Baunk

Score: 0 Registrován od: 30.06.12, naposledy on-line 29.8.16 00:28
Počet příspěvků v diskuzích: 3 Praha
Hodnocení uživatele: 34 8
 
Baunk
3 příspěvky 18.12.14 01:39
Gelové nehty v Praze

Ahoj! Doporučíte mi prosím nějaké nehtové studio v Praze, kde pořídím opravdu kvalitní, držící a přírodně vypadající gelové nehty? Ideální Praha 10 / Praha 6. Budu moc vděčná za info :)

Diskuzní téma - Gelové nehty v Praze
Baunk
3 příspěvky 20.11.14 22:51
gelové nehty v Praze?

Ahoj, chtěla bych se prosím zeptat vás, co máte zkušenosti s gelovými nehty: který salon v Praze byste mi doporučily? Chtěla bych co nejkvalitnější nehty, aby dlouho vydržely, krátké, aby vypadaly co nejpřirozeněji. Nemám gelové nehty sice moc v lásce, ale mám velký problém s kousáním nehtů. Když jsem měla kdysi gelové nehty, na chvíli jsem s koudáním přestala. Mám tedy pocit, že by mi mohlo možná pomoct, kdybych si nechala gelové nehty delší dobu. Mám však problém s tím, že mám nehty opravdu zatěžované - nejenom ďoubáním a kousáním, ale zároveň chodím na brigády do baru, takže je často namáčím. Když jsem si v Praze nechala udělat gelové nehty naposledy, většina mi jich do týdne upadla. Vím ale, že když mám nehty udělané kvalitně, tak mi měsíc vydrží. V rodném městě o takovém salonu vím, ale nemohu tam pravidelně co tři týdny dojíždět jenom kvůli nehtům :)

Diskuzní téma - Vaše nehty
Baunk
3 příspěvky 29.4.13 19:16

Mně se pánský styl líbí a moc. Btw. nevíte někdo, kde sehnat takovouhle dámskou buřinku? Našla jsem sice na internetu pár obchodů s kloboukama, ale zrovna na dámskou pěknou buřinku jsem nenarazila - a ono by to stejně asi chtělo vyzkoušet velikost. Napadlo mě koupit si pánskou, myslíte, že je mezi tím nějaký rozdíl?.)

Diskuzní téma - Nosíte rády pánský styl?

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Baunk »

Napsat uživateli Baunk zprávu   Přidat uživatele Baunk do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek