AlčaP

Score: 0 Registrován od: 28.01.13, naposledy on-line 26.2.13 10:48
Počet příspěvků v diskuzích: 3 Praha
Hodnocení uživatele: 8 15
 
AlčaP
3 příspěvky 4.2.13 13:22

Já nosím legíny ráda, ale jenom černé, aby se to dalo dobře kombinovat. V kombinaci s nějakou dlouhou tunikou nebo minišatama se mi to líbí. Mám doma dva kousky od basbleu a jsou v pohodě. Nikde nic neprůsvitá a jsou pohodlné.

Diskuzní téma - Věci přes legíny
AlčaP
3 příspěvky 28.1.13 16:06

Dlouho jsem se tak nepobavila :) promiňte ale to stojí za to. Už jsem si ty své zkušenosti začínala brát osobně :). Pošta zvládá pokud není nějaký svátek Vánoce, Valentýn atp. Pak je na nic. Problém ovšem mají s doručováním dobírek. POšlu balík na dobírku, člověk si ho vyzvedne, zaplatí, ale ke mně už se jeho platba nedostane. :)Není to nic špatného stane se, že pošťačka papírek ztratí, pošta reklamaci vyřídí během pár dnů. Problém je v tom, že když tu reklamaci přijdu podat na poštu, paní u přepážky si to bere osobně a snaží se mně přesvědčit, že si to zboží zákazník nepřevzal. Na to, že nezvoněj kvůli balíkům a rovnou hážou lístečky do schránky jsem si už zvykla. Mám to kousek a aspoň se projdu.

Diskuzní téma - Česká pošta
AlčaP
3 příspěvky 28.1.13 15:48

Já jsem byla na plese minulý týden a jelikož nesnáším šaty a necítím se v nich dobře tak jsem to řešila černýma elegantníma kalhotama, korzetem, lodičky a doplnila jsem to krásnou štrasovou bižuterií. Hodně holek to chválilo a vypadalo to moc dobře…navíc jsem se nemusela obtěžovat s dlouhýma nebo širokýma sukněma. Jelikož krátké minišaty jsou podle mně na ples zcela nevhodné.

Diskuzní téma - První pořádné plesovky

Zobrazit všechny příspěvky uživatele AlčaP »

Napsat uživateli AlčaP zprávu   Přidat uživatele AlčaP do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek