atrix

Ikonka uživatele atrix
Score: 0 Registrován od: 25.06.12, naposledy on-line 3.12.15 04:30
Počet příspěvků v diskuzích: 483 Jablonné nad Orlicí
Hodnocení uživatele: 2993 589
 

VIDEO: Padá modelka, něco si přej!

3.12.15 04:28

@Betty J. no pochopitelně, že podpadky přece jsou na botě umístěny přímo pod padou :D :D :D :D Zobrazit komentář »

Návrhář Fero Mikloško

13.6.15 04:21

Bohužel takhle ty šaty nejsou vidět celé, ale když si dáte zobrazit obrázek, tak je uvidíte komplet. Zobrazit komentář »

Návrhář Fero Mikloško

13.6.15 04:20

Řekla bych, že ze stejného materiálu měla svatební šaty princezna Diana kdysi... A tam by se rozhodně nemohlo říct, že jí tu róbu neměl kdo vyžehlit nebo že by byl na ty šaty použitý nekvalitní materiál. Prostě hedvábný dyšes tohle dělá však se stačí podívat: http://www.kengwedding.com/wpcontent/uploads/2014/08/princessdianaweddingdressuglyprincessdianaweddingdress.jpg Zobrazit komentář »

Krajka

17.5.15 19:49

Krajka je nádherný materiál, ale musí se vybírat pečlivě, jinak to opravdu pak vypadá jako chci být sexy za pár šupů. V článku mi chybí zmínka o šité krajce richelieu a pak ta nádherná krajka z moravského kroje např. u rukávů: http://lhotan.unas.cz/folklor/h15h.jpg a nebo pavoučková výšivka z Valašska, která se používala na čepečky pod šátek nebo přímo na roh šátku: http://www.balickyzazitku.cz/pool/foto_467.jpg Zobrazit komentář »

Petrklíč pro všechny

2.1.15 04:07

No, objevila jsem na Petrklíči (vlezla jsem tam po přečtení článku) i lahůdky tohoto typu: http://www.petrklic.cz/damskekozackywaw1300bila nebo pro změnu http://www.petrklic.cz/damskekozackyb12914cernadamskaobuv1416708701 Tak nevím... asi mám vkus někam za roh, protože tohle (oboje) bych si na sebe nevzala fakt ani do rakve. :D Zobrazit komentář »

Petrklíč pro všechny

2.1.15 03:15

@Mishule_obecna Naprostý souhlas! Zejména s tím, že třeba u letních šatů sebelépe sedících a lichotících jinak nelichotivé postavě všechno totálně zabije střih bez rukávů, jakmile je vidět masivní nadloktí (nebo jak to nazvat), je to všechno v háji a celá snaha obrácená vniveč. Konec konců jak kdysi kdesi řekla Magda Vašáryová, ani štíhlejší ženy ve věku nad 40 let by to nadloktí ukazovat raději neměly. (V diplomatických službách se to navíc bere tak trochu i jako faux pas.) Zobrazit komentář »

Petrklíč pro všechny

2.1.15 03:05

Ježkovy voči!!! Tak od něčeho podobného nás kulaté ochraňujtež všichni svatí! :D Zobrazit komentář »

Petrklíč pro všechny

2.1.15 02:59

Myslím, že oběma těm modelům ubližuje fakt, že se ke kolenům zužují, kdyby ta sukně byla áčková, lichotilo by to rozměrnější postavě líp, než obepnutý zadek zvýrazněný ještě tím zúžením. Totéž platí o ukazování horních částí paží u těchto velikostí to prostě nelichotí nikomu a ničemu, ruka by měla být schovaná až po loket, nebo možná skrýt i ten loket, aby to vypadalo trochu k světu. Model s puntíkovanou sukní to ukazuje jasně, že to vypadá líp (bez ohledu na to, že modelka v puntíkované sukni je přece jen o něco méně kyprá, než ty dvě dole). Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 08:41

Chodila jsem na školu se stejným názvem, měli jsme i to šití a i vaření (šití rok, vaření dva rozdíl možná v době, kdy jsem maturovala, to bylo v r. 1977). Po roce učení se šít se sice žádná z nás švadlenou nestala, ale každá uměla sešít jednodušší oděv tak, aby se za to nemusela stydět (podle střihů z Burdy se tedy dalo ledacos ušít i doma). Ale každopádně jedna každá z nás získala představu, jak má vypadat dobře sešitý šev, správně ušitý záševek, dobře vsazený zip. Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 08:29

Ahááá tak ona neumí obléct ani sebe... :D Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 08:12

Přesně tak, je to stejné, jako by chtěl truhlář začínat od intarzované komody z 18. století a nezvládl ani uříznout a ohoblovat malé prkénko nebo nevěděl, co znamená spojení na čep a dlab :D Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 08:08

Když už někdo chce dělat korálkovou výšivku na šaty, měl by vědět aspoň ten základ, že se to dělá na v rámu vypnuté látce (malá na bubínku), aby zůstalo rovné to, co rovné být má. To je myslím ta elementární věc. Pak už je to o trpělivosti a především soudnosti, aby výšivkářce nebylo líto ztraceného času a byla schopná se odhodlat ten čas zahodit a nepovedené a křivé vypárat a začít znovu a líp. Kamarádčina dcera je autistka a vyšívání (vyšívá křížkovou výšivku, moc ji to baví) má tak precizní, že by se tahle hótkutůrka mohla u ní učit. Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 07:58

Vedle plechové nohy obuté do gumy se na originální fotce vyskytují ještě dvoje škrpály, které Ada na fotce milosrdně ořízla. Zajímalo by mě, jestli Matragi ve svých začátcích taky fotila modely v předsíni či verandě a dotvářela ducha modelu sešlapanýma botama a růžovými pantoflemi (vypadá to na kroksy z vietnamské tržnice)... Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 07:53

Za ty světlemodré s hranatou sponou pod krkem 42 tisíc a za ten alobalový děs bez korálků jen 9 a půl... :D :D :D span classsmallPříspěvek upraven 20.12.14 v 07:53/span Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 07:50

Čímž se vysvětluje i to, že ji Blanka Matragi nezaměstnala a návrhářka zůstala s tvorbou v Bydžově, i když i na ten je to síla... :D span classsmallPříspěvek upraven 20.12.14 v 07:51/span Zobrazit komentář »

Haute couture z Bydžova

20.12.14 07:47

Hujerovská je i ta prezentace na Fleru. U tmavomodře pruhovaných šatů se s volány sukně snoubí plynová bomba, u toho stříbrného děsu (Ada byla milosrdná a ořízla to)pro změnu dvoje sešmajdané boty patrně foceno někde ve verandě nebo předsíni. Ani s tím si návrhářka hlavu neláme, a přitom je to na tom všem to úplně nejjednodušší. Když si představím, kolik času a práce dá našívání korálků (nemluvím o výšivce, ale o prostém našívání korálků na látku), nechce se mi věřit, že právě s ohledem na ten čas a práci to neudělá pořádně, ale vyrábí různé křiviny. Zpracování zipu, za to bych ji liskla pravítkem přes ruku hned několikrát, umím všít zip 100x líp, a to nejsem švadlena, jen občas něco opravím... Nad tou nesoudností a sebestředností (o cenách nemluvím, ty jsou úplně mimo mísu za tuhle hrůzu) by člověk vyl jak šakal!!! Tohle není haute couture ani pro osadu o třech domcích na samotě u lesa. Zobrazit komentář »

Jarní vrstvení

25.6.14 01:47

I na povolené zvadlé kůži, která původní možná hezký obrázek deformuje? To nemůžete myslet vážně... :D Zobrazit komentář »

Jarní vrstvení

1.5.14 21:49

Já se před nějakou dobou takhle vrhla na kabát, který si koupila dcera někde v cizině, že ty stehy v rozparku vzadu vypářu, a když jsem to udělala, vypadalo to tak šíleně, že bylo naprosto jasné, že tam to sešití být má a znovu jsem pěkně pokorně sešívala. Ale párala bych rozhodně znovu, když bych na něco podobného natrefila. K článku: Najsem si jistá, co je u slečna v jaguáru horší, jestli ta podprda, co nahoře čumí ven z šatů, nebo to pohoří na bocích a nebo ta kérka na nohou. Asi jsem ze staré školy, ale nevidím jediný důvod, proč se nechat značkovat (jako chovný králík v uších). Když mi bylo tolik, co té slečně na fotce, znamenalo tetování zpravidla jediné: že má ten dotyčný za sebou pobyt v kriminálu. A i když vím, že dnes to tak není, toho despektu při pohledu na něj se zbavit nemůžu. No a když si k tomu všemu ještě přimyslím, jak ta kérka bude vypadat za pár let, až bude mít na nohou třeba sem tam křečovou žílu nebo popraskané žilky, zvadlou kůži nebo celulitidu, tak to teprve potěš koště!!! Před takovým rozhodnutím, jestli si nechat něco trvale vytetovat kamkoli do kůže, by si dotyčná měla uvědomit, že jí nebude 20 věčně, a zkusit si představit, jak to bude vypadat, až bude jednou jako babička s povadlými pažemi houpat na kolenou vnouče a na té kůži bude pár povadlostí deformovaných obrázků... :D span classsmallPříspěvek upraven 01.05.14 v 21:50/span Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

1.5.14 21:41

Nemůžu si pomoct, ale mi to prostě dobře ušité připadá, ať dělám co dělám a to jsem si znovu projela obrázky v článku. Snad jen na té, kde je kabát už hotový na krejčovské panně, mohl být líp vyžehlený to je všechno, co jsem našla. Já bych se na nic takového u šicího stroje nezmohla ani za boha, možná to tedy vnímám tímhle úhlem pohledu. Nicméně: viděla jsem Adinu práci (kamarádí se s mou dcerou a šila jí korzet) na vlastní oči, mohla jsem si to prohlédnout zblízka i z rubu, a bylo to opravdu ušité neuvěřitelně pečlivě. Na to, co ukazuje fotka, bych se tedy až tolik nespoléhala. Zobrazit komentář »

Čtení o módě 3.

1.5.14 21:33

Jste moc hodná, ale už se mi ji povedlo sehnat jinde. Každopádně moc děkuji za zájem a nabídku, jste moc milá. :) Zobrazit komentář »

Halenka nehalenka

13.3.14 03:58

Ado, a mohla bych se zeptat i na to, kdy tu bude článeček o plese v opeře, kde uvidíme i ten model, co jste si letos pro tuto příležitost ušila? Už ho tu dlouho vyhlížím a zatím marně, i když jste ho slíbila. Díky za odpověď. span classsmallPříspěvek upraven 13.03.14 v 03:58/span Zobrazit komentář »

Plísňáče

26.2.14 20:53

Gotika to prostě jistí... :D :D http://www.sedlarmates.cz/image/cache/data/fotky_2013_10/gotika/1099autoxauto.jpg Zobrazit komentář »

Plísňáče

26.2.14 20:45

Panenkomarjásvatokopecká!!! Ty boty!!! :O Jsem málem spadla ze židle... V tomhle se dá chodit a nerozbít si čenich??? :D :D Zobrazit komentář »

Styl & Kabo únor 2014, část 2.

24.2.14 21:29

Kozačky Carinii a Acord až jsem si slintla!!! Konečně krásné, tvarově jednoduché hodně vysoké kozačky bez přeplácaných zdobicích řemínků a přezek, navíc v krásných barvách! Už jsem si začínala myslet, že takové dělá jen firma Wojas v Polsku... Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 - londýnské experimenty

21.2.14 19:58

No ty, co jsem měla na mysli já, byly látkové, taky hodně nad kotníky, měly volnou patu a špičku, zavazovaly se na tkaničky a byly myslím na klínku. Starší generace určitě bude vědět, o čem mluvím. :D span classsmallPříspěvek upraven 21.02.14 v 19:59/span Zobrazit komentář »

Styl & Kabo únor 2014, část 1.

21.2.14 19:57

Mně se třeba ten propínací svetr od Kooi moc líbí není to žádná divočina (mně už hodně dávno není dvacet), ale přitom to je něco úplně jiného, než jsem tak porůznu viděla v obchodech. Prostě není to i při střízlivé barevnosti nuda. Být mi dvacet, beru ty šaty hned vedle něj taky, ale na to nemám ani léta, ani figuru... :D Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 - londýnské experimenty

20.2.14 01:47

A smí se komentovat ten drn na hlavách modelů nebo ušatost bez ohledu na pohlaví? :D span classsmallPříspěvek upraven 20.02.14 v 01:51/span Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 - londýnské experimenty

20.2.14 01:46

Mně by se líbila se sovou, ale tu zase nemají jako značku Kellogg's cornflakes, takže nic nebude... :D :D span classsmallPříspěvek upraven 20.02.14 v 01:46/span Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 - londýnské experimenty

20.2.14 01:44

U oloupaného kostýmu mě docela pobavily boty připomínají mí zdravotní obuv, kterou dřív nosívaly kuchařky ve vývařovnách a sestřičky v nemocnicích... :D Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 2.

17.2.14 09:15

Barbara Tfank, Reem Acra a Ralph Lauren to je mámení pekelné! Fantastické šaty jak z oblasti snů. Krásné je i to ostatní, včetně materiálů a barev, korálkové výšivky nádherné, ale ta vyšívačka musela mít oči v hrsti, když skončila... Konečně móda, která je ženská, zcela určitě nositelná (pokud na ni někdo má postavu i peníze), prostě je to na jedno velké ááááááách! Zobrazit komentář »

Fashion week A/W 2014 1.

13.2.14 02:50

Cushnie et Ochs a jeho modrá normálně jsem uhranutá. Monique Lhuillier bílé šaty s černou krajkou, to je ááááách!!! BCBG Max Azria nádherné barvy! Edun příjemné už na pouhé kouknutí, což teprve se moct zachumlat... jo, tohle teda hodně JO!!! :D Zobrazit komentář »

Re:paráda jede!

11.2.14 01:01

Markéta z Re:parády mi obličejem velmi připomíná brněnskou herečku Vlastu Fialovou, zejména úsměv je téměř totožný. Není to nějaká přízeň? (Vnučka, neteř...) :) Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

5.2.14 16:03

Přesně to jsem měla na mysli. Všichni se tu náramně pobaví, když Ada zveřejní fotky hrůzostrašně postrojených lidí, ale domršená gramatika, s jakou by se člověk nedostal ze 3. nebo 4. třídy základky do vyšších ročníků, to je v klídku... Taky mi je líto, když naši krásnou mateřštinu někdo takhle przní, to byl taky důvod, proč jsem na to upozornila. Ego si nepotřebuji na nikom hojit tím, že bych ho ztrapňovala, to ostatně dovede právě tím, co předvedl, bohatě sám, vůbec není potřeba mu s tím pomáhat. Mě by jen zajímalo, jestli budou ty zastánkyně pokleslého pravopisu stejně klidné a nad věcí, až jejich vlastní děti budou na prvním stupni ZŠ z téhož důvodu dostávat jednu pětku za druhou. :D :D Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

1.2.14 03:38

Obvykle taky gramatiku až tak neřeším ale nasekat v tak krátkém příspěvku tolik chyb, to jen tak přejít nešlo. Vzpomínám si na výrok jednoho pána kdysi na nějakém chatu: Chodit se bavit tam, kde je to celé jen a jen o psaném slově, a neznat u toho elementární gramatiku, je lopatismus velmi hrubého zrna. Sorry, ale tak to prostě je. A nijak tomu nepomáhá ani to, že zhusta i redaktoři různých netových zpravodajství, kteří se tou češtinou dokonce živí, píší taky jako Tataři. A klidně si mě za můj názor kamenujte, i tak si budu myslet, že znalost jazyka mateřského se vším všudy je prostě základem gramotnosti člověka. Zobrazit komentář »

Modrý lesk

1.2.14 03:32

Tak ji hejčkejte jak oko v hlavě, protože pokud se vám vůbec dnes podaří cosi takového sehnat, cena za to je často vyšší než za pěkné letní šaty. Jako by v tom člověk nechodil do postele spát, ale někam na velké bubnování... :D Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

31.1.14 04:07

TY knoflíky pomohlY!!! frýsová bunda??? a to je co za vynález??? tolik lidé??? a je toho ještě mnohem víc včetně hrůzostrašně použité interpunkce. Takže: když už kritizujete, tak se kritickým okem podívejte i na to, co z vás vypadlo je to jak od Tatara. :D :D :D Zobrazit komentář »

Jak jsem si šila kabát

31.1.14 03:59

Jak tak Adu odhaduji, sotva to bylo neumělým sešitím švu, asi to je spíš schválně kvůli tomu, aby ta podšívka dál byla nejspíš volnější, nejsem švadlena, tak nevím... Ale co se šití týče je Ada vždycky precizní. No, já bych tohle neušila, ani kdyby přede mnou někdo klekl a prosil a slíbil odměnu ve zlatě ve váze toho kabátu... :D To bych si spíš tím špendlíkem u výpustkové kapsy vypíchla oko. Mj. výpustek, podsádka zní mi to jak čínština... :D Zobrazit komentář »

Modrý lesk

31.1.14 03:43

Zcela souhlasím. Nepotřebuji krajky ani nablblé obrázky, košile může být klidně jednobarevná ale potřebuji, aby byla pohodlná, hodně dlouhá a měla dlouhé rukávy, jinak v zimě mrznu i pod peřinou. A nemyslím si, že bych takhle zimouřivá byla jen já... :D Zobrazit komentář »

Modrý lesk

30.1.14 03:16

No to saténové samákrajkanikde nic je dobré leda tak na umrznutí vyjma snad pár dnů v létě, kdy udeří tropické noci. V zimě preferuji noční košili (guma v pase u pyžamových gatí mi vadí) pokud možno co nejdelší (jak mi je kosa na kolena, neusnu) a s dlouhými rukávy, nejlépe z bavlněné pleteniny á la tričko. A je až k nevíře, jak problematicky se právě taková košile shání. Zobrazit komentář »

Modrý lesk

28.1.14 03:23

Zachovejte klid, můj muž chodí spát v čemkoliv od nemám na sobě vůbec nic až po tu fleecovou mikinu si přece nebudu sundávat... Jsme spolu bezmála 30 let a jakkoli jsem se zkraje snažila tohle změnit, nepovedlo se to, jen jsem si zbytečně třepila ústa a zvedala adrenalin zase jen sama sobě. Nakonec jsem to vzdala a neřeším to (disponuje kvalitami v jiných směrech, než je spací oblečení), smířila jsem se a beru jako výhru i to, že nenosí troje ponožky na sobě jako jeho matka, protože každá má díru někde jinde, čili ve výsledku je noha před chladem chráněná celá a i děravé fusekle se takhle ještě dají využít... :D span classsmallPříspěvek upraven 28.01.14 v 03:24/span Zobrazit komentář »

Napsat uživateli atrix zprávu   Přidat uživatele atrix do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek