arwen_undomiel

Ikonka uživatele arwen_undomiel
Score: 0 Registrován od: 19.09.12, naposledy on-line 26.7.13 21:31
Počet příspěvků v diskuzích: 72 Praha
Hodnocení uživatele: 1013 526
 
8.12.12 09:24

Jiné boty by asi opravdu byly lepší, ale mně se to celkem líbí i s botama, přijde mi, že jdou ke klobouku. Celé je to střelené, ale v dobrém. Zobrazit komentář »

7.12.12 22:35

Mně se to na dýzovou oslavu zdá akorát :) Zobrazit komentář »

7.12.12 14:35

To je super sladění všech tří :) Vše už bylo pochváleno, líbí se mi taky nošenečkovo teplé botičky. Zobrazit komentář »

7.12.12 14:10

Díky :) No mám mimčo a další brzo bude. Na pózách zapracuju :D Děkuji za pochvalu kabelky, miluju ji :) Zobrazit komentář »

2.12.12 22:55

Děkuji... Jak ráda říkám tisíc lidí, tisíc chutí ;) Jenom mě trochu rozhodilo, že by líčení mělo být něco povinného, bez čeho aby se člověk styděl vyjít na ulici. Tak jsem o tom nikdy nepřemýšlela. Zobrazit komentář »

2.12.12 22:42

Děkuji za názor. Učesaná jsem, nejsem tak, jak jsem vstala z postele. Možná jsem jednoduchá, ale pod pojmem učesat se rozumím třeba i jen vzít kartáč a s jeho pomocí upravit vlasy tak, aby ležely v zásadě souběžně :D a výsledek třeba přelakovat, aby držel. Což je přesně to, co jsem udělala před touhle fotkou. Nevím, jaké jiné učesání bych musela absolvovat, aby vám to vyhovovalo, ale pokud zahrnuje půlhodinové snažení s fénem, tužidlem, gelem, kulmou nebo žehličkou a případně ještě dalšími proprietami, jejichž názvy a funkce si asi neumím ani představit, pak se obávám, že holt zůstanu raději rozcuchaná (nevím, zda je to to správné slovo, které podle vás vystihuje moji hlavu na fotce, ale pro mě je to opak od učesaná). Pokud jde o líčení, ano, opravdu se nelíčím. Jednak jsem to nikdy (s výjimkou úsměvných pokusů v pubertě) nedělala, takže to ani velmi neumím a nevím tedy, zda by byl výsledek podle vašeho gusta. A hlavně mi velmi nepříjemné, když obejmu nebo políbím syna nebo manžela a ulpí na nich moje líčidla; syn si vzhledem k věku nestěžuje, ale manželovi je to nepříjemné zrovna tak. Vyblitost, případně slušněji nevýraznost mi zatím naživo nikdo nevytkl, ale může to být fotkou. Takže kdybych to shrnula učesané vlasy samozřejmě řadím k nezbytným předpokladům vylezení mezi lidi, asi jako to, že si ráno umyju obličej a vyčistím zuby prostě to považuji za součást slušného vystupování. Líčení za nutné nepovažuji, bez ohledu na to, jaký obličej byl člověku nadělen ;) Zobrazit komentář »

2.12.12 20:09

Mně se to líbí a celkem by mi nevadilo, kdyby tam ta vesta nebyla :D ale nevadí mi. Jinak super mi přijde pásek, kombinace košile se šátkem a krásné vlasy včetně barvy. Zobrazit komentář »

2.12.12 18:21

Naopak, názor nelíbí beru. Vy jste to ale uvedla tak, že z mi toho vyznělo, že jsem to sem na MP vlastně vůbec neměla dávat (viz formulace proč s tím hned na MP?). Potom postrádá smysl bavit se o líbí/nelíbí, když premisou je, že to vůbec nemělo ctěnému čtenářstvu být předkládáno k hodnocení ;) Za nepřesnou citaci se omlouvám. Zobrazit komentář »

2.12.12 17:21

Já když si tu fotku zakreju tak, aby byla vidět postava odshora až řekněme po kolena, tak se mi to moc líbí, včetně střelených kalhot. Ale jakmile to vidím celé včetně přechodu kalhoty/nohy, tak mi okamžitě ty kalhoty začnou připadat až MOC. Takže předpokládám, že je to buď tím ohrnutím, nebo délkou, nebo kontrastem s botami... to už neumím rozklíčovat. Moc se mi líbí ten nápad, ale v celkovém pohledu vám ty džíny dělají zvytečně mohutná stehna, takže zůstanu asi neutrální. Zobrazit komentář »

2.12.12 17:18

Super! Moc se mi líbí i šperky :) Zobrazit komentář »

2.12.12 16:50

@klubo I vám děkuji za vyjádření. K poznámce, že jsem asi ráda, že vůbec něco obleču, se nebudu ani blíže vyjadřovat, myslím, že by to bylo pod důstojnost nás obou. Vlasy mám učesané a nalakované. Nalíčená opravdu nejsem, nelíčím se a dodnes jsem si neuvědomila, že by to byl přohřešek, jakkoli to ve vašem příspěvku působí jako další negativní položka ve výčtu. Nevyznám se moc ve škatulkování, šaty asi společenské nejsou, ale píšu, že to je večírek v baru tzn. oslava ve stylu posezení s přáteli u sklenky a nikoli formální večerní událost. Nejsou to ovšem podle mého přesvědčení ani letní šaty, které si představuju spíše jako pohodlné, vzdušné a splývavé, často na ramínka pokud ovšem neberete jako letní šaty cokoli, na čem jsou kytky. Nevím, co myslíte princeznovským tvořílkovstvím, bižuterie je z normálního obchodu. Abyste se ale mohl/a přesvědčit, jestli jsou nebo nejsou princeznovské a tvořílkovské, ať už to znamená cokoli, tak jsem je vyfotila blíže. Nechápejte mě špatně, názor nelíbí beru. Vadí mi ale přístup proč s tím lezete na MP možná jsem tuhle rubriku špatně pochopila, ale domnívala jsem se, že sem můžu dát svoji fotku v nějakém oblečení a vyslechnout si názory na to, co by bylo možno vylepšit apod. Pokud sem mohou svoje fotky dávat pouze štíhlé nalíčené ženy ve světlém oblečení, pak se omlouvám. Zobrazit komentář »

2.12.12 13:50

Nejspíš buď tenký propínací svetřík nebo pašmínu, oboje černé. V jiné takové barvě, aby to ladilo, nemám nic a sako, které by mi teďka bylo, bohužel taky ne. Zobrazit komentář »

2.12.12 13:22

Jej, usedlý? :o Tak to mě nenapadlo :) S červenými punčocháči nevím, zda by tam té červené už nebylo moc. Každopádně díky moc za názor i za pochvalu :) Akorát pořád tak nějak nevím, v čem půjdu, jestli se nakonec rozhodnu podle ramínek, anebo si hodím korunou :D Zobrazit komentář »

2.12.12 12:49

@margret Jé, děkuji červená se Zobrazit komentář »

1.12.12 23:21

Modelka :D má metr sedmdesát (bosa). Modrých punčocháčů se ale asi nevzdám, ty byly vlastně původcem tohohle modelu :) To bych to pak už nějak asi překopala celé. Zobrazit komentář »

1.12.12 23:20

Děkuji moc za názor a se šperky si ještě vyzkouším víc verzí, můžu zkusit dát jen pecky, co to udělá. Zobrazit komentář »

1.12.12 23:19

Děkuji. Změna účesu spočívá pouze v tom, že jsem se to pokusila zkrotit na jiný způsob než obvykle a vlastně i na druhou stranu. Zobrazit komentář »

1.12.12 23:08

@Roseline Děkuji, taky si myslím, že střihově je tohle lepší, hlavně ramena. Na té druhé verzi se mi právě hodně líbila ta modročerná kombinace, ale je fakt, že ty holé ruce u mě nic moc. Snad kdybych měla jiné černé šaty tak kdo ví, třeba jindy. Zobrazit komentář »

1.12.12 23:06

@Aroosak Ano, to jsou ony, děkuji moc, jsou takové obyč, ale mám z nich velkou radost, jsou pohodlné, mají stabilní podpatek (na jehlách bych to teď asi neuměla) a nejsou do špičky, a hlavně JSOU MI, co víc bych si mohla přát :) Zobrazit komentář »

1.12.12 23:04

Já jsem na ty boty myslela, tak jsem to zkoušela i s kotníkovými botami, ale moje lýtka jako džbánky to viděly na fotce a zamítly to :D Pro ilustraci ale přikládám. Z hlediska viditelnosti a vyniknutí punčoch je to samozřejmě lepší, ale z hlediska tvaru nohou bléééé. A vykrojené lodičky bohužel nemám (a stejně bych v nich teď asi zmrzla, i když by samozřejmě byla varianta přezout se na místě). Zobrazit komentář »

1.12.12 19:48

@Anofeles Ó děkuji, to zní moc krásně :) Zobrazit komentář »

1.12.12 19:47

@Anofeles Děkuji :) Kalhoty mám ovšem jen široké (myslím normálně rovné nebo bootcut), nemám takové, které by šly do kozaček. Tak pak nevím, jak dole s botami. Zobrazit komentář »

1.12.12 09:15

Díky moc, máte pravdu, zkusím si tady vymyslet nejaké lepší místo na foťák, ale je to trochu oříšek :) Zobrazit komentář »

30.11.12 12:23

To já čas od času i zkouším, bohužel nemůžu dát za boty třeba 5000 jako na duoboots apod. a v CZ krámech jsem ještě nesehnala, aby mi byly a nebyly hnusné :/ Zobrazit komentář »

30.11.12 12:21

Viď, taky si to právě myslím :) Zobrazit komentář »

30.11.12 11:05

Díky :) Zobrazit komentář »

30.11.12 10:59

A čepici bych vyměnila za co? Pro krásu se sice musí trpět, ale bez čepice nebo něčeho na hlavě v zimě fakt nechodím ;) Zobrazit komentář »

30.11.12 10:59

Prckovi to určitě nevadí, když je pásek až nad ním. Není hodně utažený. Jako můžu se zkusit vyfotit bez toho pásku, ale myslím, že ten kabát na to prostě nebude stavěný. Zobrazit komentář »

30.11.12 10:58

Těhotná jsem a bez pásku to vypadá hodně divně, nehledě na to, že tam pak od něj trčí prázdná poutka :) Zobrazit komentář »

29.11.12 23:44

@Shanon Je to čepice, která patří k té šále. Mno s účesem mám problém, to je pravda, hlavně v zimě, když nosím čepici, tak se mi stejně cokoli pocuchá a splácne... Ale zkusím něco vymyslet. Jinak děkuji za pochvalu kabátu, mám ho moc ráda. Zobrazit komentář »

29.11.12 15:30

Ano, neuvědomila jsem si, jak špatná bude fotka, když mi mrňous mezitím rozsvítil všechny vypínače :D Na dalším outfitu už jsem to zkusila napravit, snad jde vidět lépe. Zobrazit komentář »

29.11.12 15:29

Máme ho, co se pamatuji. Na poslední stěhování už ho chtěli rodiče vyhodit, ale přemluvila jsem se, ať ho radši narvou na půdu, že ho budu jednou chtít a ten den přišel :) Zobrazit komentář »

29.11.12 13:06

Když mně právě přijde, že v legínách bez podpatku vypadám děsně :( Ale na delší dobu to fakt není, dřív jsem je nosila běžně, ale s tím pupkem to je o kotníky. Zobrazit komentář »

29.11.12 13:04

Právě na delší dobu mi moc pohodlné nejsou a na místních cestách už vůbec ne. Dneska jsem v nich byla na nákupu, to je tak max. Ale v legínách a bez podpatků bych se se svýma nohama fakt necítila. Zobrazit komentář »

29.11.12 10:15

Jojo, je to nudnější... Tisíc lidí, tisíc chutí :) Teď jsem vlasy jenom přičísla. Předtím jsem se snažila o účes a bylo mi vyčteno, že bych měla aspoň použít hřeben :D Zobrazit komentář »

28.11.12 22:53

Jé, děkuji moc :) A máte pravdu, ty šaty / tunika je jen materiál jako obyčejné tričko. Já sem zatím začínám dávat opravdu jen věci, které už doma mám a uznávám, že to nejsou zrovna zázraky spíše abych si utřídila za pomoci místních diskutujících, jakým směrem se vydat v dalších nákupech. Přece jen abych nevyhazovala peníze ;) Zobrazit komentář »

28.11.12 15:05

@kayav Dobrý nápad, ty by se mi i vyplatily pořídit :) Zobrazit komentář »

28.11.12 14:58

@kiwi Nevím, jestli jsem to pochopila s tím kadeřníkem :) Ostříhaná od kadeřnice jsem docela nedávno, ale jestli myslíte, aby mě kadeřnice učesala, tak na to bych neměla ani čas, ani peníze :D (edit: myslím jako, pravidelně). Jinak i pro @kayav doma jsem se samozřejmě učesala, natužila jsem si vlasy a vyfoukala, je to střapaté. Nemám na sobě ráda ulíznutý účes, abych měla proti tělu malou hlavičku :) Ale příště to zkusím nějak jinak. Dítě mě kupodivu za nic netahá, šperky mi v tomhle směru nijak nevadí, pouze se skoro nemaluju, protože je mi protivná představa, že malého obejmu a patlám na něj mejkap :) Legíny zkusím, ale to budu muset vzít nějakou hodně dlouhou tuniku spíš jako šaty, moc se mi nelíbí na moje silnější nohy vzít legíny a zvýraznit rozdíl mezi širokou nohou nahoře a úzkou dole u kotníku, proto mi přišly lepší kalhoty... Ale vyzkouším to :) S botami na procházku je u nás ta potíž, že bydlíme na vesnici a teď na podzim jsou tu cesty poněkud rozbahněné, takže z praktického hlediska jsou ideální šněrovací pracovní boty :p :) span classsmallPříspěvek upraven 28.11.12 v 14:59/span Zobrazit komentář »

28.11.12 12:54

@nimui Děkuji za reakci. Ano, ty boty nejsou úplně ideální. I když sporotvní vyloženě nejsou, jsou takové něco mezi, tvarem jsou podobné teniskám, ale jsou béžové s lesklou (jakoby měděnou) výšivkou a vepředu mají několik kamínků. Nemůžu teď chodit moc dlouho na podpatcích a kupovat si několikery boty jen na těhotenství se mi taky zrovna moc nechce :) Zobrazit komentář »

28.11.12 12:07

Šátek + náramek zaujmou na první pohled a mně se líbí i kabelka, boty, dneska nějak všechno :) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli arwen_undomiel zprávu   Přidat uživatele arwen_undomiel do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek