antikh

Registrován od: 10.06.15, naposledy on-line 30.4.18 13:12
Počet příspěvků v diskuzích: 132 Město
Hodnocení uživatele: 2054 348
 

Jak se (ne)oblékat jako turista

21.7.16 11:42

@Ada Pekelná Na fotky mi rozhodně mobil nestačí, jelikož si focením i vydělávám a mobilový shit od prodejné fotky se pozná. A taky jsou lidé, kteří mají focení jako velkého koníčka a prostě s sebou tu zrcadlovku + několik objektivů smýkají všude. Potřebují mít fotobrašnu jako spešl zavazadlo. Zobrazit komentář »

Tipy pro malé ženy: Véčkové výstřihy a kalhoty do pasu

9.6.16 17:11

@Ryger To podle mě není fyzicky možné, vzhledem k tomu, že výšku člověka určuje především délka končetin rozdíly v délce trupu vysokých a malých lidí jsou nevýznamné vzhledem k rozdílm v délce nohou. 155 cm výška a dlouhé nohy je protimluv. Zobrazit komentář »

Tipy pro malé ženy: Véčkové výstřihy a kalhoty do pasu

31.5.16 11:37

@Betty J. No právě. Mě by zajímalo, kolik skutečně měří autorka, že se považuje za malou. 170 cm? :D Protože opravdu malá ženská (třeba 150155 cm) bude v dlouhém kabátu nebo maxišatech vypadat jako trpaslík zaražený do země. Zobrazit komentář »

VIDEO: Trend "no poo". Vydržely byste bez šamponu?

8.9.15 09:44

@gonga Tohle chápu, prostě používá na mytí vlasů něco jiného než klasický šampón, ale pořád si vlasy myje. Samotnou vodou to nejde, aspoň u mě ne. Mi se vlasy hodně mastí odjakživa a po umytí vodou se mastí ještě výrazně víc. Používám přírodní kosmetiku, ale pořád jsou to šampony. No poo může fungovat možná nějakým lidem s chorobně suchými vlasy, ale moc si to nedokážu představit. Hlavně mě rozsekalo, jak ta paní v tom videu říká, že se jí podařilo asi 3X smrdět. :D No pokud cítila svůj vlastní puch, tak to už musela být síla. Normálně je člověk ke svému pachu méně citlivý než k okolním pachům. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli antikh zprávu   Přidat uživatele antikh do přátel

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek