anonymousse

Score: 0 Registrován od: 19.03.14, naposledy on-line 13.6.20 16:33
Počet příspěvků v diskuzích: 29 Slaný
Hodnocení uživatele: 162 141
 
anonymousse
29 příspěvků 1.3.15 14:19

Nebyly :( i když jsou taky krásné a jsou jim trochu podobné, tyhle tady byly o hodně dřív a byly přidané jako odkaz v textu :-/ achjo, asi nemám naději

Diskuzní téma - Hledám šaty z MP
anonymousse
29 příspěvků 23.2.15 14:42
Hledám šaty z MP

Dobrý den,
mám ukrutnou potíž. Pamatuji si, že jsem tady na MP cca před rokem viděla fotku sytě tmavě modrých šatů (nebo to možná byla jenom sukně a halenka?), které měly holá záda (nebo hluboký výstřih na zádech, ale spíš ta holá záda). Byly úplně jednoduché, splývavé a dlouhé až na zem, sukně byla do pasu do pevného lemu, bez spodničky. Pamatuji si, že z nich byl každý úplně unešený.

Fotka nebyla z galerie, ale buď přímo v poradně anebo v komentářích k dotazům. A nebyla tam vložená jako fotka, ale jako odkaz. Ať se snažím, jak se snažím, nemůžu z paměti vydolovat víc… Děkuji za pomoc :-*

EDIT: myslím, že měly vzadu (nebo vepředu…? :D) dlouhou stuhu

Diskuzní téma - Hledám šaty z MP
anonymousse
29 příspěvků 8.11.14 12:59

Dětské oddělení H&M se hodí i nám normálně velkým :D mívají tam jednoduchá jednobarevná upnutá DOSTATEČNĚ DLOUHÁ tílka (pro mě naprosto nezbytný kousek) za 99 korun - takže se dají nakoupit do zásoby ve všech barvách - a jejich 164 sedí mojí 38 :)

Diskuzní téma - Dospělí oblékající se v dětském oddělení
anonymousse
29 příspěvků 29.5.14 17:36
Tílka!

Snad poprvé v životě jsem si koupila barevný tílka (abych měla něco basic barevnýho), protože doteď jsem měla samý černý, nějaký šedý a jedno bílý (zbožňuju kombinace těchhle barev - bílý tílko, černej průhlednej svetřík, šedá pruhovaná sukně, černý legíny a k tomu obligátně červený korále). Tři tílka v takovejch těch neonovejch barvách (zelenožlutá, oranžovočervená, tyrkysovoněcomodrozelená), abych měla taky něco na léto. Normálně nosím jenom barevný sukně jako výraznej prvek, jinak nic… Tak jsem do toho praštila. Juchů!

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele anonymousse »

Napsat uživateli anonymousse zprávu   Přidat uživatele anonymousse do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek