Blaninek

Score: 0 Registrován od: 07.03.17, naposledy on-line 20.3.19 16:02
Počet příspěvků v diskuzích: 32 Praha
Hodnocení uživatele: 140 99
 

Do deště stylově: A jde to vůbec?

16.7.18 10:57

Pro ženský se pláštěnky snad už dají sehnat docela hezké, ale chápu, že pro děti je to dost očistec :) Do města většinou používám deštník a do přírody mi i nehezká pláštěnka nevadí, hlavně že splní účel. Jen je pravda, jak už tady někde zaznělo, že po pláštěnce steče všechno a výsledkem jsou mokré nohavice, nedej bože boty :) Zobrazit komentář »

Bílé svatební šaty vás nudí? Nebraňte se barvám!

6.6.18 08:29

Ach ty žluté kombinace jsou moc hezké :) škoda, že nejsem správný typ na žlutou, já bych se nejspíš mohla vdávat v tmavých šatech :D no tak můžu aspoň snít ne? :) Zobrazit komentář »

Plavky 2018: Tropy a prsa v ananasech

29.5.18 09:11

Škoda, že nejsou na těch plavkách s rukama spíše chlapské chlupaté ruce :D Pobavila jsem se :D ani si nechci představit, jak takový plavky vypadají v reálu :D Zobrazit komentář »

Met Gala 2018: KATOLICKÁ SYMBOLIKA NA RÓBÁCH hvězd

15.5.18 13:07

Líbí se mi Ariana v modelu Very Wang :srdce: Naproti tomu třeba model na Rihanně je na můj vkus už přeháňka. No asi si na příští rok taky koupím lístek ke stolu :D Zobrazit komentář »

7 slavných žen, které tvořily dějiny módy

15.5.18 12:13

...kritizovat, kritizovat, kritizovat. Co místo toho zkusit rozvést diskuzi o dalších inspirativních ženách v historii módy? Dokážete to? ;) Zobrazit komentář »

Jak jsem se učila nosit krátké sukně

27.4.18 10:39

Moc jsem se pobavila, díky Mončo :) osobně mám problém se sukněmi a šaty hlavně z důvodu, že měřím 150 a všechno si musím nechat zkrátit nebo kupuju fakt mini, což mám pak tak hezky nad kolena :D a i když zabrousím do dětského oddělení, tak se sice dá vybrat, ale když já bych ráda výstřih... no nemáme to lehké, ale je pravda, že se k sukním začínám pomalým tempem propracovávat tak ;) Zobrazit komentář »

Dress code: Proč ho někteří z nás nedodržují?

29.3.18 12:43

@Gorilka Repetitio est mater studiorum ;) Zobrazit komentář »

Dress code: Proč ho někteří z nás nedodržují?

28.3.18 12:48

@megusa Myslím, že autorka tu větu o (ne)doporučeních myslela tak, že nebude přesně vypisovat zásady etikety ;) asi je o to úhlu pohledu. Myslím, že ta message článku byla spíše o tom, že někteří chodí do společnosti v ne zcela vyhovujícím oblečení hodné dané akce a místo, aby se v komentářích řešila podstata tohoto sdělení, se jen plácá o tom, že paní na obrázku má výstřih. Přitom ty vybrané šaty jsou docela hezkou inspirací ;) Zobrazit komentář »

Dress code: Proč ho někteří z nás nedodržují?

28.3.18 10:09

@Pudloslava koukám, že kultura a s ní spojená etiketa u nás asi opravdu vymírá :) Zobrazit komentář »

Dress code: Proč ho někteří z nás nedodržují?

28.3.18 09:27

Nechápu tu vlnu kritiku... Mě se již několikrát stalo, že jsem si dala záležet, abych na akci vypadala jako ze škatulky a když jsem pak přišla, přidala jsem si, že jsem asi úplně na jiné akci. Dominiku chválím, že toto téma otevřela. Bydlím v Praze a vím, jaký je problém zejména s turisty, kteří jdou v teniskách a s batohem do divadla a je mi za ně fakt trapně. A to se raději ani nebavím o slečnách v minišatech s lodičkami na platformě, když jednou za rok navštívím ples na rodné Moravě. Zobrazit komentář »

Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

15.8.17 09:35

Na výstavu se chystám, očekávám dle fotek, že půjde o výběr těch více extravagantních kousků z jeho tvorby. Viděla jsem jeho boty v obchodě v Dubaji, tam byly spíše nositelné kousky a tekly mi sliny :srdce: na koukání super, ale za ty prachy bych se bála je vynést do společnosti :D Zobrazit komentář »

Nejky fejky: Luj Vitón třikrát jinak

30.6.17 09:54

Vždycky kroutím hlavou, když vidím Lujku v MHD :D mám známou, co si na fejky potrpí a doposud jsem nenašla odvahu ji říct, že je to trapné... Zobrazit komentář »

Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

21.6.17 09:51

Když ono ne každá maminka to překousne. Vzpomínám si na svou babičku, která hlásala, že si máme svatby udělat po svém a když to bratranec udělal, tak byla dotčená, že ji nepozval, ba co hůř, že ji o tom neřekl dopředu :) ale jinak s vámi souhlasím ;) Zobrazit komentář »

Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

16.6.17 14:02

Co maminky, ale pozor, aby vás nezastínila Příšerná tchýně ;) Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Blaninek zprávu   Přidat uživatele Blaninek do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek