BatInCave

Score: 0 Registrován od: 21.04.12, naposledy on-line 7.12.14 15:26
Počet příspěvků v diskuzích: 4 Jičín
Hodnocení uživatele: 50 133
 
31.8.14 11:48

Nezlobte se, ale to, že je venku teplo opravdu neznamená, že se musí ukazovat kůže. Ano, pokud to tak někdo chce, prosim, jeho věc, ALE... ano, džíny jsou poměrně extrém, ale existují dlouhé sukně, jiné materiály etc... Naopak, v maxisukni mi bylo příjemněji, než když jsem ve stejném počasí ukazovala nohy v šortkách, protože nohy byly hezky ve stínu... Zobrazit komentář »

11.3.14 21:08

Ono, tohle není zrovna ta nejlepší fotka. Zkrátka jsem se k fotografce nepřipletla sama, a z téhle jediné mě šlo nějak použitelně vyříznout... Ano, postoj je důležitý. Nehledě na tuto fotografii, celý ples jsem si na něm dávala záležet... Nebo alespoň jsem o tom přesvědčena. Zobrazit komentář »

10.3.14 20:54

Boty nebyly ani otázkou diskuse. Už od tanečních jsem zvyklá na sportovní boty. Na podpatcích, ve kterých chodím ven bych neutancovala vůbec nic. A na ples chodím hlavně tančit. Ano, daly by se sehnat jako sandálky, s kamínkem, s mašličkou, ale za tu cenu jsem chtěla něco univerzálního, co se mi bude ke všemu hodit i za další čytři roky, které ty boty určitě vydrží. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli BatInCave zprávu   Přidat uživatele BatInCave do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek