Alatriz

Ikonka uživatele Alatriz
Score: 0 Registrován od: 16.04.12, naposledy on-line 18.11.15 15:57
Počet příspěvků v diskuzích: 57 Praha
Hodnocení uživatele: 438 121
 

Tohle by máma nenosila

6.11.15 13:43

@Laraine Ne pravidlem, ale spíš jsem narážela na to, že když je ženská s kočárkem elegantní, upravená, spoustu lidí má tentdenci říkat hlavně že se nafintila a dítě má upatlaný tričko. Takže spíš vídám upravené ženy, co mají skoro vždycky upravené i děti, nebo paní, které mají dítě jako ze škatulky a na sebe už jim jaksi bohužel nezbyl čas, což je škoda. Zobrazit komentář »

Tohle by máma nenosila

26.10.15 14:36

Poslední (respektive předposlední) odstavec! Bravo, tleskám, třikrát hurá! To je přesně to, co vždycky říkám. 90 % žen s kočárky vypadá tak zoufale, že to v člověku vzbudí lítost, a těch zbylých deset odnáší tyto komentáře. Přitom když je upravená ta ženská, má většinou i to dítě jako ze škatulky, všimli jste si? Zobrazit komentář »

Klasický mužský úlovek

14.8.14 12:44

Povšimněte si jednoho úchvatného detailu jak má na té ledvince/játru přidělaný ten žetonek na vozík v sámošce (modrobílý přívěsek), aby ho měl neustále po ruce :D Praktik! Zobrazit komentář »

Plísňáče

1.3.14 13:25

Jednou jsem v centru Prahy potkala dámu, která měla krásný červený plstěný klobouk se satenovou mašlí, koženou kabelku, lodičky, černé společenské kalhoty. Vsechno elegantní, ale nahoře měla lyžařskou budnu! Červenou, laděnou s kloboukem evidentně. Dodnes lituju, že jsem to nevyfotila :) A přitom to byla bunda Hannah, ještě s nějakou membranou proti dešti, která normálně stojí asi 4 tisíce. To už by měla pěkný kabát přece! Nebo ho má ve skříni...ale proč si proboha vzala tu bundu?! Vidím tyhle kombinace po ulicích často, ale tohle byla až na tu bundu opravdu elegantní paní... Zobrazit komentář »

Plísňáče

28.2.14 13:59

Schválně nás napíná...hlavně neškemrejme :) :) Zobrazit komentář »

Plísňáče

28.2.14 13:58

Vždycky mi fascinuje, jak Ada použije v souvislostí s lidmi, jako je paní na první fotce, slovo STYLING. To tak nesedí, až to vlastně krásně sedí :) Jinak styl není otázkou peněz a za zeníze si styl nekoupíš. Takže když vidím korpulentní dámy v letech v lyžařské bundě s kabelkou (leckdy třeba za 34 i víc tisíc), nechápu. Za tu cenu by měla pěkný kabát nebo slušnou městskou bundičku a ještě by jí i zbylo. Opravdu nechápu... span classsmallPříspěvek upraven 28.02.14 v 13:58/span Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

14.2.14 22:15

Ano. Tady je opět vidět, jak Ada vzdy ztrácí nadhled, který na ní mám tak ráda, pokud se téma týká jí samotné... Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

14.2.14 22:13

Vždycky je mi líto, když nekdo umí fantasticky šít a to svoje umění takto zašlape do země. Strašlivá barva, usedlý střih, staromódní délka. Ada skvěle kritizuje, ovsem s jejím vkusem si jistá nejsem. klasický nadčasový kabát nemusí přeci znamenat staromódní. Co třeba klasický dvojřadový s klopami nebo na zavázání ve stylu Max Mara. Tohle tedy opravdu nee. Zobrazit komentář »

Kombinace pro pokročilé

3.8.13 17:22

Okecat se dá všechno! Boží! :) Zobrazit komentář »

Blbnutí z tepla

23.6.13 23:13

Šortky mě umrtvily... Zobrazit komentář »

Sutašky - šité šperky

23.6.13 19:13

Přesně...dokud jsem nezjistila, že většina je okopírovaná z toho článku o sutaškách z Fleru... Zobrazit komentář »

Nákupní tipy: New York, Washington a e-shopy

27.5.13 18:15

Tlustá dáma v těch tyrkysových Capri kalhotech a podivné květované haleně musí být k pomilování. Bude to pak na ní vypadat jednak jako každá jiná uniforma třičtvrťákybarevná halena, které vidíme všude, jednak to přidá dvacet kilo. Ale budiž... Zobrazit komentář »

Fotoreport: Gothic Renaissance

22.5.13 20:08

Kabelka ve tvaru rakvičky :) Zobrazit komentář »

Příliš drzá inspirace?

2.5.13 13:09

To každopádně! Hned jsem si to řekla, jak jsem to viděla. Ale nechtěla jsem to psát. Jasně, jsou horší nohy, ale prostě tahle kdyby se oblékla trošinku jinak, tak si toho ani nikdo nevšimne :) Zobrazit komentář »

Tyrkysová Karkulka

30.4.13 19:14

Tyrkyska chodí v tyrkysové pořád. Potkala jsem ji v Praze už asi pětkrát, je i častým terčem na facebookové skupině Odposlechnuto v Praze. Patří prostě k místnímu koloritu. Na jedné fotce byla zachycena v mekáči cestou z nákupu, který měla uložen ve třech tyrkysových igelitkách (asi je sbírá, nosí s sebou a pak si to tam přeskládává...). Zobrazit komentář »

Příliš drzá inspirace?

30.4.13 19:08

Nechci vypadat jako kverulant, o kterých tu Ada píše. Ale nějak mám pocit, jako by v poslední době Ada neměla o čem psát a vařila z vody... Zobrazit komentář »

Vyhrňte si rukávy

30.4.13 18:47

Krásně jste to vygradovala. Souhlasím :) A domovní prohlídky ještě kdo by ji měl doma ve skříni, dostal by pokutu :) Zobrazit komentář »

Nové vzory, staré barvy

5.3.13 14:08

Přesně, vždycky jsme se o víkendu sebraly a šly s mámou na Václavák (v dětském tam tehdy na mě měli dost pěkné a nerůžové věci). Ale teď, ty vzory, barvy a bože, ty střihy... Máma si tam vždycky jde něco zkusit, vypadá v tom jako krabice a vrátí to. Ale občas se najde, loni jsem tam koupila super norský svetr s moherem. Zobrazit komentář »

Nové vzory, staré barvy

3.3.13 16:11

C&A podle mě zamrzlo v roce 1999, maximálně 2003. Tak devadesát procent věcí, co tam mají, jsou absolutně mimo. Zobrazit komentář »

Ples v opeře 2013

6.2.13 16:07

Ty dole. Je to celé takové elegantnější a dámě to mnohem více sedí než té nahoře... Zobrazit komentář »

Správná délka rukávů u saka a kabátu - dvě cesty agenta Smithe

12.12.12 16:39

Přesně takový chci, ale dámské je nikde nemají :) Já myslím, že se vůbec bát nemusíte. Já, když vidím v MHD někoho v takovémto (nebo podobném) kabátu, tak mám hned hezký den, protože si říkám, zase jeden, co se nestydí chodit pěkně oblečen a nenatáhl si lyžařskou bundu jen proto, že je kosa. A řekla bych si to, i kdyby Vám ten rukáv vyjel až nad loket :) Zobrazit komentář »

Diamonds are a girl's best friend

6.12.12 19:50

Stará dobrá Ada je zpátky! Polykožená bunda! :D Zobrazit komentář »

Kupujeme pánský zimní kabát - díl první

28.11.12 22:53

Já si myslím, že zas tak blbě nevypadá. Sice to trochu trčí, ale...je to pořád tisíckrát lepší, než když si pánové vezmou do města místo kabátu lyžařskou bundu. Nejlépe barevnou. Nejlépe přes oblek. Ach jo... Zobrazit komentář »

Nechte na hlavě - aneb jak na zimní klobouky a čepice

21.11.12 13:42

Kamarádka ve stejném případě nosila teplé plstěné rendlíky jako z dvacátých let a vypadalo to výborně. Navíc taky i hřály. Zobrazit komentář »

Nechte na hlavě - aneb jak na zimní klobouky a čepice

21.11.12 13:39

...a hlavně z výrazu v obličeji, což mi přijde super nápad, lepší, než psát nějaký červený takhle ne. Myslím, že tentokrát by se to obešlo bez nápisu :) Zobrazit komentář »

Americký Fler

10.11.12 20:09

Ježiš no jo! Tak to je šílený :) Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

7.11.12 21:36

Tak je to zjevné, že jste to nemyslela jako dobrý příklad jak kombinovat pánský styl, to určitě. Já konkrétně třeba myslela, že by se daly najít lepší, vtipnější, nemístnější příklady :) Ale jinak je článek fajn. Vzpomněla jsem si díky němu, že mám ve skříni kšandy a že je zase musím vytáhnout :) Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

7.11.12 16:58

Ano, přesně dočetla, ale ještě bez poznámky. I předtím bylo jasné, že to Channah nemyslí vážně. Přesto si ale myslím, že by se daly najít lepší vtipy z oblasti špatné kombinace pánského stylu (případně onoho kontrastu). Napadají mě takové ty odbarvené puberťačky, co si k halence vezmou kravatu po tátovi a podivný klobouček v pánském stylu a kontrast je v rozpuštěných vlasech a tom, že klobouček je růžový :) Zobrazit komentář »

Kontrast ženskosti

7.11.12 16:04

Ty první čtyři mají společný pánský styl, všechny více či méně zajímavé, rafinované... Ale ty poslední dvě fotky? To má být příklad nepovedeného pánského stylu? Pokud ano, tak se to nepovedlo. Obojí je dámský styl, ale špatný. Ošklivá dámská bunda není pánská bunda. Popravdě moc nechápu záměr... Zobrazit komentář »

Pokročilý styl

26.10.12 21:07

Já ji předtím neznala, ale koukla jsem na fotky a proč ne. Je stylová, štíhlá a vypadá na těch sto let fakt dobře. Já kdybych byla v takovém věku fit, tak si to taky budu užívat. Elegantní dámy v kostýmcích vypadají skvěle, ale proč by nutně musely být jen formálně elegantní? Já to beru. Zobrazit komentář »

Časopisy pro vás

23.10.12 23:17

Sportovní mikina a nechutný šaty z maturiťáku z horní dolní? To myslej vážně?! Zobrazit komentář »

Doba krimplenová

5.9.12 21:35

Maminka říká, že první minisukni si ušila podle nějaké fotky z anglického časopisu v roce '65 a to jí bylo patnáct. Ukazovala fotku na které je napsáno zezadu léto 66 a má tam tak krátkou sukni, že bych si ji snad nevzala ani teď :) Zobrazit komentář »

Tvar

23.8.12 19:50

Nářečí není mrvení jazyka ale jeho historicky daný regionálně diferencovaný útvar... :) Jihočeské, že? Zobrazit komentář »

Soutěž s Converse: vyhlášení

18.4.12 22:23

Ona nestojí v bahně, ale v suché trávě. Veselý a jarní to je, ale ty boty byly špinavé podle mě už předtím. Jinak neříkám, že musí vyhrát nějaké rádobyumění z rádobymódního blogu, ale takovéhle slečny, jako je výherkyně, potkávám dnes a denně na filozofické fakultě a už jich mám dost...chápete, co tím myslím :) Ale samozřejmě jí přeju nové boty, už je zjevně fakt potřebovala jako sůl... Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Alatriz zprávu   Přidat uživatele Alatriz do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek