, na jiním místě tytéž inzeráty z roku 2004, vše stejné, pořád stejná telefonní čísla, pořád stejné slečny - to mi bylo vysvětleno tak, že si toto vůbec nepamatuje, že v té době chodil ještě do zaměstnání, že to mu tam dali z hecu chlapi apod., podotýkám že jsem to našla v našem autě, a druhé v jeho osobních dokladech, prostě zapírá jako malý kluk. Poté si začal dopisovat holkou, která ho prý sama kontaktovala, prý se jí kdysi líbíl a ona si po letech na něj sehnala mail, vypisovali si oplzlosti největšího kalibru, on se jí svěřil, že sex doma moc neklape, že to řeší bokovkama, ale že vše řeší v utajení, protože nechce mít problémy, byli domluveni na schůzku, ale k té prý nedošlo, že prý ona už se nikdy neozvala, on si prý v těch mailech vymýšlel, protože prý měl podezření, že si z něj někdo dělá legraci, no nevím, do toho jsem všude nacházela různé lístečky s dívčími jmény a tel. čísla., že prý kontakty na servírky kam dodává zboží, v jeho osobní kabelce jsem našla balíček kondomů - nerozbalených, my jsme je v té době nepoužívali, ale prý je koupil pro nás. Takže jsme měli krizi, dohodli jsme se, že na to zapomeneme, a pak byl asi klid, nebo si dával pozor, nevím. Až opět letos, mám na to snad pech, opět nezavřel poštu a já blbec tam zase vlezla, zjistila jsem, že se přihlásil na erotickou seznamku a dopisuje si prasárničky s ženskýma, samozřejmě na seznamce se vylíčil jako svobodný mladíček, sport. postavy apod. Když jsem na něj uhodila, zapíral do poslední chvíle, pak se k některým věcem přiznal, hájí se tím, že prý mu velmi lichotí, že je ve spojení s podobně naladěnými lidmi a dušuje se že mě nikdy nevěrný nebyl, že na to odvahu nemá, popravdě už se v tom plácám několik dní a nevím, co si mám myslet. Z práce chodí pořád stejné, chování taky stejné, žádné náhlé služební cesty apod..Tak nevím co si mám myslet, s nikým jsem ho nenachytala přímo v posteli.

Diskuzní téma - Je mi nevěrný?
Ajeenka
7 příspěvků 14.8.15 13:16

Opravuji text - fotbalový zápas žáčků, dík za pochopení

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
Ajeenka
7 příspěvků 14.8.15 13:11

Musím se podělit o estetické zážitky - upřesním typ akce - fotbalového zápas malých žáčku na vesnici. Paní cca 30 - 35 let, umělá blondýna, „velký večerní makeup“,krajková halenka-triko, kožíšek, který to měl asi celé nějak pozvednout, škoda, že se mi nepodařili zachytit „muffiny“ zezadu. Další foto - adidasová rodina - paní něco mezi 18-40 nešlo uřčit, mastné, ale obarvené vlasy, obličej nijak neupravený, v ruce plastový kelímek s pivem, teplákovka již na pohled z takové hnusné umělotiny, nakonec přišel i manžel, taky adidas, poté dcera, taky celá adidas, ovšem co mne pak dorazilo - všichni tenisky puma - jistě origoš.

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Ajeenka »

Napsat uživateli Ajeenka zprávu   Přidat uživatele Ajeenka do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek