Audreys

Ikonka uživatele Audreys
Score: 0 Registrován od: 23.08.12, naposledy on-line 30.10.14 17:46
Počet příspěvků v diskuzích: 9 Teplice
Hodnocení uživatele: 32 6
 
Audreys
9 příspěvků 29.11.12 14:54

@catherinne nejspíš z těch malých dvounožců, co jsme si pořídili až po ní…

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Audreys
9 příspěvků 29.11.12 14:50

@devushka-m zdá se mi to, anebo dumlá toho plyšáka? ;-) já jen, že ten náš si nosí plyšáka a „bužlá“ ho (rozuměj dumlá :-D )

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Audreys
9 příspěvků 29.11.12 14:47

Měla jsem čičinu, ale byla trochu psycho. Celý den zalezlá v gauči a pro jedno pohlazení vylezla až večer, kdy osazenstvo naší domácnosti už chrnělo. Takže ve výsledku jakobych žádnou neměla.
Pak proběhlo období křečků, morčat, činčil, fretek a já si vydyndala psa. Je to taky psychopes, ale miluju ho. Je všema mastma mazanej! Já jsem prostě psí už od mala. Můžu zodpovědně napsat, že až s ním jsme kompletní rodina!!!
K dokonalé rodině by byla fajn ještě taková bulličí slečinka :-)
Třeba se dočkám…

Diskuzní téma - Kočka nebo pes
Audreys
9 příspěvků 8.10.12 14:29
@MP Monny píše:
Hodinky mám jen jedny, dárek k Vánocům od přítele. Nosím je každý den a ačkoliv jsem předtím byla zvyklá dívat se na hodiny na mobil, tak teď se koukám na hodinky.
A myslím, že by se hodily i fotky, tak postujte co tedy na ruce nosíte :) Já tyhle Festiny

jéééé, tyhle mám taky!!! Jsou nezničitelné, nejvíc kvituju ten silikonový pásek: prostě ho jen občas vydrbu kartáčkem a je zas jako nový!!!

Diskuzní téma - Hodinky - snobárna?
Audreys
9 příspěvků 3.10.12 21:21

Mám taky patery hodinky, střídám je. Do práce, kde by mohly hodinky dojít úrazu nenosím nejdražší z mé sbírky: Victorinox http://www.victorinox-hodinky.cz/…c-23148.html, jinak mám no name pánské, Festiny, Swatch a dvoje za pár korun, co se mi jen líbily. Sleduju, co má kdo (ať chlap nebo ženská) na ruce…ani ne, že bych měla tendenci lidi podle hodinek posuzovat, ale spíš mě to prostě jen zajímá :)

Diskuzní téma - Hodinky - snobárna?
Audreys
9 příspěvků 22.9.12 20:32

Nerozlišuju věci na doma a na ven. Nosím padnoucí trička (ne manželova, ty by mi byly šíleně velký), pohodlný kalhoty (chinos), v létě šaty (pokud je fakt vedro, pod nimi nic), do postele chodím v noční košilce. Protože mám „šíleně kvalitní“ vlasy, ráno je musím upravit a když už jsem v tý koupelně, tak použiju řasenku. Můžu kdykoliv vyběhnout z domu, aniž bych se musela převlékat z „domácího“ do oblečení „mezi lidi“ :)

Diskuzní téma - Co nosíte doma? Líčíte se?
Audreys
9 příspěvků 22.9.12 17:42

@Coraline To je právě ono!!! Moje kolegyně si také nechala ty vlasy nastavit, nemůžu říct, že by to bylo zas až tak zlý, ale jak má svoje vlastní vlasy jemné, taky ty „trubičky“ jsou občas vidět a mně se to prostě příčí…

Diskuzní téma - Umělé vlasy/nehty/řasy/obočí
Audreys
9 příspěvků 22.9.12 16:28

Mám 100% vyzkoušený mátový čaj po probuzení…báječně zklidní rozbouřený žaludek a pokud člověk vypije víc jak jeden hrnek (v mém případě si pod hrnkem přestavte klasický půllitrák jako po babičce), dostane do těla dost tekutin ;)

Diskuzní téma - Tipy na vyprošťováky :)
Audreys
9 příspěvků 22.9.12 16:19

I já jsem neodolala a Extrem lashes pořídila. Jsem jasná blondýna, blond řasy, blond obočí, blond vše :) Bylo to skvělý nemuset se ráno malovat a jenom nanést make up. Jenže jsem si vypěstovala obr alergii na to lepidlo! Oči mě řezaly, slzely a pálily jako čert. Dopadlo to tak, že jsem je prostě jednoho dne nechala sundat a chtělo se mi plakat: měla jsem pocit, že mi z mých řas zbylo na každém oku tak sotva 5 :( Takže jsem protrpěla cca 3 týdny skoro bez řas a už nikdy víc!!! Zakoupila jsem perfektní řasenku od Estée Lauder s vibracemi, které při aplikaci oddělují jednotlivé řasy od sebe a jsem spokojená, že nejsem „artificial“ :)
Měla jsem i umělé nehty, ale jednoho dne se mi znechutily a dneska mám krátké (dlouhé prostě nevypěstuji), avšak upravené nehty nalakované nejčastěji nějakým nude odstínem.
A co se týká nastavování vlasů, za mě NE NE NE, přijde mi to že to musí být vidět, jakmile jen trochu foukne vítr nepříznivým směrem ;) Nedokážu si představit, kterému chlapovi by se mohlo líbit vjet prsty své vyvolené do vlásků a místo vlásků tam nahmatat jakési trubičky :(

Diskuzní téma - Umělé vlasy/nehty/řasy/obočí

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Audreys »

Napsat uživateli Audreys zprávu   Přidat uživatele Audreys do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek