blue orange

Score: 0 Registrován od: 27.04.12, naposledy on-line 6.4.17 20:41
Počet příspěvků v diskuzích: 12 Olomouc
Hodnocení uživatele: 194 96
 

Tour de salon - svatební šaty a jiné dorty

29.8.16 11:32

Já chtěla také jednoduché svatební šaty s dlouhým rukávem. V půjčovně mi bylo řečeno, že nic takového ani prodávat/půjčovat nemohou, protože to by se ty šaty špatně upravovaly na různé postavy. Oni prostě potřebují korzet, který stáhnou podle toho, zda jim přijde nevěsta XS nebo XL. Prsa se případně doplní nějakou šikovnou podprsenkou. A to nemluvím o ceně, kterou za tuto univerzální hrůzu chtěli (810 tisíc). Já jsem měla nakonec šaty šité na míru přesně podle mých proporcí a stály mě do 5 tisíc. A ještě mi zůstaly na památku. Zobrazit komentář »

Minuta pitvání

25.7.16 16:09

Já jsem pár dílů shlédla asi před týdnem. Když jsem jich viděla několik za sebou, tak to ve mě zanechalo dojem, že podle Elišky by všichni měli chodit v oblečení ala pytel. Některým slečnám ty pytle opravdu slušely, ale rozhodně to není pro každého. Taky mě celkem dostal zimní kabát, bez jakéhokoliv zapínání jen se zamotaným páskem (jako když si vážete župan). Ano, na slečně vypadal hezky, ale vypadal dojmem, že se po deseti krocích rozváže, což mi pro běžnou ženu nepřijde moc vhodné. span classsmallPříspěvek upraven 25.07.16 v 16:13/span Zobrazit komentář »

Milý Ježíšku, tohle prostě chci

1.12.15 12:46

Ano, na tu jsem zapomněla. Tímto se jí omlouvám. Ale třeba články Lovce inspirace mě dostávají do kolen. Zobrazit komentář »

Milý Ježíšku, tohle prostě chci

30.11.15 16:06

Myslím, že kdyby svůj vánoční seznam psala Ada, vypadal by úplně jinak (možná až na tu knihu). Mám pocit, že Módní peklo se řítí do pekla. Dřív jsem sem chodila ráda a těšila se na nové články. Teď sem chodím jen tak sporadicky. Čitelný je tak každý třetí článek, tedy každý od Ady. Kvalita ostatních článků není valná. Navíc je polovina z nich skrytá reklama nebo jiná podobná kulišárna. I některé otázky v poradně mi přijdou nahrané. Škoda. Asi si budu muset najít jiný blog na čtení ke kávě. Zobrazit komentář »

Vyměňte staré za mladé 1.

5.11.15 19:36

Já jsem měla tenhle problém taky. Pak jsem objevila speciální vložku, která se dává jenom do špičky. Někdy to teda musím zkombinovat s opatěnkou, ale funguje to :) Konečně můžu nosit i klasické lodičky. Zobrazit komentář »

Jako pro princeznu

18.12.13 22:11

Nemůžu si pomoct, ale ty svatební šaty s barevnou vlečkou vypadají na té fotce dosti zavádějícím způsobem. A ještě, jak má v podstatě ten zadek nahatý. Po dnešním náročném dni mě to opravdu pobavilo a probudilo. span classsmallPříspěvek upraven 18.12.13 v 22:12/span Zobrazit komentář »

Smash! the quality...

20.7.13 09:33

Ne, ona si to koupila v originálním obchodě. Jediný rozdíl byl v tom, že tam mají třetinové ceny. V ČR je tato značka nadhodnocená stejně jako mnoho dalších. Zobrazit komentář »

Smash! the quality...

18.7.13 09:50

Já mám tyhle vzorované a barevné věci celkem ráda a protože Desigual si nemůžu dovolit, už jsem po značce Smash! taky koukala. Asi jsem měla štěstí, protože od nich mám triko a krásné dlouhé letní šaty a oboje je v pořádku. Moje mamka má krejčovské oko a taky na nich nic nenašla. A ještě se mi povedlo najít je s poměrně výraznou slevou za původní ceny bych si to asi hodně rozmyslela. Ale je pravda, že jsem celkem dlouho vybírala. Některé kousky byly opravdu pekelné. Ne ani zpracováním, ale kombinací materiálů a barev. A k tomu Desigualu. Kamarádka si přímo v Barceloně koupila jejich kabelku a prý se velmi rychle začala rozpadat. A to ji koupila asi za třetinovou cenu než u nás a řekla bych, že kvalita tam byla stejná, neli vyšší. Zobrazit komentář »

Neurážejte múzy

30.4.12 12:24

S článkem plně souhlasím, jen mám jednu podstatnou výhradu. On je opravdu problém mít ve skříni malé černé. Já je sháním už pět let. A to mám poměrně konfekční postavu. Prostě jen bydlím v Olomouci a tady žádné rozumné obchody s podobným zbožím nejsou. Mám celkem dost společenských věcí, ale malé černé jsou pro mě nedobytnou pevností. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli blue orange zprávu   Přidat uživatele blue orange do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek