Bongani

Score: 0 Registrován od: 10.05.14, naposledy on-line 2.5.20 20:17
Počet příspěvků v diskuzích: 180 Praha
Hodnocení uživatele: 2181 327
 
Bongani
180 příspěvků 26.9.17 13:09
@isko píše:
Vlákno „kočka nebo pes“ je jasné, tam se mluví o mazlíčcích. Ale tohle je něco jiného. Zakladatel vlákna se tváří jako kámoš (kámoška?) a vzniklé intimity zneužívá k mámení erotických detailů. Opravdu vám takové zneužívání připadá jako „v rámci slušnosti“? Přemýšlejte, proč se asi zavírají servery s fotkami pro pedofily, když tam jsou jenom roztomilé obrázky nevinných dětí? Co vy víte, co se doopravdy děje u toho počítače? A taky vám připadá „v rámci slušnosti“ někoho oslovovat jako „krávu“ v „rámci obrany“?

Vy děláte, jak kdyby nám tady všem bylo maximálně 10 let a nějaký pedofil nás tady zneužíval. Já osobně nemám pocit, že by ze mě Bambam mámil erotické detaily, jediné, co se dozvěděl, že jsem ženská, mám dvě nohy a občas na nich nosím silonky, které jsou někdy lesklé, někdy matné. A myslím, že ani žádná další z odpovídajících dam mu toho moc víc neprozradila. A co si dělá doma u počítače, je mi opravdu srdečně jedno. Ale tahle diskuze už vlastně dávno není o silonkách, ale spíš o tom, kdo má nebo nemá právo něco psát na veřejnou diskuzi, a myslím, že se stejně nikdy nedobereme rozumného závěru.

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 25.9.17 11:23
@JarkaJ píše:
@isko zapojení se do diskuse je věc naprosto dobrovolná. A kdyby uživatelky @bambam11 ignorovaly a neodpovídaly, tak by se tu nerozjela diskuse už na 5 stránek. Mimochodem, třeba vlákno Podvazky jako součást šatníku mi přijde mnohem intimnější. Tady se stejně nedojde k ničemu jinému, než že některým dámám se silonky líbí a nosí je rády a jiné je nesnáší a nosí jen kvůli teplu. Stejně tak někteří muži je na partnerkách vyžadují a jiným je to putna.

Souhlasím s Vámi. Když si člověk tady projede různá diskuzní vlákna, tak hned zjistí, že Módní peklo vlastně vůbec není o módě, najdou se tady i podle mě mnohem intimnější témata jako je namátkou těhotenství, porody, výchova dětí, vztahy a pod., proč by se tady tedy v rámci slušnosti nemohlo diskutovat i o tomhle? Vadí to snad proto, že téma založil muž, takže tam ten sexuální podtext bezesporu je? Kdo to číst nechce, ať to nečte, já třeba nechodím do vláken typu „je lepší pes nebo kočka“, a přitom nemám potřebu tamějším diskutujícím psát, ať s tím neotravují ostatní.

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 16.9.17 17:06

Zrovna dneska, jak bylo hnusně, tak jsem se navlékla do černých silonek, které se často doporučují místo tělových, že to prý vypadá lépe nebo co. Chvíli jsem v tom postávala před zrcadlem, ale prostě se mi v nich ty nohy nelíbily, tak jsem převlékla tělové a hned jsem byla spokojenější. Nějak mi přijde divné mít černé nohy. :-) Přitom teplejší punčocháče klidně nosím barevné nebo vzorované, ale tenké černé nemám ráda.

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 15.9.17 09:06

Chladnější dny? Co bych pak dělala v lednu? Ale vážně, punčocháče pod kalhoty ano, ale až když teplota klesne celodenně pod nulu, a to ještě jenom někam do přírody na celodenní výlet. V Praze jedu autem nebo přeběhnu do tramvaje, to se dá přežít bez „zateplení“. A samozřejmě pod kalhoty si neberu jemné punčocháče 10 DEN, ale nějaké teplejší s bavlnou, aby to mělo nějaký smysl. Ale já jsem v rámci ženského pokolení poměrně teplokrevný exemplář, určitě existují zmrzlé ženské, co se zateplují už mnohem dřív.

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 13.9.17 07:58

Vzpomněla jsem si na tuto diskuzi a provedla jsem rychlý průzkum mezi známými muži (ankety se tedy zúčastnili pouze tři, protože z pochopitelných důvodů se nemůžu ptát každého chlapa, kterého znám, jenom těch nejbližších). Všichni tři mi potvrdili, že se jim punčocháče líbí, že se za nimi rádi otočí, a ten můj doma se dokonce přiznal, že má rád lesklé. :-) Koukám, že díky Peklu se dozvím věci, o kterých jsem neměla ani tušení. Tak jsem hned vyrazila na nákupy.

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 3.9.17 21:46

Já si nechávala odstranit 10 skvrn v obličeji, ale mám asi nějaký agresivní pigment, protože ani po druhé návštěvě všechny nezmizely. Po aplikaci laseru zmizely, ale do 2 týdnů se zase vrátily, akorát jsou světlejší. Z těch 10 úplně zmizela polovina. Ale nemyslím, že je to chybou laseru. I tak jsem spokojená, pořád je to mnohem lepší než před zákrokem.

Diskuzní téma - Pigmentové skvrny - jak s nimi bojujete?
Bongani
180 příspěvků 31.8.17 13:21

Úchylák neúchylák, kdo z nás má patent na to říct, co je normální a co už ne? Každý máme nějaké úchylky a je to dobře, vždyť by to byla nuda, kdyby byli všichni stejní jak podle šablony.
Mě to náhodou přijde zajímavý přečíst si názor chlapa, pochopit, jak vnímá pro nás ženy celkem obyčejnou věc, proč se mu to líbí, co si o tom myslí. Bambam tady nepíše žádné sprosťárny, nikoho neuráží, nechce, abychom mu posílaly nahé fotky nebo podobně, chce si povídat a o tom přece fóra jsou, ne? Každej si najde to svoje téma, a když to někoho nebaví, tak to přece číst nemusí. :-)

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 30.8.17 20:36

Lesklé silonky si na sebe klidně vezmu, dřív jsem je nosila hodně, ale poslední dobou dávám spíš přednost těm matným, nejspíš stárnu a nechci už na sebe tolik poutat pozornost. :-) A i když nejsem na holky, tak se ráda ohlédnu za ženou, co má hezké nohy i hezké punčocháče (stejně jako obecně za ženou, která je prostě hezky oblečená).

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 30.8.17 14:53

Možná jsem divná, ale ten dnešní trend proti silonkám (budu je tak nazývat pro zjednodušení) taky moc nechápu. Naopak, v létě se už skoro těším na podzim, až si je zase budu moc vzít, prostě se mi v nich nohy líbí víc než nohy holé. Samozřejmě nekupuju takové ty krepaté za pár korun, co akorát pouští oka, ale jemné (do 10 DEN), když počasí dovolí, tak spíš samodržící. A i když to nikdo nevidí, připadám si v nich tak nějak…no proč to vlastně neříct…sexy. Ne, nejsem žádná fetišistka, ale mám je ráda, možná mi to zůstalo ještě z dětství, když jsem jako holka musela nosit takové ty pletené hnusné punčocháče a silonky pro mě byly jedním ze symbolů dospělosti. :-)

Diskuzní téma - *SILONKY* Užijí si je opravdu jen fetišisté?
Bongani
180 příspěvků 12.8.17 12:34

Co zkusit top v nějaké světlejší barvě?

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
Bongani
180 příspěvků 31.7.17 10:20

Mě nedávno oslovila jedna paní, že mám hezky sladěný outfit, ale že je tam jedna chybička na kráse. Tak jsem čekala, co se jí nelíbí, a ona mi vzadu upravila svetr, který se mi vytáhl nahoru, když jsem nastupovala do tramvaje. :-)

Jo a jednou šla paní s holčičkou, holčička na mě ukázala, a prohlásila, že jsem jako víla (měla jsem širokou sukni až na zem). To mě potěšilo, protože jako víla si tedy už hodně dlouho nepřipadám.

Diskuzní téma - Pochválíte cizímu člověku oblečení?
Bongani
180 příspěvků 22.7.17 15:50

Včera jsem viděla paní v outfitu, který se mi opravdu zaryl hluboko do paměti. Paní asi 50 +, hodně velká prsa, velké břicho, tenčí nohy. Měla černé silonky (opravdu silonky, byl vidět černý lem kolem pasu), přes ně bílé tříčtvrteční legíny, černé lodičky. Nahoře žlutá hodně průsvitná halenka, pod ní svítivě oranžová podprsenka s puntíky, kolem krku oranžový šátek. Nebyla jsem jediná, kdo si paní se zájmem prohlížel, ale nejspíš to bylo i jejím záměrem, upoutat pozornost.

Diskuzní téma - Pekelné ulice objektivy čtenářů
Bongani
180 příspěvků 20.7.17 09:15

Myslím, že v malých černých budete oblečená líp než 80 % ostatních diváků. Snad nikdy jsem v Národním (ať už na opeře nebo činohře) neviděla nikoho v dlouhých šatech, to snad jenom na premiéry, ale tam nechodím, tak nevím :-)

Diskuzní téma - Pro lidi, co tápou v modě
Bongani
180 příspěvků 16.7.17 21:23

Já mám podobné z pracovní obuvi za 199 Kč. Když prší, je bahno a musím pro koně do výběhu, tak je taky miluju! Ale je pravda, že v těch z obrázku bych byla mnohem stylovější. :-)

Diskuzní téma - Holinky peklo nebo ráj?
Bongani
180 příspěvků 11.5.17 13:49

Tak jsem včera odnesla ty boty na reklamaci a za mě rozhodně Humanic dostává palec nahoru. Slečna si boty prohlédla a bez řečí mi do formuláře napsala odstoupení od kupní smlouvy, sice mě trochu nutila, abych si vybrala nové boty, ale když jsem nechtěla, tak mi na pokladně vrátili peníze.
A musím říct, že takové nákupy bot se mi docela líbí. Přes zimu jsem boty nosila, na jaře mi vrátí peníze a na podzim si koupím nové, takže můžu jít každý rok s nejnovějšími trendy :-)

Diskuzní téma - Reklamace
Bongani
180 příspěvků 5.5.17 10:46

@Bazuch @KoraKora Díky za povzbuzení, určitě tam zajdu. Ještě jsem si prostudovala letáček, co mi přicvakli k účtence a ten moje naděje zvyšuje. Prodavačka mi při koupi označila, že se v mém případě jedná o obuv pro volný čas, a o té se píše: Je vybavena podešvemi schopnými odolávat pohybu po nerovných terénech ve městech i v přírodě.
Chodila jsem v nich akorát po chodníku ve městě, vzít je do přírody, to by vypadaly ještě mnohem hůř. :-( Tak doufám, že narazím na nějakou rozumnou prodavačku.

Diskuzní téma - Reklamace
Bongani
180 příspěvků 4.5.17 21:38

Máte někdo zkušenosti s reklamací bot v Humanicu? Našla jsem tu jeden starší dotaz, kde byly zkušenosti vesměs negativní, tak bych chtěla zjistit, jaká je momentální situace.
Mám od nich kožené boty, koupené v říjnu, stály 1800, takže bych čekala aspoň nějakou kvalitu. Už po měsíci nošení mi přišlo, že kůže ztrácí barvu, ale to jsem zase moc neřešila. Teď jsem je chtěla po zimě uklidit a koukám, že podrážka se na obou botách normálně odlepuje, nebo lépe řečeno, vzniká tam jakoby bublina mezi podrážkou a nějakou nalepenou gumou (nevím, jak to líp popsat) a na jedné botě už se ta bublina protrhla a je tam díra. Vzniklo to chozením, to je jasné, ale snad by měla být podrážka tak kvalitní, aby vydržela aspoň pár měsíců chození, v botách jsem chodila na podzim a potom zase až v březnu a dubnu, takže necelé 4 měsíce a střídala jsem je. Co myslíte, má to vůbec smysl se tam chodit rozčilovat?

Diskuzní téma - Reklamace
Bongani
180 příspěvků 24.4.17 20:32
Pietro Filipi

Koupila jsem si sukni od Pietro Filipi přes eshop. A jsem dost zklamaná, spolehla jsem se na jejich tabulku velikostí, normálně mám 38, ale podle jejich tabulky jsem si objednala 42, no a samozřejmě mi přišel pytel o dvě čísla větší. Máte někdo zkušenosti s jejich eshopem? Schválně jsem sukni přeměřila a má v pase 88 cm, zatímco na webu uvádějí, že velikost 42 má v pase 79 cm. Za ty peníze by mohli aspoň uvádět správné míry, na sukni jsem se těšila. :-(

Diskuzní téma - Co jste si dnes koupily?
Bongani
180 příspěvků 30.3.17 12:42

Já bych i chválila, ale jsem osoba stydlivá, takže jenom koukám. :-)

Mě se párkrát stalo, že mi pochválila kabát nebo oblečení třeba pokladní v obchodě nebo paní na poště. A potom mě několikrát pochválili starší divně vypadající muži, ale ti to hned doprovodili slovy: A nešla byste na kafe?

Diskuzní téma - Pochválíte cizímu člověku oblečení?
Bongani
180 příspěvků 15.2.17 08:40

Obnovím téma, ať nezakládám nové. Po letech naléhání se muž uvolil, že se přihlásíme do tanečních pro dospělé. Pročítala jsem stránky tanečních škol, a u většiny byl uveden pro dospělé neformální dresscode. Jde mi o oblečení pro muže. Píše se tam většinou, že má mít společenské kalhoty, košili (s kravatou nebo bez), sako není nutné. Ale když se nad tím zamýšlím, tak se mi to nezdá, představte si chlapa v černých kalhotách a třeba bílé košili s dlouhým rukávem, s kravatou a bez saka. To přece vypadá strašně divně, ne? Nemáte někdo zkušenosti, jestli je tím myšlena třeba i košile s krátkým rukávem, třeba nějaká barevná? Nebo co by se ještě dalo vymyslet? Muž mi tam půjde pouze tehdy, když nebude muset nosit oblek, tak ho potřebuju nějak nalákat. :-)

Diskuzní téma - Oblečení do tanečních

Zobrazit všechny příspěvky uživatele Bongani »

Napsat uživateli Bongani zprávu   Přidat uživatele Bongani do přátel

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek