azavina

Ikonka uživatele azavina
Score: 0 Registrován od: 23.05.12, naposledy on-line 9.5.17 22:16
Počet příspěvků v diskuzích: 27 všude a nikde
Hodnocení uživatele: 473 125
 
azavina
27 příspěvků 13.11.16 13:51

Ač pochybuji, že příběh je pravdivý, na rozhýbání diskuze docela zajímavý námět, o což podle mě autorce vlastně šlo.

Za nereálného předpokladu, že je příběh založen na skutečné události, bych Vás ale nazvala neomalenou. Upozornit na jisté nepohodlí a ohradit se, se zkrátka dá i slušně, bez ohledu na to, jak člověk vypadá. Chápu Vás, ale chápu i ji, a kdyby na mě někdo takto vylítl a ještě před celý autobusem, asi mě to dlouho mrzí (Samozřejmě slečna taky mohla být splachovací a jen si něco pomyslet o podrážděné megeře v přechodu, ale Vaše reakce se mi zkrátka nezdá úplně adekvátní vzhledem k Vašemu věku. No tak jste si vylila zlost na mladé holce, která ani nedosáhla plnoletosti. To jste jí to nandala. Jistě, není dítě, ale, že by byla už plně formovaná osobnost se podle mě říct nedá. Věkem buď dostane rozum a něco se svou životosprávou (kterou formovali i její rodiče) s léty udělá, nebo nadále bude připomínat Blob od Kaplického a časem se jí to ošklivě promítne na zdraví. To už není naše věc. Ohradit se a vymezit si osobní prostor, ano, ale ne takto.

Jo a ještě k tomu rozhořčeně založíte diskuzi:D, to je vlastně už celkem komické. Vážně je Vám 30?

Diskuzní téma - Tlustí teenageři - Je tohle normální?
azavina
27 příspěvků 17.9.16 20:15

Njn, trolling svetem vladne, ale pokud jste to s tim prezutim myslela vazne, pro dobro Vasich pribuznych doufam, ze uz je nikdy nenavstivite.Je slusne ctit prani hostitele, a preje-li si, abyste se zula, udelala bych to a treba chodila bosa, pokud Vas ekluji nejake „nevkusne“backory, ktere Vam urcite nabidla v dobre vire.

Diskuzní téma - Jsem divná já nebo oni?
azavina
27 příspěvků 19.1.14 14:44
za mě tělové

Foto by posloušilo lépe, každopádně pokud si vygooglujete kombinace barev, popř. obrázky s šaty Vaší barvy, na molech jsou často vidět kombinace s tělovými lodičkami nebo pudrovými odstíny. Lze najít i šedou, zlatou, dál pak bílou, žlutou a občas jsem viděla i zelenkavou s světle modrou barvu, pro které by Ada měla určitě přesný název.

*Osobně**bych ovšem volila první kombinaci - je to něžná kombinace a rozhodně se nemusíte bát, že boty-kabelku-cokoliv této barvy byste pak už nevyužila, imho tělová barva je prostě univerzální a sázka na jistotu.

Diskuzní téma - Lososové šaty na ples
azavina
27 příspěvků 7.8.13 20:46

Podle mě musíš prostě absolvovat pochůzku po obchodech a zkoušet a zkoušet a zkoušet. Jinak stručně řečeno bych volila klasické košíčky jako má podprsenka, protože na 150% vykouzlí, co chceš s minimem námahy a push-up efektem. http://www.lisca.com/…_2696_2_.jpg Špatné nejsou ani střihy za krk, s kterými jde taky čarovat nebo výrazné vzory. Něco z toho má bershka, viz. kdy slečna má na svou postavu opticky docela slušnou výbavu http://static.bershka.net/…00_2_3_1.jpg?…
A nebo zkus i tenhle střih jako na lisca.cz http://www.lisca.com/…img_2492.jpg Nezdá se to, ale zpevnění košíčků ze spodu spolu s vázáním za krk dělá divy. Osobně mám tenhle střih (nekoukej na vzor, vzala jsem první co jsem našla) doma a mám s ním velmi dobré zkušenosti. Ze spodu udrží vše, kde má, přitom vykouzlí lichotivý výstřih, je to přirozené a nemusíš se bát a pařit ve vycpávkách. Zbytek už upravíš správným vázáním za krkem. Ale pokud chceš prostě výstřih a la sexbomba, vol asi č. 1.(taky lisca. cz)

Diskuzní téma - Rada ohledně plavek
azavina
27 příspěvků 15.9.12 16:08

Zdrbneme i vaření? Pokud vím tak yay napsala jen, kdo se chce blíže seznámit… Možná má divnou tvorbu a trošku arogantní vystupování, ale třeba je to milá paní s úžasným talentem v kuchtění. No dobře, je vysoce pravděpodobné, že to pojala jen jako reklamu svého salonu a tvorby, ale to neznamená, že jí to budu dopředu hanět. Rozhodně mě to zaujalo, tak proč nemrknout???

Diskuzní téma - Brigita v prostřeno
azavina
27 příspěvků 30.8.12 21:52
sleduju

Mně se líbil ten pořad a jeho záměr, ale moc jsem neocenila, když je vysvlékli do prádla a postavili proti sobě a představili. Osobně bych se cítila trochu trapně a nepatřičně, kdyby mě představovali druhé osobě, kterou jsem nikdy před tím neviděla, jen ve spodním prádle, aby mě s ní následně sestěhovali.(Ano, fajn, přiznávám. No tak jsem trochu paranoidní introvert:P)
K pořadu a jeho obsahu celkově se musím vyjádřit víc než kladně, skutečně se mi líbí, že chvilku je tam dvojce, pak cvičení a pak dáma zkoušející sebezvláštnější hubnoucí metody. Má to prostě šmrnc ten pořad.

Diskuzní téma - Zhubni, nebo přiber
azavina
27 příspěvků 9.8.12 23:10
těžko říct

Máte pravu, na módní peklo se to podle mého vyloženě nehodí, nicméně když už jste to založila, tak vám řeknu jedno. Aby vám tu někdo mohl dobře OBJEKTIVNĚ odpovědět, na to do toho vždy bude vědět málo. Rozumějte, kdybych se teď rozhodla někoho nazvat nepřejícnou, pomlouvačnou kachnou, málokdo mi to může vymluvit, protože dotyčného nezná, ale zároveň mi nemusí věřit, a to ze stejného důvodu. Chtěla jsem však říct tohle, pracovala jsem ve stejném kolektivu. Sluníčkové úsměvy, ale když člověk se člověk otočil, nikdy si nemohl být jistý. Myslete však na to, že s nimi budete ještě nějaký čas pracovat, takže dělat hned dusno není nejlepší nápad. Možná jste něco nepochopila v kontextu, možná to tak nebylo myšleno…atd. Já osobně jsem to tehdy nechala být (závažnou chybu svedla dotyčná na mě, před vedením jsem jim pověděla pádné argumenty, proč jsem to nemohla být já, ale proti dotyčné jsem neřekla ani slovo a bylo to to nejlepší, co jsem mohla udělat.) Ono vzájemné obviňování nepůsobí dobře ani profesionálně a navíc brzo vyšlo na povrch, kdo ty chyby dělá a všechno se jí vrátilo samo.
To samozřejmě nemusí být váš případ. Ale pokud vám to bude vrtat hodně v hlavě, můžete se na onen problém zdvořile zeptat těch vámi zvaných kachen a všechno si tzv. vyjasnit.

Diskuzní téma - Férovost lidí
azavina
27 příspěvků 6.8.12 15:07
co nějaký kompromis

Tak běž a vyber si nějaké tři pěkné šperky a nech přítele, ať ti z těch bez tvé přítomnosti vybere ten nejlepší podle svého uvážení. Tím si zajistíš, že dostaneš něco ve tvém stylu, co budeš nosit (přítel určitě bude rád, že to neschováš do šuplete) a navíc to bude takové „překvapení“, protože který šperk nakonec vybral se dozvíš, až otevřeš balíček.

Diskuzní téma - Narozeninový problém
azavina
27 příspěvků 2.8.12 17:48

Kam jste to všichni chodili do školy? U nás měla většina na střední prostě batohy. (Kromě dvou free cool in barbínek)
Co se týče ostatních, jistě, kabelku si občas taky některá vzala, ale to hlavně když táhla třeba jeden sešit/knížečku, nikoliv pokud by musela táhnout obří knihu s právem, pět dalších učebnic, sedm sešitů v tvrdých deskách apod.
Ale holt některé studentky za žádných okolností nedají dopustit na kabelku+kombinace igelitka, i kdyby v ní měli nést tank. To je asi důvod, proč pak denně vidím mladé holky s příšernou skoliózou.

Diskuzní téma - Kabelka + igelitka
azavina
27 příspěvků 21.7.12 18:19

V podstatě mě štvou ty samé věci jaké tu byly zmiňované, ale skutečně nenávidím obchody, kde mi paní bude tvrdit, že se něco nevyrábí, nenosí, neexistuje a okatě mi dávat najevo, že jsem asi úplně vymatlaná, když po ní něco takového chci. (Načež odcházím a nikdy se nevrátím nebo to „překvapivě“ najdu o regál vedle, a pak se prostě nemůžu ubránit vítěznému pohledu u pokladen, když ji dotyčnou věc podávám.)

Diskuzní téma - Ochotné prodavačky
azavina
27 příspěvků 17.7.12 18:02
trpaslík v batolecím

Můj styl to není, ale proti overalům nic nemám a na jiných lidech se mi líbí a dokážu ocenit. Nicméně, já sama bych v něm vypadala jak ošklivý zlý trpaslík Myslím si totiž, že overaly sluší nejvíce vysokým, štíhlým slečnám a nebo dámám, co je umí nosit. Bohužel, nejsem ani jedno.

Diskuzní téma - Overaly Ano/Ne??
azavina
27 příspěvků 15.7.12 19:37
jak kdy

Jak kdy

Já se cítím celkem obdařená, takže push-up většinou nenosím a nepotřebuji, ale jelikož jich doma mám pár na dny deprese a pocitu, že jsem ošklivá, neatraktivní a vůbec…(určitě vás to čas od času přepadne taky)… tak si je čas od času vezmu. Ale volím je třeba spíš pod halenku, rolák, tričko a jiné decentnější věci, protože push-upka dokáže udělat vážně pěkný tvar. Naopak v takových těch extra sexy topech na mě působí levně, zvlášť pokud má slečna špatnou velikost a prsa pro „lepší“ efekt pomalu až pod bradou a se zapínáním za krkem.

Diskuzní téma - Push-up podprsenky
azavina
27 příspěvků 15.7.12 14:40

Já nemám vyhraněný styl či vkus, spíše se nechávám inspirovat z přehlídkových mol, časopisů, blogerů a ulice, pokud se mi to prostě líbí. Nemůžu si dovolit nakupovat každý měsíc hadříky, které si přeju a co se týká sekáčů, tak jsou v mém okolí mnohdy dražší, než všechny obchody, takže bohužel to, co bych chtěla nosit je poněkud odlišnější od toho co nosím teď (čistý průměr s občasným příjemým výkyvem), ale postupně přebudovávám, částečně i díky vlivu MP. Naučila jsem se, že pár kvalitních a kombinovatelných kousků dokáže pozvednout i zcela obyčejný outfit a na tom stavím a dokupuji postupně. Častokrát se nechávám inspirovat i lidmi okolo. Naštěstí žiju v místě, kde kult modráků není zase tak dominantní, takže mám šanci vidět i spoustu krásně oblečených lidí, na které někdy dokážu jen obdivně koukat.

Diskuzní téma - Chápou lidé váš vkus?
azavina
27 příspěvků 12.7.12 13:09

Já jsem jako jablko zjistila, že mi celkově prospívají dobře střižené šaty a vysoké kalhoty a sáčka. Nezbytným doplňkem se pro mě také staly elegantnější boty, než jsou zrovna botasky. Stačí takový klínek a hned se člověk cítí ženštější. (Což mi pomohlo, protože pokud nemáte rovnou podrážku, automaticky se tělo chce vyrovnávat - zatáhne břicho, nehrbí se a zdůrazní zadek, takže člověk zas tak nevypadá jako „kámoš od vedle z pivnice“, ale působí trochu víc žensky. Takže stručně, pro jablko je dobré vynechat unisex módu, protože ta vám nepřidá a uvidíte, že pak to s tou „hroznou“ jablko postavou tak strašné nebude.

Diskuzní téma - Oblékání postavy typu jablko
azavina
27 příspěvků 4.7.12 18:23
holt je jiná doba

Tak já si myslím, že možná teď už by uniformy smysl měli, protože dnes se vše přepočívá na majetek. Když já chodila do školy, byla jsem třeba poslední co neměl batoh, ale aktovku. Poslední, co dostala zvony, poslední co měla kdejaký výstřelek/popř. jsem ho neměla vůbec a nikdy mě nikdo za to nešikanoval. Navíc mobil byl tehdy záležitost veelmi bohatých lidí a pokud měl mobil (neboli spíš obří cihlu) jedenspolužák tak to byl zázrak a stejně ho moc nepoužíval, protože ostatní ho neměli, tak komu asi tak volat, že?.D Nicméně, dnes na dospívajících vidím, že se všechno změnilo, kdo nemá ipod, dotykáč, superextraznačkovécool oblečení je prostě poměřován. Na druhou stranu, tyhle dětičky a jejich rodičové si z toho udělali pravidlo sami. Každý honem honem doma řekne, co nemá a za co se mu smějí a rodiče honem honem danou věc pořídí, místo toho, aby se zaměřili na chování dotyčných spolužáku a řešili charakterové nedostatky, nikoliv majetkové. Proto bych možná dnes ty uniformy zavedla a alespoň o jeden důvod k posmívání méně pro ty, co si nemohou drahé věci zkrátka dovolit.

Diskuzní téma - Školní uniformy
azavina
27 příspěvků 4.7.12 17:41
hihi

Pořiďte si hru Sims 3, tam můžete své interiérové vize( stejně jako oblečení) kombinovat, měnit a prodávat donekonečna.)

Diskuzní téma - Jak dlouho nosíte koupené oblečení?
azavina
27 příspěvků 2.7.12 17:56

Mám ráda, když o sebe chlap pečuje, ale tím myslím umyté vlasy, hygienické návyky a čisté oblečení. Na holení vyhraněný názor nemám, ať si chodí každý jak chce, nicméně preferuji trochu přírody s jistou dávkou péče jako je třeba zastřihování. Když má chlap lesklejší a hladší nohy než já a je prostě jak chlapeček, moc mužně to na mě nepůsobí. Druhý extrém a la medvěd mě také zrovna neohromuje, spíš naopak. Co se týče chlapů a líčení, nevadí mi čistící pleťové gely a jiné přípravky pro péči o pleť, ale pokud chlap používá pravidelně a denně make-up, korektor a pudr (i s takovými úkazy jsem měla čest), tak to prostě nevydýchám. Mám pak dojem, že takový chlap by mi ani nezatloukl poličku, aby si náhodou nezlomil nehet.

Diskuzní téma - Muži a Make-up
azavina
27 příspěvků 4.6.12 19:21
souhlasím

daniela s: joo to dělám taky.. co je zničené a nepoužitelné, rozstříhám na jednorázové hadry. Je to velmi praktické a pak se v klidu vyhodí. A když je to dobrý materiál, je to stokrát lepší než nějaká ta hadra z obchodu. Jasně, že mám i ty, ale nění nad staré tričko.D Co je moc hezké, ale vím, že už bych si to nevzala - pošlu po mladších sestřenicích a známým (kterým to příjde cool, protože móda se v jistých okruzích vrací a většinou jsou to pěkně šité a značkové věci.)A co si v „oběžném kolečku“ nenašlo majitele… putuje na charitu.

Diskuzní téma - Vytřídění šatníku
azavina
27 příspěvků 31.5.12 18:47
haha

pokud má chlap atletické nohy a hodně svalnaté k tomu,pokud je to prostě normální muž, vypadá to strašně, protože většinou netrefí velikost a upřímně mě to hodně odpuzuje. (je to můj názor, když to vidím) Takový Jonas Brothers..:D Pokud je to takový ten dorostenečkový asketický chlapeček, ať si to klidně dá, tam stejně ještě není na co koukat a nožičky to má štíhlejší než většina dívek v jeho věku.

Diskuzní téma - Skinny jeans
azavina
27 příspěvků 28.5.12 18:36

No, tak já se přiznám, že můj systém oblečení/obuvy je dělen na čtyřikrát.
Mám běžné na veřejnost a skvělé na veřejnost, což se dělí_:
jestli dělám zrovna náročnou práci a pak běhám přes celé město a tahát tři tašky běžných nákupů, nebo jestli se pak jdu producírovat: jdeme někam s přáteli, mám nějaké jednání, návštěvu, jdu domů, běžný nákup do piditaštičky a pod.
Na doma to dělím obdobně: běžné a skvělé. Běžné je, pokud vím, že se pořádně zapotím, budu malovat, opravovat, kydat hnůj, stěhovat nábytek, že to co bude následovat už nikdy nevyperu/nezašiju.D. Skvělé nosím, pokud vím, že se budu doma zabývat jen běžnýmy domácími pracemi a válením se.. Mám dojem, že tady platí, že tepláky = automaticky vytahané stoleté tepláky, vietnamec a proužky adidaaas. Polovina lidí tady, co své domácí oblečení dolní poloviny zve "domácí úbor, plátěné/semišové/lněné/ jakékoliv kalhoty, " já prostě doma nazývám obecně tepláky a je mi jedno, co to je.

Diskuzní téma - Oblečení na doma

Zobrazit všechny příspěvky uživatele azavina »

Napsat uživateli azavina zprávu   Přidat uživatele azavina do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek