Alatriz

Ikonka uživatele Alatriz
Score: 0 Registrován od: 16.04.12, naposledy on-line 18.11.15 15:57
Počet příspěvků v diskuzích: 57 Praha
Hodnocení uživatele: 438 121
 
Alatriz
57 příspěvků 5.3.13 14:48

Víte co, Žilková byla šílená (především její lyžařský kabát, to nenosí snad ani holky do tanečních!), ale ASPOŇ MĚLA VEČERNÍ ŠATY, i když dost extravagantní. Co naprosto nechápu, byli pánové v umolousaných tričkách, bez kravat, natož motýlků, s podivnými onucemi kolem krku a kdoví čím ještě. Pak mě umrtvila ta herečka (bohužel teď nevím jméno), co přebírala cenu za hlavní herecký výkon - nudné kancelářské šaty, tlusté punčocháče, neupravené vlasy, make-up…zachraňovaly to jen zajímavé boty. Michaela Maurerová a Aňa Geislerová super, jen mi vysvětlete, co to má Halina Pawlowská za nákupní tašku? Možná je to od Sonii Rykiel, ale pořád je to nákupní taška! :-)

Diskuzní téma - Český lev
Alatriz
57 příspěvků 5.3.13 14:41

Asi takhle, miluju kožešiny, zvlášť lišky. To, jak s nimi před smrtí zachází je nepěkné, ale třeba moje lišky (límce a lemy na kapuci) jsou z lišek, které kamarád v zimě ulovil. To mi přijde fér, i když chápu, že někomu se to taky líbit nemusí. Pokud jde o zvíře, které by stejně zemželo kvůli masu (kráva, králík), tak s tím už vůbec nemám problém.
Co se týče estetiky a vkusu - nemám ráda přeplácané kožichy, ale jen detaily (límce, lemy na kapuci, bambule), protože nechci vypadat „jako rusanda“. Kožich se musí umět nosit a pár lidí to i umí :-)

Diskuzní téma - Krása kožešin

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Alatriz »

Napsat uživateli Alatriz zprávu   Přidat uživatele Alatriz do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek