blue orange

Score: 0 Registrován od: 27.04.12, naposledy on-line 6.4.17 20:41
Počet příspěvků v diskuzích: 12 Olomouc
Hodnocení uživatele: 194 96
 
16.10.14 11:15

Materiál šatů je 100% PES. Původně jsme chtěly koupit nějakou směs hedvábí, ale nepodařilo se nám sehnat nic, co by se neslo a zároveň se nemačkalo. Samotnou mě překvapilo, že i umělý materiál může někdy udělat dobrou službu. Jediná nevýhoda byla, že byl šaty o trochu těžší, ale nebyla to žádná katastrofa. Zobrazit komentář »

16.10.14 11:11

Děkuji všem za komentáře. Vím, že se šaty a celkový outfit nezalíbí všem, ale já jsem s ním byla spokojená. Na druhou stranu chápu, že někomu se nemusí úplně líbit. Ano, ty vlasy jsou moje. Nosím je takové dobrovolně a ráda. Vím, že perelína může vypadat trochu jako záclona. Ono to z těch fotek asi tolik nevyzní, ale v reálu to určitě nebyla taková katastrofa, jak někteří z vás píšou. Maminka není profesionální švadlena a takovým způsobem pracovala s krajkou poprvé. A ano, máte pravdu, ženich má dlouhé kalhoty. Přiznám se, že já si toho všimla až na těch fotkách. Přípravy a svatba byly hektické a nějak jsme tuto skutečnost přehlédli :) Zobrazit komentář »

7.2.13 19:41

Když jsem tyto šaty viděla v galerii fotek z letošního plesu, jednoznačně mě uchvátily. Podle mě jedny z nejhezčích. Zobrazit komentář »

Napsat uživateli blue orange zprávu   Přidat uživatele blue orange do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek