Bongani

Score: 0 Registrován od: 10.05.14, naposledy on-line 2.5.20 20:17
Počet příspěvků v diskuzích: 180 Praha
Hodnocení uživatele: 2181 327
 

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

2.8.17 16:10

Souhlasím, mám doma potkaní smečku, a když na ně koukám, tak si taky říkám, že by se od nich lidi mohli učit čistotnosti. Někde jsem dokonce četla, kolik času denně věnují hygieně a bylo to v řádu hodin. Bohužel se stále ještě často setkávám s tím, že když někdo chová potkany, ostatní si o něm myslí, že je špindíra. Ale to už jsme trochu mimo téma. :) Hezky oblečení muži se mi líbí, klidně i trochu výstředně, ale muž s liškou kolem krku už je na mě trochu moc. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

2.8.17 14:33

To je samozřejmě pravda. Letos o Velikonocích jsem byla v Obecním domě na veřejné generálce velikonočního koncertu FOK. Příjemně mě překvapilo, že většina lidí to pojala celkem slavnostně a byli oblečení velmi slušně. Ovšem zklamal mě orchestr a zpěváci, sice to byla jenom generálka, ale platilo se vstupné, a umělci přišli v džínách, svetrech, barevných tričkách...To mi přišlo dost nevhodné. Zobrazit komentář »

Czech Fashionisto's Diary: Nikdo nechce číst, že je buran

2.8.17 13:55

Já byla nedávno v divadle v Německu, lístky stály 80 eur a měla jsem trochu nepříjemný pocit, protože jsem v daném městě byla na dovolené a neměla ten správný společenský oděv. Jaké bylo moje překvapení, když bylo divadlo plné lidí v neformálním až volnočasovém oblečení. A kromě mě tam žádní Češi nebyli. Takže to jenom k tomu českému nevkusu. Zobrazit komentář »

Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

23.3.17 16:56

Bohužel, taky jsem dočetla jenom k větě: Čemu se vyvarovat? To fakt není nikdo, kdo by uměl správně česky? Vím, že hlavní je tady móda, ale já už mám asi takovou malou profesionální deformaci, a pořád si myslím, že když někdo píše něco, co je určeno ostatním, tak by to měl psát správně (nebo nechat někým zkontrolovat). Zobrazit komentář »

Obroučky, které padnou: Jaké brýle sednou vašemu obličeji?

6.6.16 16:16

Prosím pěkně: vyvarovat se ČEHO, vyhnout se ČEMU. To je to vážně tak těžké? Jinak své brýle nijak nemiluju, prostě je potřebuju, ale že bych byla nějak nadšená, že si je musím vybírat a kupovat, to bohužel nejsem. Dokázala bych utrácet za jiné módní doplňky. Zobrazit komentář »

Naučte své boty správnou péčí stárnout do krásy.

27.9.15 14:49

Já jsem se nedostala dál než k první větě, nemůžu se zbavit dojmu, že postesknout si po něčem se říct nedá. Může se mi zastesknout po něčem, nebo si postesknu na něco. Nebo je to správně? Teď si vážně nejsem jistá. Zobrazit komentář »

Dárky, které jsem nedostala

28.12.14 13:21

@toffee13 jak píšu výš, ženy se zaoblenou slovanskou postavou si kalhoty (ale i šaty, sukně) kupují dost těžko. :(Zkoušení v kabince na mě má vždycky ten účinek, že si začnu připadat příšerně a rychle uteču z obchodu, protože mě na několik týdnů přejde chuť zkoušet si cokoli dalšího. Zobrazit komentář »

Dárky, které jsem nedostala

28.12.14 11:09

A já bych ještě ocenila, kdyby si výrobci uvědomili, že ženy mají nejen prsa, ale také pas a boky, takže nejsou rovné jak prkno. Z tohoto důvodu nemám žádné šaty, protože když už konečně něco dopnu přes prsa, tak mi to odstává v pase, když si koupím menší velikost, tak to zase nahoře nedopnu, a takhle to jde pořád dokola. :( To samé je u kalhot, všechny mi odstávají v pase nebo je nenatáhnu přes boky. Zobrazit komentář »

Případ osamělého doplňku

27.11.14 21:49

Mám pocit, že už jsem toho pána na poslední fotce taky potkala, myslím, že to bylo vloni v zimě a bylo ještě chladněji než teď. Tak tak asi chodí opravdu celý rok. Zobrazit komentář »

Ponožkový speciál

14.10.14 11:01

Přesně tak, někdy si myslím, že jakékoli ponožky v sandálech jsou pro okolí příjemnější pohled než jejich absence. A neplatí to zdaleka jenom pro muže, kolikrát vidím načančanou ženu, někdy i moc hezky oblečenou, a když se jí podívám na nohy, tak se mi chce zvracet. Přitom není nic jednoduššího, než si pořádně umýt nohy, ostříhat nehty na nohou, trochu odrbat paty, odstranit ztvrdlou kůži to přece není tak strašný problém, ne? Základní péči si může dopřát každý, žena i muž, starý i mladý, bohatý i chudý... Zobrazit komentář »

Sheinside, Choies a další veřejné skládky

18.9.14 17:59

@aailyyn ale dovedu, košile a halenky skoro nenosím, protože je nemám šanci sehnat. A to mám poprsí jenom F. :) Zobrazit komentář »

Na vysoko na Sněžce

26.7.14 11:41

Nedá se náhodou na Sněžku vyjet lanovkou? Tím samozřejmě neomlouvám strašné boty, ale minimálně by paní nemusela řešit, jak se dostane po kamenité cestě. Já takhle kdysi narazila ve Švýcarsku na nějakém kopci přes 3000 m na německé turistky, které vylezly z lanovky jenom v sandálkách a divily se, že je tam sníh a zima. Zobrazit komentář »

MFF Karlovy Vary 2014

7.7.14 14:11

Má Tereza Brodská punčochy nebo ne? Nepraví nám etiketa, že do společnosti by se měly nosit punčochy vždy? Zobrazit komentář »

Labutí jezero

28.5.14 16:22

Já si vždycky říkám, ať si každý nosí, co chce, ale já bych se prostě necítila dobře, kdybych šla třeba do divadla v džínách (tedy džíny nosím maximálně na výlet do lesa). Poslední dobou mám pocit, že bývám hodně často výrazně overdressed no a co? To je ostuda těch ostatních, ne moje. O víkendu jsme měli rodinnou oslavu narozenin, konalo se to odpoledne v restauraci, tak jsem si vzala elegantní sukni, blůzku, přítel měl černé kalhoty a košili, prostě nic moc slavnostního, tak akorát na odpolední posezení v restauraci. Byli jsme tam jako pěst na oko, všichni ostatní měli džíny a vytahaná trika, dokonce i oslavenec měl džíny a nějaké neforemné sako. Tak co si o tom myslet? To ti lidi nechtějí vypadat ani chvíli hezky? U chlapů bych to třeba ještě pochopila, ale i ženský? Zobrazit komentář »

Napsat uživateli Bongani zprávu   Přidat uživatele Bongani do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek