BeKaa

Ikonka uživatele BeKaa
Score: 0 Registrován od: 06.03.14, naposledy on-line včera v 19:33
Počet příspěvků v diskuzích: 655 Praha
Hodnocení uživatele: 8086 1646
 
BeKaa
655 příspěvků 13.6.21 18:50

@if5 Na kožním mi řekli, že to je Rosacea, ale nic v těhotenství nemůžu. Tak hledám aspoň nějaký krém, který by mi pomohl.
@Ophelie Doufám, že to po čase zmizí… :-)

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
BeKaa
655 příspěvků 12.6.21 22:32

Když jsme už u té vizáže, co jsem těhotná, objevily se mi na tváři červené pupínky, je to nejspíš rosacea. Respirátory a horko to taky nevylepšují. Nemáte někdo tip na dobrý krém? Zkusila jsem Biodermu přímo řadu určenou na růžovku, ale ten krém mi nesedí, mám pocit, že mi vysušje kůži. Nejlepší byl zatím růžový od Uriage, vyhovoval mi konzistencí, byl akorát hydratující, ale ta růžovka se po něm vůbec nelepšila.
Nemám těch pupínků zatím moc, ale mám jinak celkem pěknou pleť a bojím se, že se to bude zhoršovat. Budu ráda i za veškeré informace k rosacee, jestli s tím máte někdo zkušenost. Co vám pomáhalo a co to zhoršovalo atd.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
BeKaa
655 příspěvků 12.6.21 22:23

A krtka to tak vyděsilo, že si netroufne ani k nám, řádí až u sousedky a u potoka spolu s hryzcem.

Tak tahle Vaše věta mě rozesmála nahlas… chudák sousedka :-D

Diskuzní téma - Záhrada, pestovanie, kvety
BeKaa
655 příspěvků 12.6.21 17:05

@if5 Máte pravdu, do dálky vidím hůř, mám půl dioptrie a na řízení v šeru nosím brýle. Ale pokud to není úplně nezbytné, brýle pořád nosit nechci.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
BeKaa
655 příspěvků 12.6.21 17:01

@Judy24 Platila jsem kolem 5.000, asi je to víc než se platí normálně, ale chtěla jsem kvalitní kliniku a doktorku. Jinak to bylo úplně v pohodě, aplikace je během pár minut, vpichy jsou trochu cítit, ale nic dramatického a pak jsem se do večera neměla shýbat. Mimika mizela pomalu a postupně, za 14 dní jsem šla na kontrolu a protože mám mimořádně silné mračivé svaly, dopíchla mi tam paní doktorka ještě trošku, to už bylo zdarma. A vydrželo to asi půl roku perfektní, pak už jsem začala zjišťovat, že mi zase svaly fungují a teď jsem, jako by to nikdy nebylo. Ale jakmile dokojím, půjdu do toho zase. Na fotkách i v životě jsem vypadala mnohem lépe, jinak se do sluníčka vždycky ksichtím :-)

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
BeKaa
655 příspěvků 12.6.21 12:56

Já jsem si před rokem nechala píchnout botox do čela a mezi obočí a byla jsem nadmíru spokojená. Přestala jsem vypadat, že se pořád mračím. Na jaře už jsem se začala zase mračit, ale zjistila jsem, že jsem těhotná, tak se ještě chvilku mračit budu :-)
Na jiné zákroky si netroufám, ale botox mě fakt nadchnul. To moje krčení čela a obočí mě štvalo od mládí. Nemyslím si, že si toho někdo všimnul, ale je pravda, že mi tam toho dali maličko.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
BeKaa
655 příspěvků 3.6.21 20:16

Já tomu příliš nerozumím, takže jsem si nechala poradit od našeho veterináře, kterému věřím. Kočky jsem nechala kastrovat asi v 6 měsících, zvládly to skvěle, veterinář jim ránu potřel nějakou stříbrnou mastí, díky tomu nemusely mít obvaz, jizva nehnisala, i tak byla malinká a rána se krásně a rychle zhojila.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
BeKaa
655 příspěvků 31.5.21 14:25

Mně děsí jedna věc, jak snadné, je někomu zničit život. Ferri možná něco provedl, možná ne. Jsou svědectví, ale nikdo to zatím nevyšetřil a on už je definitivně vyřízený.
Je hrozné, jak je to snadné, ty události se staly před nějakým časem, každý z aktérů si to pamatuje trochu jinak a je to jen slovo proti slovu. Nejsem si jistá, že u toho budou svědci. Nejde mi teď o Ferriho, ale obecně. Vadilo mi to už u Me too, znásilnění je vážný zločin a naše společnost se k tomu staví velmi lehkovážně… ale na druhou stranu, co když si to někdo vymyslí?

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
BeKaa
655 příspěvků 31.5.21 14:09
@giuliettka píše:
A je to pre obeť doležité? Nie je, je po smrti. Je fuk čo páchateľa vedie k zločinu a či ho ľutujeme, alebo odsudzujeme, na obeť to nemá vplyv.

Tohle přesně si říkám u detektivek. Jasně, je to přitažené za vlasy, ale proč je pro pozůstalé nejdůležitější znát zločince? Chápu, že je to důležité pro společnost, ten člověk je většinou nebezpečný a policie ho musí chytit. Dokázala bych pochopit, že pozůstalí chtějí znát motiv, ale já bych asi vraha svého blízkého znát a vidět nechtěla. Ale jsem díky Bohu teoretik, v těchto situacích se lidé začnou asi chovat jinak.

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
BeKaa
655 příspěvků 27.5.21 06:40

@Muff01 Šaty Vám opravdu moc sluší a ženich si klidně může vzít bílou košili. Bude to slušet oběma, navíc myslím a doufám, že to úporné ladění šatů s košilí muže už je v propadlišti dějin.

Diskuzní téma - Jakou barvu košile ke svatebním šatům “Nude”
BeKaa
655 příspěvků 26.5.21 11:33

Já mám z Tamaris kozačky a jsou to nejpohodlnější boty, které mám. Lodičky si tam chci koupit taky, ale zatím jsem nenašla žádné, které by se mi líbily.

Diskuzní téma - Jak vytáhnout lodičky, případně kde příště nakupovat? :D
BeKaa
655 příspěvků 24.5.21 18:10

Já jsem si teď v těhotenství poprvé objednala patery šaty z Bonprix. Normálně nosím velikost 42-44, tam jsem si koupila velikosti od 36 do 42, myslela jsem, že se podívám na kvalitu látek, protože některé velikosti neměli a objednám správnou velikost, až ji naskladní. No a všechny šaty mi sedí přesně, moc to nechápu, ale neřeším… šaty vypadají dobře a za ty cenu jsou v pohodě.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv
BeKaa
655 příspěvků 11.5.21 16:34

@Shameeka Taky prosím o překlad. Ať to negooglíme každá zvlášť :-)

Diskuzní téma - Co děláte s vlasama?
BeKaa
655 příspěvků 2.5.21 20:26

@MP Janka Souhlasím, Mareš je fakt dobrý… peří vyčistili, dosypali, dali nové potahy. Naprostá spokojenost.

Diskuzní téma - Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat
BeKaa
655 příspěvků 28.4.21 12:34

@kalivrata Tak tedy i obuté ty boty vypadají krásně. Je pravda, že podpatek, který je trochu podsunutý pod patu, je stabilnější a pohodlnější. Ale ty červené jsou tak krásné, že jsem nalomená ke koupi :-)
Nicméně vzhledem k tomu, že teď budu ještě pár měsíců „vláčet“ bříško a pak běhat za kočárkem, tak budu muset zamířit do jiných vod.

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
BeKaa
655 příspěvků 28.4.21 11:22

@kalivrata Ty červené jsou krásné, zajímalo by mě, jak vypadají na noze a jestli to zapínání nedře.

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
BeKaa
655 příspěvků 25.4.21 21:02

@Neferek Mně se ty kostkované kalhoty nelíbí. Na svatbu bych doporučila klasiku, světle šedé kalhoty a bílou košili. Pásek a boty se mi zdají v pohodě.

Diskuzní téma - Co jsem měl/a dnes na sobě
BeKaa
655 příspěvků 15.4.21 19:17

Jak vypadalo testování ve školách…

Diskuzní téma - Co vás pobavilo
BeKaa
655 příspěvků 13.4.21 18:16

@Nattii Jako, že byste šla na policii kvůli tomu, že Vaše čtrnáctileté dítě se s někým líbá?

Diskuzní téma - Pekelné celebrity
BeKaa
655 příspěvků 23.3.21 15:49

@Puffin @Oveeec @mimi Děkuji za podporu. Už jsem se z toho trošku otřepala a rozhodla se, že skutečně požádám o jiného lékaře, případně vyměním pracoviště úplně.
Je pravda, že člověk se potká s hlupákem každou chvíli, jen tím, jak jsem to nečekala, tak to byl nějak silnější náraz.

Diskuzní téma - Stížnost na cokoliv

Zobrazit všechny příspěvky uživatele BeKaa »

Napsat uživateli BeKaa zprávu   Přidat uživatele BeKaa do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek